Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 15
Like Tree1Likes

Kako zaraditi na internetu---uputstva za početnike!!!

Raspravljate o temi Kako zaraditi na internetu---uputstva za početnike!!! u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter Avatar od korisnika Luna86
    Datum registracije
    11-10-10
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Kako zaraditi na internetu---uputstva za početnike!!!

Moj ulazak u svijet internet marketinga opisala bih kao “Izgubljeni u svemiru“ ili „Alisa u zemlji čudesa“!
    Nisam imala poima ni o čemu.
    Bila sam potpuni početnik bez ikakvog predznanja o HTML kodu, niti sam znala šta znači riječ hosting ili domena.

To su sve bili pojmovi sa kojima se ja nisam nikada susretala u životu, dakle potpuna enigma.

NO, internet marketing je „VJEŠTINA“- a karakteristika svake vještine jest da se ona može NAUČITI. Jednako kao kuhanje, ličenje ili nešto treče.

Znam da onima koji se ne razumiju u internet marketing, on može djelovati zahtjevno i nejasno baš kao nuklearna fizika no, TO UOPĆE NIJE ISTINA!!!!

Internet marketing je skup vještina koje je ponajprije
    potrebno RAZUMJETI, potom NAUČITI i na kraju IMPLEMENTIRATI. Te vještine su prilično jednostavne, ali je potrebno da Vas netko vodi kroz cijeli taj proces i pokaže Vam korak po korak kako zarađivati novac na internetu.

Na početku najpotrebnije je da zauzmete adekvatan STAV i RAZMIŠLJANJE o cijelom tom poslu. Danas većina ljudi misli da imati starnicu na internetu automatski znaći i zarađivati na internetu, što je u potpunosti netočno. Čak i oni ljudi koji na svojim internet stranicama prodaju neki proizvod smatraju da će prodaja krenuti sama od sebe, praktički preko noći, što također nije istina.

Niti jedan biznis ne može se razviti preko noći. Za sve je potrebno određeno vrijeme i uloženi trud. Najbitnija stavka u cijeloj toj priči jest KRAJNJI REZULTAT. Krajnji rezultat su ogromna mjesečna primanja, daleko veća od onih na koje smo mi danas naviknuli i za koje svaki dan odlazimo na posao.

Mnogi se pitaju: “ Kako da onda zaradim putem interneta? “

Odgovor je vrlo jednostavan, izradom liste! Dakako, novac će te zarađivati od prodaje, ali da bi zaradili novac, odnosno prodali proizvod potrebno je da sagradite listu ljudi sa kojima ćete izgraditi odnos i zadobiti njihovo povjerenje.

To je internet marketing!!!

Listu ćete izgraditi onda kada na Vašim internet stranicama budete dijelili kvalitetan sadržaj besplatno, a zauzvrat od posjetitelja tražili da Vam ostavi svoje cijenjeno ime i email adresu na koju čete mu poslati svoj besplatni poklon.

Na taj način dobijate mogućnost da posjetitelja naknadno obavještavate o kvalitetnom sadržaju ili uvjetima koje nudite npr., besplatni tečaj kako izraditi internet stranicu ili nuditi besplatne programe u kojima se kreira internet stranica ili eKnjigu sa detaljnim uputstvima kako zarađivati na internetu itd.

Poanta je slijedeća, da bi od posjetitelja uzeli novac potrebno je da im besplatno ponudite kvalitetan sadržaj, nešto što će im zaista trebati ili koristiti.
    Nitko od nas ne voli da nam se odmah izvlaći novac iz đepa bez da se ponudi neki kvalitetan sadržaj. Upravo ponudom kvalitetnog sadržaja navest ćete posjetitelje da se upišu na Vašu listu, te čete kroz par mailova besplatne ponude kvalitetnog sadržaja izgraditi odnos sa njima, te ih navesti da kupe Vaš proizvod.

Dakle, poanta internet marketinga jest IZRADA LISTE!!!!

