Pokazujem rezultate 1 do 7 od 7

spajanje adsl-a i wifi

Raspravljate o temi spajanje adsl-a i wifi u Mreže forumu, dio Računala foruma; Dali je neko probao da spoji dve mreze npr.: adsl i wifi u jednu. Ali da rade kao jedna npr. ...

Starter Avatar od korisnika mbad
    Datum registracije
    15-03-08
    Starost
    47
    Poruka
    39
    Liked
    0 times

spajanje adsl-a i wifi

Dali je neko probao da spoji dve mreze npr.: adsl i wifi u jednu. Ali da rade kao jedna npr. adsl je brzine 1mbit i wifi je brzine 1mbit, kako da napravim 2mbit i dali je to uopste moguce.?

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika EXER20
    Datum registracije
    09-06-07
    Starost
    32
    Poruka
    715
    Liked
    1 times

Re: spajanje adsl-a i wifi

radit ce ti onoliko koliko je adsl
    Bas sam faca, jelda?

Datum registracije
    15-03-08
    Starost
    47
    Poruka
    39
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: EXER20 Pogledaj Poruke
    radit ce ti onoliko koliko je adsl
    jer moze neko objasnjenje zasto kao adsl a ne kao wifi i zasto ne kao nesto drugo
    poz.

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika EXER20
    Datum registracije
    09-06-07
    Starost
    32
    Poruka
    715
    Liked
    1 times

ti oces da to na wifi ide net il'
    Bas sam faca, jelda?

Datum registracije
    15-03-08
    Starost
    47
    Poruka
    39
    Liked
    0 times

stani da pojednostavim,npr: imam dva adsl-a svaki je brzine 1mbit , kako da napravim od te dve konekcije jednu koja bi bila 2mbit?

Starter Avatar od korisnika imperios
    Datum registracije
    10-02-08
    Starost
    35
    Poruka
    51
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: mbad Pogledaj Poruke
    stani da pojednostavim,npr: imam dva adsl-a svaki je brzine 1mbit , kako da napravim od te dve konekcije jednu koja bi bila 2mbit?
    hm, malo teže, obično se je na net moguće spojiti samo preko jednog načina koji je aktivan... zanimljivo pitanje definitivno!

ovo je možda slično, ali na jednom lanu sam spojio svoj komp na 2 switcha, konfigurirao zasebne ip adrese preko svakog network adaptera (mrežne kartice) i probao kopirati jedan file od 700mb na jedan disk s kompa spojenog na jedan ruter, i istu stvar s kompa s drugog rutera, i radilo je, svaki je vukao svoje... , cca. svaki file je bio povučen kroz minutu, minutu i pol...

a sada za internet... hm, probaj istu stvar, dakle, preko kabela se spoji s jednim ruterom, a preko wirelessa preko drugog, onda probaj (ako nudi opciju) označiti te 2 konekcije i odabrati "bridge networks"... možda proradi

ako proradi, molim javiti!!

Datum registracije
    15-03-08
    Starost
    47
    Poruka
    39
    Liked
    0 times

Probao sam da bridgujem konekcije, ali kada merim sa www.speedtest.net ostaje brzina jedne konekcije.
    Nigde na netu nisam mogao da nadjem neke informacije o ovome. Inace ideja je bila sledeca jedna stambena zgrada ima 10 adsl prikljucaka svaka po 1mbit, hteli smo nekako to da spojimo u jednu superbrzu konekciju od 10mbita.
    Ako neko ima iskustvo sa ovim neka se javi.

Lajkaj nas na Facebooku