Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5

vježbe za skoliozu

Raspravljate o temi vježbe za skoliozu u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    10-08-08
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

vježbe za skoliozu

trebale bi mi vježbe za skoliozu, ako ih netko može skenirati i uploadati jer mi se neda ici kod fizioterapeuta da mi ih da... dajte sto prije jer mi trebaju hitno mi je, hvala unaprijed

Starter
    Datum registracije
    01-12-07
    Starost
    33
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Re: vježbe za skoliozu

moj savjet ti je da svakako odes prvo kod fizioterapeuta jer ce ti on dati najbolja uputstva kako i sta .... to su posebne vjezbe i vazno je da prvih par puta ides kod njega jer ako cinis i najmanje pogreske mozes si nanjeti samo stete

Starter
    Datum registracije
    10-08-08
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

bio sam neki dan i rekao mi da samo vježbam bilo šta jer je jako mlaa zakrivljenost zasada jer on trenutno nema te vježbe, ili je reko da odem u rijeku po njih, (ja sam iz poreča) ili da malo sačekam da ih dobije.. tako da ponuda za vježbe (OD FIZIOTERAPEUTA) za skoliozu jos i dalje vrijedi

Starter Avatar od korisnika maratonac80
    Datum registracije
    05-07-08
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Imaš ovdje...LINK pa pogledaj

Starter
    Datum registracije
    11-12-09
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: mangup123 Pogledaj Poruke
    trebale bi mi vježbe za skoliozu, ako ih netko može skenirati i uploadati jer mi se neda ici kod fizioterapeuta da mi ih da... dajte sto prije jer mi trebaju hitno mi je, hvala unaprijed
    Srećo.. ne možemo ti mi reći koje vježbe treba da radiš, zavisi kakvo ti je iskrivljenje , koliko imaš stupnjeva , koje strane , to sve doktor treba da vidi a ne da ti mi ovjde govorimo.

Hvala.

Lajkaj nas na Facebooku