Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 14

AZZURRI

Raspravljate o temi AZZURRI u Muškarci forumu, dio Slike foruma; ...

Nježni predator Avatar od korisnika Maslow
    Datum registracije
    08-04-06
    Starost
    57
    Poruka
    6,764
    Liked
    109 times

AZZURRI

Pokušavam doći do istine, a ne činjenica i dovoljno sam star da ih znam razlikovati.
    Jerzy Kosinski

mamita Avatar od korisnika teica
    Datum registracije
    14-08-06
    Starost
    36
    Poruka
    9,205
    Liked
    386 times

Re: AZZURRI

Da još tako dobro igraju nogomet kako izgledaju. Eeeeeeeee....
    Da je šutnja snaga, a govorenje slabost, vidi se po tome što starci i djeca vole pričati.
    Ivo Andrić

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    25-09-06
    Poruka
    35,200
    Liked
    7288 times

abe zabrinjavaš me skroz
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

GospodiČna maČki sliČna Avatar od korisnika Arylin
    Datum registracije
    12-07-07
    Starost
    33
    Poruka
    8,098
    Liked
    56 times

Imaju dobra tijela, ali svi su mi ružni!

kOppAčIca Avatar od korisnika cina
    Datum registracije
    07-03-07
    Starost
    32
    Poruka
    7,115
    Liked
    4318 times

joj kak ja njih ne volim uzas
    ...i opet se žuri ljudima da siđu na niske grane...

Regularni forumas Avatar od korisnika Lizard Queen
    Datum registracije
    29-03-08
    Starost
    34
    Poruka
    76
    Liked
    2 times

U hebem ti! :
    I am a Lizard Queen and I can do anything

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika nespretna
    Datum registracije
    15-05-07
    Starost
    32
    Poruka
    2,712
    Liked
    6 times

ma di je ta svlačionica?!

- the chase is better than the catch -

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Map Test Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,981
    Liked
    1180 times

Pa ne znam, nisu mi baš zanimljivi...Al u usporedbi s ostalim reprezentacijama su dobri. Cannavaro nije loš, ali mi se ne sviđa s ovom frizurom.
    You're an idiot. Play a record.

Regularni forumas Avatar od korisnika ///M5 Power
    Datum registracije
    09-06-07
    Poruka
    342
    Liked
    0 times

Stari muski trik za dobro ispast na fotki
    Decki, hvala vam za zajednicke trenutke osjecaja ponosa.

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Map Test Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,981
    Liked
    1180 times

Koji trik?
    You're an idiot. Play a record.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku