Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

Spajanje wifi rutera na žičani ruter

Raspravljate o temi Spajanje wifi rutera na žičani ruter u Mreže forumu, dio Računala foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    07-09-11
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Spajanje wifi rutera na žičani ruter

Pozdrav ekipa,
    posto sam nabavio laptop a u kuci imam samo komp koji je spojen žičanom mrezom htio bi se prebaciti na wireless,e sada posto sam na optimi i n ezelim nikakave ugovore prelazak bi me doso preko 600 kn sto mi j eprevise!

Imate moz dakakvu ideju?se moze maknut stari ruter i zamijenit ga nekim wifi ruterom?ili mozda wifi ruter spojit na ovaj od optiime?

rade se o telsey cpva 202 ruteru od optime i nemam blage veze di bi sta spojio posto jos ni nemam wifi ruter.

pa ako tko zna i im avolje za pokazat puno hvala!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Bulldog091
    Datum registracije
    27-11-07
    Poruka
    2,967
    Liked
    959 times

Re: Spajanje wifi rutera na žičani ruter

Kupi neki AP, poveži ih preko LAN-a. Modem nek ima npr. adresu 192.168.1.1 a AP 192.168.1.2 Također pazi da samo jedan ima upaljen DHCP server (ako ti je potreban) i vozi miško. Mislim da je ovo najjednostavnije

Početnik
    Datum registracije
    07-01-12
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

ja imam samsung galaxy ace... sad neznam.. jeli moguce kako napraviti da hvata dalje WiFi... a ako nemoze... jel ima kaki program za samsung... da se mogu spojiti i na zastitite mreze.. neki program ili hak... ili cak neka lozinka da mogu otkljucat sve... na mom starom mobu sam mogo.. spojiti na WiFi i da je bio zastiti trebalo je samo kod upisati... sad neznam jeli imali tog i kod ovog mobitela.. Hitno trebam odgovor

Početnik
    Datum registracije
    07-01-12
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

eeeee.. jel mozda znas ..ja imam samsung galaxy ace... sad neznam.. jeli moguce kako napraviti da hvata dalje WiFi... a ako nemoze... jel ima kaki program za samsung... da se mogu spojiti i na zastitite mreze.. neki program ili hak... ili cak neka lozinka da mogu otkljucat sve... na mom starom mobu sam mogo.. spojiti na WiFi i da je bio zastiti trebalo je samo kod upisati... sad neznam jeli imali tog i kod ovog mobitela.. Hitno trebam odgovor

Slične Diskusije

1. 2 kompa 1 ruter
    By Balrog! in forum Help Service
    Odgovora: 4
    Zadnja poruka: 08-07-09, 13:08
  2. Spajanje mobitela na wlan ruter
    By rx-5 in forum Mobiteli
    Odgovora: 6
    Zadnja poruka: 06-05-09, 07:33
  3. Prodajem ruter
    By Balrog! in forum Mali Oglasi
    Odgovora: 0