Pokazujem rezultate 1 do 7 od 7

Delphinus Academia

Raspravljate o temi Delphinus Academia u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    03-01-11
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Exclamation Delphinus Academia

Pišem vam ovaj post u potrazi za ljudima sa sličnim iskustvima i sa željom da upozorim ljude koji će se ubuduće susresti sa ovom kompanijom.

U nedelju sam bio na razgovoru za posao u kompaniji "Delphinus Academia" na Zagrebačkoj cesti 145A - vlasnik i direktor Nail Abdel-Jabbar.

Kompanija nema klasičan merketing i reklame nego dovodi svoje buduće zaposlenike i klijente putem zamaskirane i već dobro poznate sramotne piramidalne sheme. Ukratko doći ćeš tamo ako te netko preporuči i dovede na razogovor.

Ako vam prijatelj ili poznanik kaže da ima odličan posao za vas, posao "Unaprijeđenja prodaje" u jednoj odličnoj kompaniji sterajte ga u onu stvar

Naime radi se o klasičnoj prevari gdje kada dođete na razgovor slušate predavanje njihovog predstvanika koji je navodno pohađao tečajeve koji koštaju 50,000EUR a po meni je lik poluidiot, nezna složiti predavanje i ne čini se pametan.
    Počne vam govoriti da vam je zarada u tome da dovodite ljude koji uplaćuju 3000 EUR za njihov proizvod i dobivate proviziju na to (400EUR), o čovjek koji vas je doveo 650EUR. Ponavalju tu riječ proizvod stalno a ne govore što je to proizvod, tek iza pauze na drugom dijelu predavanja saznajete da je proizvod školovanje u sklopu više jednodnevih i mjesečnih tečajeve u vezi poduzetništva i ekonomije, na njihovoj strani možete vidjeti ponudu tečajeva.

Nude vam sigurnu zaradu od 13,000EUR mjesečno u sklopu napredovanja kroz 10 mjeseci, a sam predstvanik kompanije koji ima najveću plaću ima nižu plaću od te koju navodu u predavanju.
    Pokazuju vam slike porshea, lamotgija i SLRa, te kuće na bahamima itd, prodaju vam priću kako je dobro kad idete na posao koji volite i koji nosi odliču zaradu a ne da radite nesto sot ne volite itd..
    Klasicne fore za pranje mozga.

Vas mentor (osoba koja vas je dovela) vas zamoli da vas mobitel ostavite u autu jer je kao direktor alergican na mobitele. Kao prvo direktora nema na predavanju nego samo na kraju cijelog predavanja i razgovora ako nasjednete na foru ga upoznate.
    Ne žele da imate mobitel na predavanju kako ih nebi snimili i raskrinakli.
    Jer ako se to dogodi ode direktorov SL i zarada, haha

Ako pristunima zaposlenima kazete da je to nemoraln posao oni vam kao papagaji ponavalju da je to vase misljenje i neka iznesete argumente za to.
    To je kao da vidite nekoga kako krade i on vam isto to kaze.
    To su ljudi koji ili imaju ispran mozak ili su iskvareni i zele biti direktorova potrckala za mrvice koje im ostavi.

Ova kompanija je jos jedan klasican primjer ljudske pohlepe i pokvarenosti u zelji stjecanja financijske koristi.

Ako vam netko nudi posao pitajte ga koja je to firma, ako je ova savjetujem vam da zaboravite na to. Takoder ga pitajte dali trebate uloziti neke novce prije zaposlenja, kao ovdje 3000 EUR, pitajte ga koliko kompanija postoji, dali ima veze sa piramidalnim nacinom poslovanja i poslje toga pogleajte na internetu sve u vezi toga posla, posebno po forumima i mjestima gdje ljudi iznose vlastito misljenje, nece vam bez veze upozoriti zato da bi lagali ili lijecili svoje komplekse nago da vas upozore tako da i vi nebi pali u istu zamku kao oni.

