Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 22

Tele 2 - Knock out tarifa

Raspravljate o temi Tele 2 - Knock out tarifa u Mobiteli forumu, dio Tehnologija i Tehnika foruma; ...

prof. Foruma Avatar od korisnika kreky
    Datum registracije
    28-05-04
    Starost
    37
    Poruka
    1,362
    Liked
    3 times

Re: Tele 2 - Knock out tarifa

Citat Pravi autor: sunka5 Pogledaj Poruke
    Nisam zvao ali mislim da neće ti opet biti cijena od 49 lipa...Nema logike da bude tako...Jer da bi imao tu 'povlaštenu' tarifu od 49 lipa traže da redovito (u maximalnim razmacima od 30 dana) obnavljaš bon sa najmanje 50 kn...Logično bi bilo kada jednom ne uplatiš u preiodu od 30 dana se vratiš na tarifu od 99lipa, a ako opet želiš 49 lipa onda trebaš poslati SMS na neki broj i onda te prebace natrag na 'povlaštenu' trarifu i za taj transfer ti naplate 20 kn....Nazvao bih ali još nemam TELE2 karticu...
    Točno si rekao sunka5, zvao ja i tako su mi potvrdili.
    Bolje tenis na posteru nego penis u tosteru.

Starter Avatar od korisnika master01
    Datum registracije
    17-02-05
    Poruka
    62
    Liked
    0 times

Platiš ti 20kn na početku u svakom slučaju da ti prebaci sa postojeće (sa "Vruće tarife" u mom slučaju) na "Knock out" tarifu. Onda još moraš obnovit račun da bi se tarifa aktivirala [Dakle ako platiš 20kn tj. pošalješ SMS da ti aktiviraju "Knockout tarifu", ali nisi još obnovio bon (nego to učinio sa postojećim stanjem računa) stara tarifa ti je svejedno tako dugo dok ne obnoviš]. To je provjereno, i odnosi se samo pri prelasku na "Knockout tarifu".
    A što se daljnjeg tiče, ako sam dobro shvatio iz zadnjih par postova: Ja sam na toj tarifi (Knock out) dok god unutar mjesec dana obnavljam svoj račun bonom od 50+ kuna! Ako ne obnovim unutar 30 dana (što je ionako rijetko slučaj) nepovratno se prebacuje na staru tarifu ili ti Vruća iz mog primjera. Jel to sve točno. Evo možda ispadam zadrt, al tako sam ja shvatio. Pozz

prof. Foruma Avatar od korisnika sunka5
    Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,384
    Liked
    8 times

Sve štima osim...
    Citat Pravi autor: master01 Pogledaj Poruke
    Ako ne obnovim unutar 30 dana (što je ionako rijetko slučaj) nepovratno se prebacuje na staru tarifu ili ti Vruća iz mog primjera.
    Mislim da ti se ne vraćaš na staru (prijašnju) tarifu već na Kikiriki tarifu (znači 99lipa/min prema ostalim mrežama) bez obzira s koje tarife prešao na Knock out!!!
    Za one koji žele saznati više o Šunki:

Više o meni

Starter Avatar od korisnika master01
    Datum registracije
    17-02-05
    Poruka
    62
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: sunka5 Pogledaj Poruke
    Sve štima osim...

Mislim da ti se ne vraćaš na staru (prijašnju) tarifu već na Kikiriki tarifu (znači 99lipa/min prema ostalim mrežama) bez obzira s koje tarife prešao na Knock out!!!
    Aha, hvala.

Edit: Ček ovak prije svega Kikiriki tarifa nije 99 lp/min prema svima, nego 1.29 kn/min prema ostalim i 29 lp/min prema Tele2. Onda druga stvar čini mi se da je to s prebacivanjem sve ista tarifa, tj da se to sve zove "Knock out" tarifa. Rukovodim se ovom stranicom: Tele2 , jer tu piše da je ili 49 lp/min ako obnavljaš redovno sa 50+kn, ili 99lp/min ako to ne učiniš (unutar mjesec dana). A ako je ista tarifa (imenom mislim) onda nevidim razlog zašto nebi mogo i iza mjesec dana obnovt bon npr. Ja sad razgovaram za 49 lp/min, ne obnovim bon za 30 dana neg za 40, onih 10 dana razlike ću pričat po 99 lp/min, a dalje kad obnovim opet po 49 lp/min.

Banned
    Datum registracije
    12-10-06
    Starost
    34
    Poruka
    1,379
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: master01 Pogledaj Poruke
    Aha, hvala.

Edit: Ček ovak prije svega Kikiriki tarifa nije 99 lp/min prema svima, nego 1.29 kn/min prema ostalim i 29 lp/min prema Tele2. Onda druga stvar čini mi se da je to s prebacivanjem sve ista tarifa, tj da se to sve zove "Knock out" tarifa. Rukovodim se ovom stranicom: Tele2 , jer tu piše da je ili 49 lp/min ako obnavljaš redovno sa 50+kn, ili 99lp/min ako to ne učiniš (unutar mjesec dana). A ako je ista tarifa (imenom mislim) onda nevidim razlog zašto nebi mogo i iza mjesec dana obnovt bon npr. Ja sad razgovaram za 49 lp/min, ne obnovim bon za 30 dana neg za 40, onih 10 dana razlike ću pričat po 99 lp/min, a dalje kad obnovim opet po 49 lp/min.
    E ovo i mene zanima, jer ako nije tako onda im je u k.... tarifa

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Le frog
    Datum registracije
    24-02-07
    Poruka
    784
    Liked
    1 times

Sve je to mazanje očiju. Ima godinu dana da mi govore "evo testiramo MMS cekamo svaki dan da ga uključimo" počeo sam se već smijat na tu njihovu rečenicu itd. ima tu još toga dosta.
    "Sex is not an answer, sex is a question. Yes is an answer."

prof. Foruma Avatar od korisnika sunka5
    Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,384
    Liked
    8 times

Citat Pravi autor: bcuri29 Pogledaj Poruke
    Sve je to mazanje očiju. Ima godinu dana da mi govore "evo testiramo MMS cekamo svaki dan da ga uključimo" počeo sam se već smijat na tu njihovu rečenicu itd. ima tu još toga dosta.
    Meni na TELE2 radi MMS bez ikakvih problema...
    Za one koji žele saznati više o Šunki:

Više o meni

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika quetzalcoatl
    Datum registracije
    21-10-06
    Poruka
    939
    Liked
    957 times

Vruća tarifa

Meni je Vruća tarifa zakon.
    Nema nikakvih uvjeta (to mi je najbitnije),
    0.99 kn košta minuta i to je to.
    A ionako mi razgovori ne traju duže od minute-dvi.

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,779
    Liked
    1272 times

nije loš ovaj tele2 bla bla, imaju ok ponude i bonovi su jeftini i razgovori koliko vidim

Starter Avatar od korisnika navy
    Datum registracije
    14-03-07
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

al zato je pokrivenost mreže katastrofalna, čim odeš malo dalje nema signal i nedostupan si,

KOLKO PARA TOLKO MUZIKE

pa ko voli nek izvoli..

Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku