Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5

Zyxel i Gigaset USB stik

Raspravljate o temi Zyxel i Gigaset USB stik u Mreže forumu, dio Računala foruma; ...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika tonini
    Datum registracije
    26-02-07
    Starost
    68
    Poruka
    2,342
    Liked
    8 times

Zyxel i Gigaset USB stik

Do sada sam imao ruter simens 515 a na drugom računalu Gigaset usb stik za bežičnu konekciju.
    Kako sam dobio Max TV tako su morali prominiti ruter jer ovaj simens 515 nije ima priključak IPTV. Donili su Zyxel.
    Sve radi ok samo ne mogu spojiti se bežično sa ovim drugim računalom koji ima Gigaset USB stik. Ne kužim što se dešava i zašto se ne mogu priključiti. Deinstalirao sam pa opet instalirao USB stik, i on u svom monitoringu pripoznaje Zyxel ruter ali ne daje nikakvu konekciju. Što da radim.
    SAMO MORU VIRUJEM!

Regularni forumas Avatar od korisnika Supremeus
    Datum registracije
    04-06-08
    Starost
    29
    Poruka
    214
    Liked
    0 times

Re: Zyxel i Gigaset USB stik

Pokušaj skinuti Driver sa interneta, jer ovi T-Comovi kao da imaju neki Bug, meni je tako stalno pucala veza pa sam negdje pročitao da skinem s neta driver i probam reinstalirati...sada više nemam tih problema...

Datum registracije
    26-02-07
    Starost
    68
    Poruka
    2,342
    Liked
    8 times

Citat Pravi autor: Supremeus Pogledaj Poruke
    Pokušaj skinuti Driver sa interneta, jer ovi T-Comovi kao da imaju neki Bug, meni je tako stalno pucala veza pa sam negdje pročitao da skinem s neta driver i probam reinstalirati...sada više nemam tih problema...
    Driver za koga za ruter ili usb stik, jer sam i od T-coma dobio stik sa prvim ruterom.
    SAMO MORU VIRUJEM!

Regularni forumas Avatar od korisnika Supremeus
    Datum registracije
    04-06-08
    Starost
    29
    Poruka
    214
    Liked
    0 times

Router uopće ne moraš instalirati ako imaš Wirelles, zato jer Router ti nudi mrežu preko koje se spojiti dok ti Stick njega očitava, driver ti samo za Stock treba, a u routeru ( 192.168.1.1 ) namještaš potrebne postavke za internet...
    Znači ukratko, treba ti samo driver za stick, a nađi ga na internetu ali pazi koji Windows imaš, jer SP2 i SP3 se razlikuju po wlanapi.dll fileu, tako da u SP3 moraš poseban driver nabaviti inače se moraš spajati preko Windows Zero Configuration ( ako ćeš tako, ne moraš instalirati driver za USB - Stick već ga sam očitava )

Datum registracije
    26-02-07
    Starost
    68
    Poruka
    2,342
    Liked
    8 times

Sve san rješija i radi odličano kao i prije sa starim ruterom.
    SAMO MORU VIRUJEM!

Lajkaj nas na Facebooku