Stranica 1 od 74 1234561151 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 731
Like Tree332Likes

Vijesti i zanimljivosti

Raspravljate o temi Vijesti i zanimljivosti u Ostale MMA organizacije forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    26-04-07
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Vijesti i zanimljivosti

Svi se vi bavite nekakvim borilačkim sportom, ali ima li netko da se bavi takozvanim najjačim stilom karatea tj. kyokushinkaijem? Ako ima, molim vas navedite odakle ste. Ljudi, ak vas što zanima u vezi ove teme, slobodno pitajte.

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    15,993
    Liked
    749 times

Re: Kyokushinkai

što je to točno

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    14,844
    Liked
    1757 times

Re: Kyokushinkai

To je ono kad se u borbi udaraju samo u trbuh

prof. Foruma Avatar od korisnika Homesick
    Datum registracije
    20-12-05
    Poruka
    1,614
    Liked
    12 times

Borbe pijetlova?

Ja niti inače nisam neki pobornik borilačkih sportova, ali me zanima što drugi članovi misle o ultimat fight-u i slažu li se s navedenim u članku:

Net.hr
    Konačno da i ja jednu kažem

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,207
    Liked
    25 times

Re: Borbe pijetlova?

Ja sam nekad davno voljela pogledat boks... i cijenila sam borilačke vještine, ali ovo danas, taj ultimate fight je gore nego kad se pit bullovi kolju... i nije mi nikakav gušt to gledat.

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    14,844
    Liked
    1757 times

Ma gluposti....

Kakve zabrane...pa svi oni prije borbr potpisuju da u ring ulaze na vlastitu odgovornost pa ko voli nek izvoli....

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    25-09-06
    Poruka
    34,976
    Liked
    6994 times

Uvijek kad to vidim sjetim se onih futurističkih filmova sa što krvavijim i što surovijim sportovima, izgleda da stvarno bude tako.

Mada njihova stvar, ako žele nek rade što hoće. I sam pogledam svaku Mirkovu borbu.
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

ice
    ice je offline
    Banned
    Datum registracije
    17-07-06
    Starost
    29
    Poruka
    3,076
    Liked
    9 times

Ako već sami niste zaključili, najkrvaviji sport koji postoji je boks. Prosiječni profesionalni boksač u 12 rundi (36 minuta) primi 500 udaraca. U boksu najgore poslijedice su (najčešće i jedine) moždane oštete. Mislim da je ultimate fight dječja igra nasuprot tome jer najgore ozlijede koje se dese su lomovi udova (tipa Filipovićev natečeni gležanj, ništa slično kao npr. Ali koji je postao "biljka") . U UF nije zabilježena ni jedna smrt, niti koji teški slučajevi. To što izgleda malo intenzivinije (nokaut u prvoj rundi nogom u glavi i sl.) nije ništa opasno. Ni malo opasno približno kad se neka dvojica cijelu noć lupaju šakama u glavu neprestano 36 minuta.

Seru da je ultimate fight i box opasan, a recimo nije im opasno kad se neko lupi par dozama votke i sjedne za volan.

Znači, Ni malo se ne slažem s ovim da neke drolje i glupani seru nešto po vrhunskim sportašima.

Vivienne Nathanson izjavila je da se borbe u mješovitim borilačkim sportovima ne mogu okvalificirati kao sport.
    Ova drolja bi trebala nać neku zanimaciju u svom životu i počet se bavit nečime, a ne srat po ljudima koji zapravo rade.

Evo ako mislite da je Ultimate fight krvavi sport (i opasniji od boksa) neka pogleda ovu borbu.

Rip Corrales.

P.S. Oprostite na načinu kako sam se izrazio, ali ne mogu podnijet kad netko sere po ljudima koji se žrtvuju za sport koji vole.
    Zadnji Uredio ice : 05-09-07 u 17:38

prof. Foruma Avatar od korisnika kreky
    Datum registracije
    28-05-04
    Starost
    41
    Poruka
    1,273
    Liked
    5 times

Slažem se s Iceom. U Ultimate Fightu sudac odmah prekida čim je jedan borac na rubu nokauta.
    Također sam uvjerenja da borci-udarači u Ultimate Fightu nemaju sigurno tako razorne udarce kao školovani boksači.
    Bolje tenis na posteru nego penis u tosteru.

ice
    ice je offline
    Banned
    Datum registracije
    17-07-06
    Starost
    29
    Poruka
    3,076
    Liked
    9 times

Ali u tome nije stvar. Stvar je u tome da ljudi koji nisu mogli i nisu htjeli nešto sami postiči u svom životu iz tog razloga žele zasrat stvar ljudima koji su postigli nešto vrlo vrijedno. Ti ljudi isto ne znaju ništa o čemu pričaju, jer su ljuti što su ispišali svoj život negdje bezveze.

Zašto se nitko od njih ne "bori" protiv alkoholiziranih vozača ili čega drugog, nego žele sportašima zajebat sportaše.

Patetične isfrustrirane kretenčine. Mislim, ultimate fight, šta je to, pa seru na to da bi zadovoljili svoje bolesne umove.

Stranica 1 od 74 1234561151 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku