Stranica 11 od 13 PrvoPrvo ... 678910111213 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 101 do 110 od 126

Biser : Stjepan Mesić strikes again

Raspravljate o temi Biser : Stjepan Mesić strikes again u Politika forumu, dio Znanost foruma; ...

V.I.P. Član Avatar od korisnika dark_zg
    Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    49
    Poruka
    6,630
    Liked
    208 times

Re: Biser : Stjepan Mesić strikes again

Kao što sam i prije tvrdio, Mesić je jedan obični besčutni pokvareni smrad i jadnik.

Skupo mu je odati dostojanstvenu počast preminulom branitelju, a nije mu skupo uživati u hladovini vile na Pantovčaku.

Sramaota, prokleto gadna sramota, i on bi mene trebao predstavljati ka predsjednik. Ma nije dostojan da mi cipele briše!!

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,494
    Liked
    199 times

nezgodan gaf predsjednika mesića. možda se izvuče s nekom svojom pošalicom..
    u zadnje vrijeme sve vrvi od neodmjerenih izjava naših političara, lupaju gluposti gdje stignu, pa se onda vade na iskrivljeni kontekst il slične stvari. velika pomutnja, nered, neorganiziranost, i općenito nedostatak bilo kakve konstruktivne ideje je sve očitija..rusvaj na svom razinama. blagi užas & katastrofa.

prof. Foruma Avatar od korisnika sunka5
    Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,335
    Liked
    10 times

Mislim da je Mesićeva izjava istrgnuta iz konteksta, pa onda zvuči onako užasno....

Najvažniji dio te Mesićeve poruke nije bio da treba štedjeti na braniteljskim pogrebima već da treba napraviti jasnu razliku među braniteljima....

Osim toga i u drugom dijelu citata iz večernjeg piše kako je i sama Kosorica rekla kako NEMAJU svi branitelji pravo na sve vojne počasti prilikom sprovoda. I onda to isto Mesić ponovi (doduše na malo grubi način) i odmah svi skoče na njega
    Za one koji žele saznati više o Šunki:

Više o meni

Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    49
    Poruka
    6,630
    Liked
    208 times

Ma uvijek nekakvi konteksti, uvijek nije mislio tako, uvijek su ga krivo tumačili, uvijek............

Meni je dosta toga uvijek, jeli on to rekao ili nije???

Ako ne zna baratati riječima i ako ne zna iznositi svoju misao, neka mu savjetnici i to napišu, i neka ne govori ništa iz svoje glave, jer tada ga se sigurno neće krivo tumačiti.
    Samo kome onda on kao takav treba za predsjednika?? Meni apsolutno ne!!

Do sad je pričao i o čemu ga se ticalo i o čemu ga se nije ticalo, govoreći svima šta bi trbali raditi, tim putem se i sad povukao, i opet s oproštenjem zasrao!! i to do grla.

Roditeljima, odnosno obitelji preminulog branitelja je ostala samo uspomena i zastava s lijesa, pa ako je ta zastava i počasni vod kamen smutnje i prevelikog trošenja, šta je onda ljetovanje po Brijunima s primanjima u čast svake fufe koja mu dođe u posjet???

Još jednom kažem, sramota!!

Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,335
    Liked
    10 times

Pa naravno da je bitan kontekst....Ako netko kaže npr. 10 rečenica na tu temu a mediji prenesu samo jednu rečenicu i nju stave u naslove, kako se može znati kontekst u kojemu je rekao tu jednu rečenicu...

Inače, to je Mesić izjavio u emisiji na radiju koja je trajalo jedan sat - iz cijelog sata je izvučena ta jedna jedina rečenica...

btw, znam da ima ljudi koji 'čuju' samo jednu rečenicu na temelju nje stvore cijelu sliku - to je njihovo pravo!

Ali ipak mislim da bi bilo poštenije vidjeti sve što je taj čovjek rekao na tu temu pa onda donjeti sud o toj izjavi - ali, opet kažem, svatko neka određuje za sebe!

Inače se slažem sa inicijativom da se konačno napravi 'reda' među braniteljima...Neka se konačno utvrdi tko je zapravo branio Hrvatsku a tko je sjedio 'na prvim linijama u Zagrebu'...Osim toga, zašto bi svi branitelji bili jednako zaslužni?! Sigurno je netko više zaslužan od drugoga....Pa ako je Mesićeva izjava išla u tom pravcu onda ga podržavam

Više o meni

slučajni prolaznik Avatar od korisnika branja
    Datum registracije
    13-01-07
    Poruka
    10,253
    Liked
    1648 times

SRAMOTA!!

Ovakvo nešto reći i izjaviti je krajnje degutantno i licemjerno prema ljudima koji su dali svoje živote za Hrvatsku...

Pa to je najmanje što se može učiniti za njih da im država oda počast, a ako se na tome želi štedjeti onda neka svi propadnemo...

A boli Mesića ona stvar, bitno je da je njemu dobro...
    Najveća kukavica je muškarac koji probudi u ženi ljubav, bez namjere da joj tu ljubav uzvrati.

Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,335
    Liked
    10 times

Citat Pravi autor: branja Pogledaj Poruke
    Ovakvo nešto reći i izjaviti je krajnje degutantno i licemjerno prema ljudima koji su dali svoje živote za Hrvatsku...

