Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2

Nova WLAN Kartica

Raspravljate o temi Nova WLAN Kartica u Mreže forumu, dio Računala foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    10-02-08
    Poruka
    22
    Liked
    0 times

Nova WLAN Kartica

Pozdrav Svima ! Nadam se da cete mi ponuditi odgovor na ovo pitanje!
    Evo ovako. Do sada sam imao MAX ADSL vezu putem žice, ali pošto je sada bio Uskrs meni Ujo kupio novi WLAN PCI ADAPTER , tip: SP908 GK Wi-Fi LAN 802.11 g, 54 M PCI adapter i Antena,i ja umetnem tu karticu u slobodan PCI utor matične polče računala.I slijedim upute ! I instaliram tu karticu, odnosno napravim Setup i nije se nista dogodilo . Moze li mi netko u najkracim kraticama opisati kako da uspostavim WLAN vezu pomocu tog Adaptera??? Hvala!!

Starter Avatar od korisnika imperios
    Datum registracije
    10-02-08
    Starost
    35
    Poruka
    51
    Liked
    0 times

Re: Nova WLAN Kartica

Citat Pravi autor: CroGladiatus Pogledaj Poruke
    Pozdrav Svima ! Nadam se da cete mi ponuditi odgovor na ovo pitanje!
    Evo ovako. Do sada sam imao MAX ADSL vezu putem žice, ali pošto je sada bio Uskrs meni Ujo kupio novi WLAN PCI ADAPTER , tip: SP908 GK Wi-Fi LAN 802.11 g, 54 M PCI adapter i Antena,i ja umetnem tu karticu u slobodan PCI utor matične polče računala.I slijedim upute ! I instaliram tu karticu, odnosno napravim Setup i nije se nista dogodilo . Moze li mi netko u najkracim kraticama opisati kako da uspostavim WLAN vezu pomocu tog Adaptera??? Hvala!!
    mislim da ne bi trebalo biti problema... samo da li imaš i wireless router? bez toga neće

no pretpostavka je da imaš naravno...

idi u control panel iliti upravljačku ploču i klikni na onu ikonu koja izgleda kao usb stick koji kao da nešto odašilje

...i preko tog setupa bi trebao naći AP, tj. ruter!

mislim da češ se onda lagano snaći!

Lajkaj nas na Facebooku