Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 14

Sanader i banane

Raspravljate o temi Sanader i banane u Politika forumu, dio Znanost foruma; ...

Akademik Foruma Avatar od korisnika industrial
    Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Sanader i banane

Crni scenarij – bez plaće 270.000 ljudi

Dođe mi muka kada vidimo ovakva laprdanja ljudi koji vode ovu državu, a opet mi se teško suzdržati da ne komentiram. Drži se ko pijan plota kapitalnih projekata koje je udijelio Radiću, a ovaj proslijedio podizvođačima i ubro vrhnje. Priča o koncesijama, kao da je kriza samo u Hrvatskoj i strani investitori samo čekaju da ulete.
    Jedan dan je reko, drugi nije, treći je neshvaćen,a četvrti sve demantira. Onda kaže u banani smo, visimo na niti i moglo bi biti problema u isplati plaća onih koji ovise o proračunskim sredstvima. Sam stvara paniku sa svojim nebulozama, a kad ljudi počnu vaditi novac iz banaka i dođe do problema sa kreditima krivnju će svaliti na ?! Jebo lud zbunjenoga, gadno nam se piše, ako ne prepusti ekonomska pitanja ljudima koji su se dokazali da znaju i mogu. Ovdje prvenstveno mislim na Rohatinskog i Jurčića, na Šukera neću riječi trošiti.

Inače što se banana tiče evo mali info

Banana ima zeljastu stabljiku koja postupno prelazi u drvenastu. Visina joj varira 2-9 m (ovisno o vrsti). Plodovi su duguljasti bez koštice (banana se razmnožava samo izdancima iz korijena), rastu u obliku karakterističnih busenova. Bogati su vitaminima A, B6 i C.
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

Akademik Avatar od korisnika Vidolinho
    Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    36
    Poruka
    5,550
    Liked
    148 times

Re: Sanader i banane

Rohatinski nas još uvijek drži iznad vode... Da njega nema, odosmo mi u trokurac.. Na čelu da Dr. Ivom, crko daboga!

Egomanijak, egotriper, autokrat, lažov, govno i smeće.

U jednu ruku mi je drago da nema božićnice za penzionere... Tako da možda i ovi presahli idijoti stari koji su glasali za ljubljenu im stranku "koja im je dala Hrvatsku" napokon shvate kome su dali glas. Ivo Džubre je zabio nož u leđa okosnici i glavnoj glasačkoj snazi. E pa eto vam sad!

S druge strane mi je žao zbog socijalnog stanja koje je sve lošije...

V.I.P. Član Avatar od korisnika dark_zg
    Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    49
    Poruka
    6,630
    Liked
    208 times

Polako ali sigurno naš Ivek se gubi. Sam sebi skače u usta, te sad je nešto rekao, a sutra več porekao, ponaša se kao da ima najveći i najpametniji mozak na svijetu, sve zna i svima zna pametovati. Dok je tako, dok ne prepusti stručnjacima da rade svoj posao u miru i bez nepotrebnog pritiska, sigurno se neće ništa popraviti na bolje.
    Ova kriza koja je nastala negdje drugdje, ali i kod nas je prisutna može se nekako prebroditi samo i jedino ako se stručnjacima dozvoli da rade svoj posao. Da će biti lako, neće, ali nešto se mora napraviti.

Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    36
    Poruka
    5,550
    Liked
    148 times

Ma HDZ svoju gubitničku i pogubnu politiku forsira već 14 godina. Ishlapljeli rudimenti jugoslavenštine su toliko opterečeni tom ostavštinom da bi popušili i da se Dr. ivo posere na tanjur, u govno zabode zastavicu Hrvatske i zastavicu HDZ-a i dijeli penzionerima. Rekli bi - Je govno, je ponižavajuće ali je hrvatsko govno, u našoj državi je i od našeg čoeka je!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika tonini
    Datum registracije
    26-02-07
    Starost
    68
    Poruka
    2,342
    Liked
    8 times

Mi nemamo samo jednog Ivu imamo ih puuuuuuuno, zato ovaj prvi Ivo može radit i govorit što hoće i kad hoće, jer mu svi ovi drugi Iveki ljube stope kuda prođe jer im je omogučija da imaju sve, i tako će biti sve dok u banani ne sagnjije i ne istruli hranjivi dio a ostane samo crna kora. To je budučnost Hrvatske sa Ivom i Ivekima.
    SAMO MORU VIRUJEM!

Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    36
    Poruka
    5,550
    Liked
    148 times

Citat Pravi autor: tonini Pogledaj Poruke
    Mi nemamo samo jednog Ivu imamo ih puuuuuuuno, zato ovaj prvi Ivo može radit i govorit što hoće i kad hoće, jer mu svi ovi drugi Iveki ljube stope kuda prođe jer im je omogučija da imaju sve, i tako će biti sve dok u banani ne sagnjije i ne istruli hranjivi dio a ostane samo crna kora. To je budučnost Hrvatske sa Ivom i Ivekima.
    Onaj Luka Bebić mi je najgori. On je govno nad govnima, debela masna seljačina koja ne zna niti govoriti kao čovjek. I kakav nam je predsjednik Sabora, takvo je sve ostalo...

Akademik Avatar od korisnika marinkoM8
    Datum registracije
    20-08-07
    Poruka
    3,554
    Liked
    50 times

ekipa frustrirate me
    Kontra mraku, kontra sili,
    nareslo je ka iz vode,
    i trkalo do slobode

mag. ing. ljenosti Avatar od korisnika Drevni
    Datum registracije
    15-07-08
    Starost
    11
    Poruka
    3,869
    Liked
    1244 times

Rohatinski je moj heroj. DrIvo, naravno, nije!
    May you live in interesting times...

Akademik Foruma Avatar od korisnika industrial
    Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Vijesti.net - "Nismo mi u banani, mi smo u govnima!"

Malo je duži tekst, ali vrijedi pročitati. Realno stanje i mogući scenariji, lagano zabrinjavajuće.
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika tonini
    Datum registracije
    26-02-07
    Starost
    68
    Poruka
    2,342
    Liked
    8 times

Nije lagano već teško zabrinjavajuće, a reka san da su banane crne još prije, točno ka na slici a iznutro sve gnjilo. Ja još nisan primija plaću od 2.900 za prošli misec niti se nadan primiti. Dati ću otkaz, pa onda neču ništa ni očekivati, a ne da m se pravdaju nem novca zbog globalne krize koja je i ''kao'' nas sad pogodila, prdat sve šta iman i otiči u tri P.M. Dodijalo je više sve.
    SAMO MORU VIRUJEM!

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku