Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 29

Nogometne lopte

Raspravljate o temi Nogometne lopte u Nogomet forumu, dio Sport foruma; Ako je neko sportaš ili se barem kuži u ovakve stvari neka mi nešto savjetuje... Ovako, zanima me što mislite ...

Akademik Avatar od korisnika Gogy
    Datum registracije
    28-03-04
    Starost
    25
    Poruka
    6,450
    Liked
    10 times

Nogometne lopte

Ako je neko sportaš ili se barem kuži u ovakve stvari neka mi nešto savjetuje...

Ovako, zanima me što mislite o kvaliteti današnjih lopti. Ja sam prije imo neku Umbro loptu kožnu i trajala mi je 7 godina nabijanja u zid (kameni) igranja sa društvom po betonu i svačemu, pregazio ju auto i svašta joj je bilo al trajala je 7 godina. Tak šta je više teško nać. Onda sam ju platio 320kn

Zanima me da li se isplati opet uzet tak loptu po 300-400 kn, da li će ona toliko trajat dugo. Pitam zato što sam prije jedno godinu dana kupio Umbro loptu po 220kn i trajala je manje od 4 mjeseca. Onu od ožujskog piva što se dobije za 4 gajbe (ili kako već) sam speglo za mjesec dana...

Ako neko ima iskustva sa skupljim loptama neka kaže kakve su...
    Tutorijali.Net - tutorijali na hrvatskom jeziku [photoshop, programiranje, izrada web stranica i ostalo...]

Radar404 <- moj blog

Uvaženi forumas Avatar od korisnika lucky-strike
    Datum registracije
    26-10-05
    Poruka
    496
    Liked
    2 times

Re: Nogometne lopte

teško da če ti lopta od 400 kn izdržat dulje od god dana, a ako igraš na betonu, imaš lopte baš za beton presvučene sa gumom, nisu to one socijale kakve su prije bile, kolko sam probo malo nabijat čini su uredu i kvalitetnije od ovih za travu, pa probaj to možda iako ne garantiram kolko če ti izdržat
    98% ljudi su bolesni bolesnici

Regularni forumas Avatar od korisnika Toks
    Datum registracije
    26-10-05
    Poruka
    310
    Liked
    0 times

ako oces da ti izdrzi 7 godina kupi orginal roteiro(portugal 2004), ja sam je imao, kostala je 100€ sad je mos nac jeftinije, i predobra je lopta, na betonu sam igro svaki dan i nista joj, ko nova je

Datum registracije
    28-03-04
    Starost
    25
    Poruka
    6,450
    Liked
    10 times

Puno mi je 700kn za loptu... maximalno 300-350... A kolko koštaju ove za beton?
    Tutorijali.Net - tutorijali na hrvatskom jeziku [photoshop, programiranje, izrada web stranica i ostalo...]

Radar404 <- moj blog

Uvaženi forumas Avatar od korisnika lucky-strike
    Datum registracije
    26-10-05
    Poruka
    496
    Liked
    2 times

oko 350
    98% ljudi su bolesni bolesnici

V.I.P. Član
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,317
    Liked
    274 times

za beton mogu preporučit samo select lopte. raspon cijena ti je od 250-400 kn.ima i onih gore al mislim da ti to ne treba. sve ovisi o tome koliko koristiš loptu. nama lopta traje približno 10 mjeseci,a zna se igrat i svaki dan al uglavnom je to 2-3 puta tjedno po 2-3 sata.

ne znam za dugovječnost ostalih lopti,al mislim da je traženje lopte koja će trajati 7 godina utopija.

Datum registracije
    28-03-04
    Starost
    25
    Poruka
    6,450
    Liked
    10 times

Ne treba mi lopta koja će izdržat 7 godina... ono je bilo nešta posebno... Nego da mi barem izdrži barem dvije sezone (dva ljeta)

S tim da tu loptu bi samo kod kuće ja sam koristio (možda ponekad nosio na igranje s frendovima na betonu), jer kad igram s društvom onda uvijek netko od njih loptu nosi jer su bliže...

Dakle meni bi trebala neka lopta koja neće olaganit i imat probušenu kožu od nabijanja u zid i ponekad u neki oštri rub...

Čujte moram vježbat udarac doma
    Zadnji Uredio Gogy : 22-08-06 u 10:12

Radar404 <- moj blog

Starter
    Datum registracije
    14-08-07
    Starost
    27
    Poruka
    1
    Liked
    0 times
    ja bih ti preporucio select lopte ili sve osim adidas lopti jer sam vec 3 puta kupio adidas lopte po cijeni od 200 kn i sve su ukupno trajale 3 mjeseca ali evo imam frenda koji je kupio adidas original loptu sa svijetskog prvenstva 2006 i vec mu traje god i pol ako ne i vise

p.s.ovo nije osoba mala ri neko sam ja pod njenim nickom posto
    Zadnji Uredio daidza : 27-08-07 u 21:22

Mili Avatar od korisnika Adolon
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    4,997
    Liked
    276 times

Moj frend je za vrijeme SP-a u Francuskoj imo Tricolorku i to mi je uvjerljivo najjača lopta. Bila je temeljno namijenjena za travu, a mi smo svaki dan pikali na betonskom igralištu i trajala mu je 4 god.
    Eto to je moje iskustvo...danas se više cilja na šminku nego na kvalitetu. Od kvalitetnih lopti su mi jebene Derbystar, s njima isto imam jako pozitivna iskustva, al su jako skupe...znaju bit i preko soma kn.

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    12,812
    Liked
    823 times

hmm..šteta želja mi je teamgeist isprobati..nema konaca..kazhu da je ok..roteiro mi se ne sviđa..adidas final..isto tak..da nebi bilo zabune imal sam i adidasovu s sp-a '94..triolore sam imao ali neka jeftinija..bila adidas ali nije bila match ball...e da..i imao sam adidasovu 5-ticu za dvoranu..bila je sva mucasta..(stara 14god..bila od starog)i meni najdraža lopta s koju sam imao i igrao je bila nike t90 electra..4xx kn na snizhenju..predoobra lopta..4god imala kad je od kaktusa najebala...derbistar mrzim lopte..i ne volim s njima igrati..jednom sam se spičkao pošteno na asfaltu kada sam igrao bil sam i na operaciji pa ne volim osim dobrovoljca nish igrat na asfaltu...ali svi moji igraju s selectom na asfaltu..sad imam neku shugavu adidasovu replicu teageista za 150kn..drži se..
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku