Stranica 1 od 9 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 85

Chad Michael Murray

Raspravljate o temi Chad Michael Murray u Muškarci forumu, dio Slike foruma; ...

Princeza Jumping Bananas Champion, Jamal And The Wasp Bunker Champion, HangARoo v2 Champion Avatar od korisnika icegirl
    Datum registracije
    26-06-06
    Starost
    25
    Poruka
    6,544
    Liked
    7 times

Chad Michael Murray

CHAD MICHAEL MURRAY rođen je 24.08.1981. u gradu Buffalo (New York) u brojnoj obitelji. Ima 3 brata, polubrata i sestru. Divi se svom ocu koji ih
    je odgojio sam jer ih je majka napustila kad je Chad imao 10 godina. No, svako zlo za neko dobro, Chad kaže kako mu je to bolno iskustvo pomoglo da se identificira s ulogom Lucasa Scotta u "One Tree Hillu".

Srednju školu je mrzio, nije imao baš puno prijatelja jer se nije uklapao. Ni danas baš ne voli trendove ni novine, a i za cure kaže da su mu draže one konzervativne. "Ipak, volio sam učiti nove stvari. Profaesori su bili cool, dopuštali su mi da izrazim svoju kreativnost i tako sam nekako dogurao do kraja", kaže Chad.

U školi se bavio američkim nogometom i prilikom jedne utakmice jako se ozlijedio te su mu morali odstraniti dio crijeva i stoga uvijek mora paziti na prehranu. To je i razlog zašto se ne može udebljati. Medicinska sestra koja ga je liječila predložila mu je da se počne baviti manekenstvom. On ju je poslušao i ubrzo postao model za kompanije Sketchers, Tommy Hilfiger i Gucci. Za vrijeme manekenske karijere imao je još se jednu nezgodu, zaradivši ozljedu koja mu ovog puta mijenja osobni opis. Naime, jednu večer je 'uskočio' u fast food restoran i tako nabio nos da je opet završio na kirurgiji. (Ako pogledate izbliza njegov nos sada i prije, uočit ćete razliku.)

No njegova prava ljubav ipak je bila gluma i stoga odlazi u Hollywood. Nedugo nakon dolaska pojavio se kao gost u nekoliko televizijskih emisija, uključujući uloge u epizodi 'Diagnosis murder' (1993), ali tek nakon nekoliko godina dobio je poziv kojemu se nadao. Producenti Gilmoreica tražili su facu za ulogu Tristana DuGreya. Tražili su nekoga tko bi svojim izgledom bio karizmatičan, nekog tko bi bio na rubu između dobrog i lošeg lika. Chad je bio sve to, dovoljan je bio jedan pogled ispod stisnutih obrva i lik Tristana je bio njegov. Koliko se Chad prilagođavao Tristanu, tako su s vremenom scenaristi Tristana prilagođavali njemu.

"Da nisam postao glumac, sigurno bih postao pedijatar", kaže Chad, veliki ljubitelj djece i životinja. Prije no što se oženio Sophijom Bush, u proljece 2005., društvo su mu pravili prase Gus i jedinstveni, vrlo bucan macak Jack. Danas mu društvo pravi pet pasa: Joe, ovcar mješanac kojeg vodi svugdje sa sobom, Ozzie, francuski mastif kojeg nitko nije htio jer je roden samo s jedim testisom, Charlie, pomeranski špic, Annie, mješanka boksera i pitbula (ona je pripadala Sophiji), i Axel, pravi pas cuvar kojeg je nabavio Sophiji za zaštitu.

U proljeće 2005. oženio se sa Sophiom Bush, ali su se već na jesen rastali.
    Sada je zaručen sa Kenzie Dalton, također kolegicom iz serije. U slobodno
    vrijeme se bavi košarkom, gimnastikom i ragbijem.

Zadnji Uredio daidza : 19-03-07 u 23:44

Princeza Jumping Bananas Champion, Jamal And The Wasp Bunker Champion, HangARoo v2 Champion Avatar od korisnika icegirl
    Datum registracije
    26-06-06
    Starost
    25
    Poruka
    6,544
    Liked
    7 times

Re: Chad Michael Murray

Uvaženi forumas Avatar od korisnika Lucia
    Datum registracije
    02-10-06
    Starost
    31
    Poruka
    549
    Liked
    2 times

prije mi je bio zgodan al sad ima pedersku frizuricu i izgleda ko da mu je 15.....
    I`M SOOO GOOD
    I SCREAM MY OWN
    NAME DURING
    THE SEX

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Meni se taj glumac nikad nije sviđao... nije mi nešto.

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,447
    Liked
    796 times

baš je "hot" , frizurica mu je ko nekom bečkom dječačiću...viva la bekstrit bojs stajl

mamita Avatar od korisnika teica
    Datum registracije
    14-08-06
    Starost
    35
    Poruka
    9,205
    Liked
    386 times

Citat Pravi autor: wonderwall Pogledaj Poruke
    baš je "hot" , frizurica mu je ko nekom bečkom dječačiću...viva la bekstrit bojs stajl
    VIVA

meni je baš sladak
    Da je šutnja snaga, a govorenje slabost, vidi se po tome što starci i djeca vole pričati.
    Ivo Andrić

Starter Avatar od korisnika -TsT-
    Datum registracije
    19-03-07
    Poruka
    12
    Liked
    0 times

lip je al majke ti uvik oni neki autsajderi...

al je dobar...
    ajm d devil insajd ju!!!

Regularni forumas Avatar od korisnika Ronaldinho_girl
    Datum registracije
    10-01-07
    Starost
    26
    Poruka
    407
    Liked
    1 times

meni je on užasno ružan i antipatičan...

Banniran i glup
    Datum registracije
    29-12-06
    Starost
    32
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

Lagano metro

Datum registracije
    26-06-06
    Starost
    25
    Poruka
    6,544
    Liked
    7 times

Stranica 1 od 9 123456 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku