Pokazujem rezultate 1 do 9 od 9

wirless udruge

Raspravljate o temi wirless udruge u Mreže forumu, dio Računala foruma; ...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika tonini
    Datum registracije
    26-02-07
    Starost
    68
    Poruka
    2,342
    Liked
    8 times

wirless udruge

Može li mi netko pojasniti, kužim donekle, ne pratim sve.
    SAMO MORU VIRUJEM!

prof. Foruma Avatar od korisnika ivanusic
    Datum registracije
    07-06-05
    Starost
    30
    Poruka
    1,417
    Liked
    12 times
    Ako ja odem, tko će ostati; a ako ja ostanem, tko ce otići?

Regularni forumaš Avatar od korisnika gollum007
    Datum registracije
    07-02-07
    Poruka
    281
    Liked
    0 times

Re: wirless udruge

Zabok-wireless udruga http://10.19.20.7/o-nama/

Starter Avatar od korisnika Booze
    Datum registracije
    25-05-07
    Poruka
    9
    Liked
    0 times
    šetam zube za besplatno. CIJENA PO DOGOVORU

Regularni forumas Avatar od korisnika karlitoocar
    Datum registracije
    22-09-07
    Starost
    31
    Poruka
    317
    Liked
    0 times

Zdravo ljudi, oće mi netko pojasnit kaj mi sve treba da napravim wireless sa frendom, i da možemo primati nove članove ?

Regularni forumaš Avatar od korisnika gollum007
    Datum registracije
    07-02-07
    Poruka
    281
    Liked
    0 times

Sve ti piše utipkaš li na Google kaj te zanima naći ćeš!al to je velik posao naša mreža u Zagorju se sad priključuje na Metronet dečki imaju puno posla jer uz to rade -zaposleni su ,a nas članova ima skoro 80 pa se mreža dosta prekida zbog radova pa nemožemo na net pozz !!!

ZAUSTAVITE ZEMLJU-SILAZIM

Starter
    Datum registracije
    20-01-08
    Poruka
    16
    Liked
    0 times

Za sve one koji su u našoj blizini ili za sve vas koji ste zainteresirani za rad udruga, posjetite nas na http://www.ping.hr/index.php
    (PING-Udruga pitomačkih informatičara i network gamera ). Udruga PING nije ISP, odnosno internet poslužitelj, već samostalna bežična računalna mreža.
    Pristup internetu postoji i mogu ga koristiti svi članovi udruge.
    Udruga PING ima i vlastite interne stranice, koje su vidljive samo članovima udruge i na kojima su prikazane informacije vezane uz sam rad mreže, veze na internet, game servera (tko sve trenutno igra), vijesti vezane uz rad udruge i druge korisne informacije.
    Putem PING bežične mreže članovi mogu razmjenjivati podatke, komunicirati na različite načine, učiti jedni od drugih iako se ne nalaze fizički na istoj lokaciji, pokretati servise koji se njima sviđaju, prenositi glas i slike, igrati igre, razmjenjivati poruke i još puno toga.
    Mreža već sadrži mnoge servise kao što su Chat, game serveri, internet veza... Sve to a i činjenica da se broj članova povećava iz dana u dan (PING trenutno ima 214 članova spojenih na 8 AP-a) daje nam volju i motiv da se i dalje širimo i razvijamo kako bi mogli naše članstvo ponuditi što većem broju korisnika.
    Pozivamo sve zainteresirane da nam se obrate ukoliko žele biti član udruge ili sudjelovati u razvoju, jer mreža je otvorenog tipa i pristup je omogućen svima koji su zainteresirani.

Starter
    Datum registracije
    20-06-09
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Nadam se da će ova poruka "stići" jer mi veza "normalno" opet ne funkcionira:

Kao član PING-a moram na žalost reći da je rad te udruge jedna "velika farsa" tj. nekim članovima je "lijepo" -tj. tu spadaju oni kojima je signal dobar ("koji su bliže vatri") i koji fino igraju novi Playstation II uz novu Plazmu u novom prostoru što sigurno nije zanemariv izdatak - pogotovo za one poput mene, koji mjesečno plačaju članarinu a na kraju dobe k**** od interneta. Što je najžalosnije jedan od"čelnih čovjek-PING-a" daje do znanja - ako ti je loš signal možeš izaći iz udruge (naravno uz namjerno izbjegavanje rješavanje jednostavnog problema-tj. za koju kvalitetniju antenu nema novaca, ali za druge gluposti ima).
    Komunikacija i suradnja koja se spominje na internet stranici udruge je čista laž. Suradnje nema (jedino ako je to drugo ime za represiju).
    Žalosno je i to što se jednostavno "pokupe" uređaji-oprema sa nekih pristupnih točaka, a koji su vlasništvo nas "običnih članova" (znači nije iz fonda udruge) - ali to se naravno ne smije znati... Kad treba platiti članarinu onda novac članova dobro dođe, ali kad treba nama pomoći onda (citiram) "Možeš se isčlaniti iz udruge".