Jos bih vas upozorio na jednu kompaniju na kojoj sam se opekao a to je "Agencija uspinjaca" u Tkaličevoj ulici koja se bavi posredovanjem u slanju ljudi na cruisere.
    Odugovlace vam putovanje po godinu dana, uzmu vam novaca prije i na putovanju zaradite manje nego sto ste ulozili.
    Bave se obmanom i prodajom laznim krivotvorenih diploma. Vlasnik firme je Sinisa Golac, njega su vec nezadovoljni klijenit izmlatili puno puta i jednom su mu na bivsoj lokaciji dignuli cijelu agenciju u zrak.
    Moj agent je bio Tomislav Merlic.
    Iz prva slatkorijeciv, ali usitinu pozer i lažov koji nezna svoj posao i ne srami se biti potrckalo.
    On je obmanio, novcano i vremenski zakinuo ogroman broj ljudi.

Eto nadam se da nisam bio pre dug i da sam iznio korisne informacije u vezi mojih iskustava koja zaista nisu preuvelicana ili lazno iznesena.

Ako netko ima nekih slicnih iskustva neka ih iznese.

Mozemo se poriti protiv neporavde jedno ako budemo udruzeni i potpomazemo si, te stanemo na kraj ovoj bagri koja nam kvari drzavu.

Pozz svima

Početnik Avatar od korisnika user999
    Datum registracije
    22-08-07
    Poruka
    23
    Liked
    0 times

Re: Delphinus Academia

Mene bi zanimalo nešto više o vašem iskustvu sa firmom Uspinjača, pošto vodim forum koji pomaže kandidatima zaposliti se na kruzere

Početnik
    Datum registracije
    13-02-11
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

ha,ha,smjesno-posto i ja sam radim tamo zahvalio bih ETHANU na besplatnoj reklami,naime u principu sve je istina osim da u 10mj.nije 13.000eura nego puno vise..-a ti "ETHANE"mi se mozes javit jer ocito imas puno bolji posao jer kada sam kliknuo na tvoje ime vidio sam da tražiš ulagače za posao,gdje je sigurna zarada i vjerojatno je puno bolje nego kod mene u Delphinusu..)))))))))

Početnik
    Datum registracije
    13-02-11
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

evo mene opet!!!!!bježite ako nećete popušit 3 soma...ja jesam al da upozorim ostale...NEMA TU KRUHA ZA OBIČNE LJUDE...,poslje tog posla trebala mi jedna godina da vratim povjerenje od frendova i ljudi koje sam morao dovlačit tamo..obična piramida gdje zarade svi osim Vas,Vas samo iscjede do zadnje kune pa odbace..ja popušio i više od 3 soma sa svim troškovima... ISPRIKE ETHANU...bio si u pravu..ako čujete za tu firmu recite frendu da ih u vaše ime pošalje u P.M.,..

Početnik
    Datum registracije
    03-03-13
    Starost
    32
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Pretpostavljam da su zbog ove teme promijenili ime u Kentaur Projekt jer mnogo ljudi prije odlaska na "razgovor" imali su prilike pročitati o čemu se radi.

Također više nisu u Savskoj nego na adresi Kruge 48.

Stranica je identična Delphinusovoj Kentaur Projekt link

Još jednom upozoravam da se klonite i ne nasjedate na sve ove priče koliko god one primamljivo zvučale.

Ima ljudi koji nisu zaradili ništa već godinama, a uvjeravat će vas u suprotno!

Početnik
    Datum registracije
    13-02-11
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

pozdrav

zanima me šta je bilo sa ovom firmom i sa svim ljudima koji su ostali bez love??dali se tko raspitivao,ima li načina da dođemo natrag do svoje love,kakva zajednička sudska tužba ili nešto treće??i šta je sa svim onim ljudima koji su obmanjivalialibor Vrsajko,Jadranka Kufrin,Ivana Kufrin,Marko Drušković,Aco,i ni sam više neznam kolko ih još ima.....te naravno i glava sviju njih "DIREKTOR"..??

Početnik
    Datum registracije
    20-05-17
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Nažalost i ja sam jedna brojka od vjerovatno mnogo prevarenih od strane osoba koja je naveo johny22. Ja nisam nasjeli na priče o kasnim zaradama nego sam željela onih 30 seminara koje sam platila, ali nakon 4 odslusana su svi "misteriozno" nestali. I ja sam željela nekako doći do isto tako prevareni da nešto poduzimamo,ali je to bilo 2010.g i ne vjerujem da se sada išta može. :-(

Lajkaj nas na Facebooku