Stranica 155 od 155 PrvoPrvo ... 55105145150151152153154155
Pokazujem rezultate 1,541 do 1,544 od 1544
Like Tree46Likes

Liverpool FC

Raspravljate o temi Liverpool FC u Nogomet forumu, dio Sport foruma; ...

Akademik Avatar od korisnika fernando torres
    Datum registracije
    08-06-08
    Starost
    29
    Poruka
    4,999
    Liked
    281 times

Re: Liverpool FC

katastrofalni rezultat protiv manua ali to je nevjerojatno kaj se događalo na tekmi.. sterling promaši zicer, puca ravno u de geu i iz polukontre valencia gura loptu kroz noge allenu i daje povratnu za rooneya(kojeg nije ispratil coutinho) i on to lako zabija... drugi gol velika greška pomoćnika, mata bil debelo u zaleđu... u drugom pol odmah velika greška obrane manua i sterling sam s de geom previše dribla i namješta se i španjolac mu brani, balotelli očito željan igre odlično puca nakon povratne lopte sterlinga i de gea i to brani i skreće u gredu, nakon toga mu marković gura odličnu loptu u prostor i sam na de geu ali šut ravno u golmana, kasnije iz gužve još jedan udarac baltellia ali naravno, de gea brani, sve to manu iskoristil iz jedne kontre di lovren lše ispucal, zapravo serviral mati koji dodaje van persiu za 3:0... kaj se tiče lvrena šteta zbog te pogreške jer ga sad opet razapinju novinari, inače cijelu utakmicu bil daleko najbolji igrač liverpoolve obrane, a mislim da je i ovo bila zadnja utakmca rodgersa na klupi, jer unatoč kaj su danas imali puno više šansi od uniteda to je samo zato jer su ovi isto ko i liverpool loši, samo oni imaju de geu, matu, rooneya, valenciu i van persia koji isprave pogreške evansa i ostale kompanije, njima pod hitno trebaju dva vrhunska stopera jer je i od ovih i lovren duplo bolji

Banned
    Datum registracije
    17-01-12
    Poruka
    883
    Liked
    1183 times

Lovren je kriminalan igrač i bilo je pitanje vremena kad će se to otkrit. Najžalosnije je što je kriminalan samo radi jedne stvari, a to je glava. Realno, u svakoj utakmici koju igra postoji moment gdje on kiksa i samo je pitanje protivnika hoće li to iskoristit. Ista stvar se događa i u reprezentaciji i u klubu. Za igrača od 20 milijuna eura ili funti apsolutno previše.
    U reprezentaciji je čak imao određenu protekciju pa bi igrao, ali vani, Bogu hvala, ima ljudi koji vide te njegove mane i to je to. Jedini razlog zbog kojeg dobiva određenu minutažu je cijena koju je Liverpool platio za njega i ništa više. Southampton ima na papiru najbolju obranu lige usprkos prodaji Lovrena i čak 4 poraza u nizu što znači da nije Lovren glavni razlog što su imali solidnu prošlu sezonu.

Realno, Maminjo ga je uvalio za super cifru i svaka mu čast na tome. Za svoj džep najbolji.

Banned
    Datum registracije
    31-01-13
    Poruka
    6,862
    Liked
    3633 times

slika s početka utakmice Liverpool-Arsenal

i Rodgersov zaštitnik s tribina razlog zašto je još uvijek tu

prof. Foruma Avatar od korisnika sony
    Datum registracije
    12-08-06
    Poruka
    1,196
    Liked
    406 times

Uvijek u nasim mislima you'll never walk alone
    11137172_363956540466290_1442789148336380682_n.jpgJusticeforthe96.jpg
    PanterroR and fernando torres like this.
    Jesam li veći kockar ja koji sam prokockao vlastiti novac ili neki
    koji su prokockali Svetinju,osmjeh djece i radost navijača

Lajkaj nas na Facebooku