Pa to je najmanje što se može učiniti za njih da im država oda počast, a ako se na tome želi štedjeti onda neka svi propadnemo...
    A što je s onim 'braniteljima' koji su branili šankove kafića (malo karikiram)? Ili tajnicama koje su radile po ministarstvima?

A dobili su status branitelja...Da li bi i oni trebali imati sprovod sa svim vojnim počastima?

Više o meni

Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    49
    Poruka
    6,630
    Liked
    208 times

Citat Pravi autor: sunka5 Pogledaj Poruke
    Pa naravno da je bitan kontekst....Ako netko kaže npr. 10 rečenica na tu temu a mediji prenesu samo jednu rečenicu i nju stave u naslove, kako se može znati kontekst u kojemu je rekao tu jednu rečenicu...

Inače, to je Mesić izjavio u emisiji na radiju koja je trajalo jedan sat - iz cijelog sata je izvučena ta jedna jedina rečenica...

btw, znam da ima ljudi koji 'čuju' samo jednu rečenicu na temelju nje stvore cijelu sliku - to je njihovo pravo!

Ali ipak mislim da bi bilo poštenije vidjeti sve što je taj čovjek rekao na tu temu pa onda donjeti sud o toj izjavi - ali, opet kažem, svatko neka određuje za sebe!

Inače se slažem sa inicijativom da se konačno napravi 'reda' među braniteljima...Neka se konačno utvrdi tko je zapravo branio Hrvatsku a tko je sjedio 'na prvim linijama u Zagrebu'...Osim toga, zašto bi svi branitelji bili jednako zaslužni?! Sigurno je netko više zaslužan od drugoga....Pa ako je Mesićeva izjava išla u tom pravcu onda ga podržavam
    ne želim mlati praznu slamu, i stalno se ponavljati, Mesić mi je od prije nesimpatičan i nekako dvoličan, tako da ja možda i nisam pravi čovjek za sud o njemu i tome što govori, a za mene govori večinom gluposti, govorim o ozbiljnim stvarima, ne mislim na njegove viceve.

S tobom se slažem apsolutno i potpuno što se tiče uvida u pravo stanje o braniteljima, pa da se vidi tko je zaslužio taj naziv po oružju i borbi, a tko po fotelji i stričevima.
    Što se tiče toga "zašto bi svi branitelji bili jednako zaslužni". ja i nisam za to da se previše razdvaja prave branitelje, bez obzira bio on na ratištu deset dana ili dve godine ili svih godina rata, Nekome je i deset dana moglo biti gore nego nekom dve godine, pa s toga treba samo odrediti tko je stvarni branitelj, a tko nije i gotovo. Za mene je branjtelj, branitelj i ne vidim nikavu razliku između onog iz Vukovara, Škabrnje, Dubrovnika, Petrinje, Gline, Novske ili neznam ti ni ja s kojeg djela ratišta.

E je.... ga Šunka, naveo si me ta offtopičarim, sory ljudi.

Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,335
    Liked
    10 times

Citat Pravi autor: dark_zg Pogledaj Poruke
    ne želim mlati praznu slamu, i stalno se ponavljati, Mesić mi je od prije nesimpatičan i nekako dvoličan, tako da ja možda i nisam pravi čovjek za sud o njemu i tome što govori, a za mene govori večinom gluposti, govorim o ozbiljnim stvarima, ne mislim na njegove viceve.
    Skužio sam to

Ti imaš mišljenje o njemu kakvo imaš, to je tvoje pravo!

Osim toga, jebeš čovjeka koji je svima simpatičan i dobar

S tobom se slažem apsolutno i potpuno što se tiče uvida u pravo stanje o braniteljima, pa da se vidi tko je zaslužio taj naziv po oružju i borbi, a tko po fotelji i stričevima.
    Što se tiče toga "zašto bi svi branitelji bili jednako zaslužni". ja i nisam za to da se previše razdvaja prave branitelje, bez obzira bio on na ratištu deset dana ili dve godine ili svih godina rata, Nekome je i deset dana moglo biti gore nego nekom dve godine, pa s toga treba samo odrediti tko je stvarni branitelj, a tko nije i gotovo. Za mene je branjtelj, branitelj i ne vidim nikavu razliku između onog iz Vukovara, Škabrnje, Dubrovnika, Petrinje, Gline, Novske ili neznam ti ni ja s kojeg djela ratišta.

E je.... ga Šunka, naveo si me ta offtopičarim, sory ljudi.
    Nisam ja mislio na takvo razdvajanje...Dovoljno bi bilo razdvojiti 'prave branitelje' (bez obzira koliko bili na fronti ili od kuda bili) od onih koji to nisu (koji su postali branitelji po fotelji i stričevima - kako si ti rekao)...

E sad,ako Mesićeva izjava ide u tom smjeru onda ga u potpunosti podržavam

Više o meni

Agios o Satanas Avatar od korisnika PanterroR
    Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14553 times

Kao što sam i prije tvrdio, Mesić je jedan obični besčutni pokvareni smrad i jadnik.

Skupo mu je odati dostojanstvenu počast preminulom branitelju, a nije mu skupo uživati u hladovini vile na Pantovčaku.

Sramaota, prokleto gadna sramota, i on bi mene trebao predstavljati ka predsjednik. Ma nije dostojan da mi cipele briše!!

Kakav je to smrad, pa to nema nigdje...
    STAFF - A - HOLIC

Lajkaj nas na Facebooku