Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3

Dipl. ing. strojarstva / Ing. strojarstva

Raspravljate o temi Dipl. ing. strojarstva / Ing. strojarstva u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    20-02-15
    Poruka
    23
    Liked
    99 times

da podjelim svoje iskustvo ,,,nakon diplome Ing.strojarstva i traženja posla 6mj svakavih razgovara ,, nasao posao i cak sam mogo birat između 2 posla ,

nije nesto ali bar se radi ,, prva firma Projektant 1600kn +1600kn na ruke ,znaci strucno osposobljavane ,godinu dana ,poslje te mozda zadrze ili nadu novog takva je praksa ,,, zivim u ZG firma je iznad sesveta,na kraju odbio ,ne plačaju prijevoz

2 ponuda tu i sad radim ,,,otvora se novi odjel tehnički odjel inače firma u stranom vlasništvu ,,traže crtača u Solidworksu ---SURFACE MODELING+AUTOCAD 2D ,izrade teh.dokumentacije ,super to me i zanima ,plaća 3600 +360 prijevoza,znači s tim najvise do 4000 kn zavisi koliko sati u mjesecu , uvjek redovita ,božićnica,regres , ,8 sati i 5 dana u tjednu ,,,edukacija vani SOLIDWORKS ,,,sve plačeno ,put ,dnevnice smještaj

super , ,nakon 6 mj za stalno ,,,,nakon 3 kruga i testiranja dobio posao

nakon 2 godine jedni sam u uredu ,,dobra strana nema pritiska na poslu, imam rokove ali imam svoj tempo i nitko mi ne visi za vratom ,,,plača ista teško da bi dobio više,nisam prijavljen na zvanje koje imam znači kao Ing ,nego kao sss ,postavio pitanje šta s tim ,,totalno ignoriranje

prijavio se na odesk polako se počeo bavit freelancer crtanjem solid ,čist nekaj sa strane da imam lovu ,a možda nekaj i uleti i bolje

eto kolege komentar

Početnik Avatar od korisnika winston1984
    Datum registracije
    25-02-16
    Poruka
    11
    Liked
    4 times

Re: Dipl. ing. strojarstva / Ing. strojarstva

Mislim da je glupo što se ne buniš na to što su te prijavili kao SSS mislim hellou? za kojeg vraga si studirao minimaln 5 god. da stekneš zvanje diplomiranog inženjera? Osobno bih se potrudio da te prijave kao takvog jer će ti i plaća porasti ...

Početnik
    Datum registracije
    20-02-15
    Poruka
    23
    Liked
    99 times

Citat Pravi autor: winston1984 Pogledaj Poruke
    Mislim da je glupo što se ne buniš na to što su te prijavili kao SSS mislim hellou? za kojeg vraga si studirao minimaln 5 god. da stekneš zvanje diplomiranog inženjera? Osobno bih se potrudio da te prijave kao takvog jer će ti i plaća porasti ...
    Hvala.već dao otkaz,promijenio firmu i super zadovoljan

send from my OnePlus One using Tapatalk

Slične Diskusije

1. Fakultet strojarstva i brodogradnje
    By tremolo92 in forum Školarci i Studenti
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 11-11-10, 16:37

Lajkaj nas na Facebooku