Stranica 1 od 42 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 417
Like Tree33Likes

Novosti na forumu i povratak starih članova

Raspravljate o temi Novosti na forumu i povratak starih članova u Obavijesti Administratora forumu, dio Croportal.net foruma; ...

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,779
    Liked
    1272 times

Thumbs up Novosti na forumu i povratak starih članova

Malo sam odlučio uvesti neke novosti na forum pa sam obrisao neke forume, a neke sam dodao da bude preglednije i lakše za snalaženje i traženje.

Uskoro će biti još nekih novosti pa ću za sve otvoriti novu temu.

EDIT: http://www.croportal.net/forum/obavi...-foruma-60931/

Bilo bi mi drago kada bi se priključili i dali neko svoje mišljenje ili prijedlog.

Također nadam se da će u ovoj temi pisati i neki stari članovi koji dugo nisu bili na forumu.

Zasada sam napravio sljedeće:

Obrisani forumi:

• Na današnji dan (sve teme premještene u povijesne teme)
    • Nauči nešto više (podforumi: mreže, linux, programiranje premješteni kao podforumi u računala, a teme koje su bile u nauči nešto više su premještene u forum računala)

Novi forumi:

Danas/sutra ću dodati još neke nove forume i podforume i ispremještati teme da bude još preglednije i bolje.

Slobodno me dopunite sa bilo kakvim idejama i prijedlozima

Edit:

Dodani još sljedeći forumi:

U forumu Politika dodan podforum: Svijet
    U forumu Gastronomija dodani podforumi: Hrana i zdravlje te Restorani
    U forumu Tutoriali i trikovi dodana dva podforuma: Savjeti i trikovi Windows Vista te Savjeti i trikovi Windows 7

Upload slika:

Povećan je limit uploada slika sa 450kb na 2 MB te sa rezolucije 900X900 na 2500X200

V.I.P. Član Avatar od korisnika dark_zg
    Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    44
    Poruka
    6,839
    Liked
    223 times

Re: Novosti na forumu i povratak starih članova

Kako si me pozvao da se uključim u ovu raspravu o unapređenju foruma, evo ti mojih par savijeta.

Prvo napravi kompletnu reviziju moderatora. Neki su umislili da su boga za jaja uhvatili i rade gluposti po temama. Misle da će se pisati samo ono i onako kako njima paše. Ako želiš da se ovdje polako počne mijenajti situacija to ti je osnova osnove.

Drugo, treba vizualno osviježiti izgled foruma, uvesti novi preglednik tema, jednostavno malo modernizirati stvar.

Nadalje, treba ljudima dozvoliti da malo "slobodnije" raspravljaju, ne ih kažnjavati za svaki malo grublji nastup. Pustite ljude da pišu, ipak smo svi ovdje prije svega radi zabave i ubijanja vremena.

Eto, za sad toliko, neka i drugi nešto napišu o radu foruma.

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,779
    Liked
    1272 times

Citat Pravi autor: dark_zg Pogledaj Poruke
    Kako si me pozvao da se uključim u ovu raspravu o unapređenju foruma, evo ti mojih par savijeta.

Prvo napravi kompletnu reviziju moderatora. Neki su umislili da su boga za jaja uhvatili i rade gluposti po temama. Misle da će se pisati samo ono i onako kako njima paše. Ako želiš da se ovdje polako počne mijenajti situacija to ti je osnova osnove.

Drugo, treba vizualno osviježiti izgled foruma, uvesti novi preglednik tema, jednostavno malo modernizirati stvar.

Nadalje, treba ljudima dozvoliti da malo "slobodnije" raspravljaju, ne ih kažnjavati za svaki malo grublji nastup. Pustite ljude da pišu, ipak smo svi ovdje prije svega radi zabave i ubijanja vremena.

Eto, za sad toliko, neka i drugi nešto napišu o radu foruma.
    Slažem se. Također više ne bih želio da su moderatori strogi u kažnjavanju i da se kažnjava svaka sitnica. Neka se malo opuštenije piše u temama. Također svatko tko ubuduće bude provodio samovolju biti će maknut sa moderatorskog mjesta.

Dobro si rekao da su svi ovdje da ubiju vrijeme i da se dobro zabave i da pročitaju nešto pametno te da čak i nešto nauče.

Akademik Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    5,773
    Liked
    2918 times

Pa što se tiče vizualnoga djela foruma, predlažem da svaka tema na forumu ima svoj posebni izgled. Na primjer, ako se u jedan pod forum postaju slike na primjer žene neka se u pozadini vide žene. Ili ako je pod forum rub znanosti, onda neka slika bude u tom stilu pa. A da korisnici predlažu sliku pa koja bude bolja. Sada sam se sjeti da bi to bilo previše posla ili bi zauzimalo previše memorije. Ali prijedlog je tu, pa vidite dali vam odgovara.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika markorakija
    Datum registracije
    20-07-08
    Starost
    21
    Poruka
    3,219
    Liked
    120 times

Hmm ja ne bi brzao baš s izgledom foruma.
    Trebalo bi prvo malo moderatore sredit i još neke osnovne promjene.Dakako da je ideja dobra i sve 5 oko nje.

Mene nema na forumu već duže vrijeme baš radi ekipe a i čuo sam se s par forumaša koji više nisu na forumu iz istog razloga.
    Bilo bi lijepo kad bi se vratila stara ekipa
    Za ljubav se doista isplati boriti, isplati se biti hrabar, isplati se riskirati. Problem je u tome što ako uopće ne riskirate, riskirate puno više

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,779
    Liked
    1272 times

Drago mi je da si odgovorio markorakija

I ja isto mislim da izgled trenutno nema veze, prvo moramo poboljšati sve stvari na forumu, a tek onda izgled i nova verzija

Datum registracije
    20-07-08
    Starost
    21
    Poruka
    3,219
    Liked
    120 times

Također bi po meni trebao uz predstavljanja na vrh foruma stavit i ovaj podforum obavijesti administratora.

Ipak se tu donose odluke o forumu
    Za ljubav se doista isplati boriti, isplati se biti hrabar, isplati se riskirati. Problem je u tome što ako uopće ne riskirate, riskirate puno više

Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,779
    Liked
    1272 times
    imaš pravo, ide gore

EDIT:

evo rješeno

hvala

Regularni forumas Avatar od korisnika Igsy
    Datum registracije
    10-05-06
    Poruka
    143
    Liked
    0 times

Pozdravljam novu inicijativu admina.

Datum registracije
    20-07-08
    Starost
    21
    Poruka
    3,219
    Liked
    120 times

Evo još jedne ideje.

Po meni bi bilo dobro da sa strane foruma tj. s njegove desne strane stoje zadnje napisane poruke na forumu jer je tako nekako lakše pratiti forum.Jer ponekad je teško tražiti po forumu svaku temu pojedinačno a ovako ono što ti se svidi odmah vidiš i ne trebaš tražit.Evo slika da vidite kako to izgleda.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Stranica 1 od 42 12345611 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. razmjena starih utakmica
    By Stare Utakmice in forum Mali Oglasi
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 06-12-08, 16:06
  2. brdo starih filmova
    By Tuborg in forum Filmovi
    Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 12-04-07, 04:18
  3. Novosti na Forumu
    By Pretorian in forum Obavijesti Administratora