Možda ovaj tekst neće puno pomoći (ponavljam još jednom da "nekima" internet radi perfektno-naravno tu spadaju i "glavešine" i neće im biti teško demantirati ovaj komentar - ali barem neka ljudi čuju dio istine.
    Usuđujem se sumnjati u pravilno raspoređivanje novaca iz fonda udruge - zbog nekorektnosti, netransparentnosti i bahatosti "glavešina".

Početnik Avatar od korisnika dabegovic
    Datum registracije
    18-01-08
    Starost
    31
    Poruka
    18
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: SANT PAOLO Pogledaj Poruke
    Nadam se da će ova poruka "stići" jer mi veza "normalno" opet ne funkcionira:

Kao član PING-a moram na žalost reći da je rad te udruge jedna "velika farsa" tj. nekim članovima je "lijepo" -tj. tu spadaju oni kojima je signal dobar ("koji su bliže vatri") i koji fino igraju novi Playstation II uz novu Plazmu u novom prostoru što sigurno nije zanemariv izdatak - pogotovo za one poput mene, koji mjesečno plačaju članarinu a na kraju dobe k**** od interneta. Što je najžalosnije jedan od"čelnih čovjek-PING-a" daje do znanja - ako ti je loš signal možeš izaći iz udruge (naravno uz namjerno izbjegavanje rješavanje jednostavnog problema-tj. za koju kvalitetniju antenu nema novaca, ali za druge gluposti ima).
    Komunikacija i suradnja koja se spominje na internet stranici udruge je čista laž. Suradnje nema (jedino ako je to drugo ime za represiju).
    Žalosno je i to što se jednostavno "pokupe" uređaji-oprema sa nekih pristupnih točaka, a koji su vlasništvo nas "običnih članova" (znači nije iz fonda udruge) - ali to se naravno ne smije znati... Kad treba platiti članarinu onda novac članova dobro dođe, ali kad treba nama pomoći onda (citiram) "Možeš se isčlaniti iz udruge".

Možda ovaj tekst neće puno pomoći (ponavljam još jednom da "nekima" internet radi perfektno-naravno tu spadaju i "glavešine" i neće im biti teško demantirati ovaj komentar - ali barem neka ljudi čuju dio istine.
    Usuđujem se sumnjati u pravilno raspoređivanje novaca iz fonda udruge - zbog nekorektnosti, netransparentnosti i bahatosti "glavešina".
    tebe nije nitko prisilio da dođeš u udrugu, a i ti možeš puno pomoči oko tvog signala, ja sam bio priključen na pristupnu točku koja je udaljena oko 10km i naravno signal mi je bio na sami granici tj. -87dB, pa sam kupio sat tanjur i podigo si signal i sve je radilo bez grešte, također bi svi mi članovi trebali pomoči oko rada udruge, pa drugi put dok se bude nekaj radilo na tvoji pristupni točki bilo bi lepo da se i pojaviš i pomoggneš nekaj, ja sam u samim počecima donašal potrebnu opremu koja je vrhunske kvalitete. a to kaj neki kukaju i bune se na rad udruge, ali nebi sudjelovali u njezinom radu nije u redu. uostalom ovo je neprofitabilna udruga koja nema nikakve koristi od naše članarine nego se za tu istu kupuje bolja oprema plačaju režije udruge koje nisu male, i čije cifr si nemožeš zamisliti, pa bi bilo dobro da dođeš na skupštinu koji puta. dal znaš da se je kupil novi server koji dođe oko 800€ i još ga treba opremiti.
    dal znaš da se je premještaj adsl linija trebal platit t-comu xk kn. godišnja rata za internet nas dođe nekoliko desetaka tisuća kn. zato nemoj kukat nego nam pomozi da budemo najbolja udruga u regiji.

Lajkaj nas na Facebooku