Regularni forumas
    Datum registracije
    01-11-10
    Poruka
    82
    Liked
    0 times

Re: Kako zaraditi na internetu---uputstva za početnike!!!

Citat Pravi autor: Luna86 Pogledaj Poruke
    I bome dobro se trudiš u tom dijelu, dvije rečenice na web stranici i ajde upiši se pa da te mogu udaviti preko mailova

Pametnije da stvoriš neku web stranicu kvalitetnog sadržaja i fino zarađuješ sa CPC, CPL i CPA programima zarade.

Starter Avatar od korisnika BONGOtheKING
    Datum registracije
    08-11-10
    Starost
    57
    Poruka
    52
    Liked
    0 times

Cool Re: Kako zaraditi na internetu---uputstva za početnike!!!

Citat Pravi autor: Luna86 Pogledaj Poruke
    Moj ulazak u svijet internet marketinga opisala bih kao “Izgubljeni u svemiru“ ili „Alisa u zemlji čudesa“!
    Nisam imala poima ni o čemu.
    Bila sam potpuni početnik bez ikakvog predznanja o HTML kodu, niti sam znala šta znači riječ hosting ili domena.

To su sve bili pojmovi sa kojima se ja nisam nikada susretala u životu, dakle potpuna enigma.

NO, internet marketing je „VJEŠTINA“- a karakteristika svake vještine jest da se ona može NAUČITI. Jednako kao kuhanje, ličenje ili nešto treče.

Znam da onima koji se ne razumiju u internet marketing, on može djelovati zahtjevno i nejasno baš kao nuklearna fizika no, TO UOPĆE NIJE ISTINA!!!!

Internet marketing je skup vještina koje je ponajprije
    potrebno RAZUMJETI, potom NAUČITI i na kraju IMPLEMENTIRATI. Te vještine su prilično jednostavne, ali je potrebno da Vas netko vodi kroz cijeli taj proces i pokaže Vam korak po korak kako zarađivati novac na internetu.

Na početku najpotrebnije je da zauzmete adekvatan STAV i RAZMIŠLJANJE o cijelom tom poslu. Danas većina ljudi misli da imati starnicu na internetu automatski znaći i zarađivati na internetu, što je u potpunosti netočno. Čak i oni ljudi koji na svojim internet stranicama prodaju neki proizvod smatraju da će prodaja krenuti sama od sebe, praktički preko noći, što također nije istina.

Niti jedan biznis ne može se razviti preko noći. Za sve je potrebno određeno vrijeme i uloženi trud. Najbitnija stavka u cijeloj toj priči jest KRAJNJI REZULTAT. Krajnji rezultat su ogromna mjesečna primanja, daleko veća od onih na koje smo mi danas naviknuli i za koje svaki dan odlazimo na posao.

Mnogi se pitaju: “ Kako da onda zaradim putem interneta? “

Odgovor je vrlo jednostavan, izradom liste! Dakako, novac će te zarađivati od prodaje, ali da bi zaradili novac, odnosno prodali proizvod potrebno je da sagradite listu ljudi sa kojima ćete izgraditi odnos i zadobiti njihovo povjerenje.

To je internet marketing!!!

Listu ćete izgraditi onda kada na Vašim internet stranicama budete dijelili kvalitetan sadržaj besplatno, a zauzvrat od posjetitelja tražili da Vam ostavi svoje cijenjeno ime i email adresu na koju čete mu poslati svoj besplatni poklon.

Na taj način dobijate mogućnost da posjetitelja naknadno obavještavate o kvalitetnom sadržaju ili uvjetima koje nudite npr., besplatni tečaj kako izraditi internet stranicu ili nuditi besplatne programe u kojima se kreira internet stranica ili eKnjigu sa detaljnim uputstvima kako zarađivati na internetu itd.

Poanta je slijedeća, da bi od posjetitelja uzeli novac potrebno je da im besplatno ponudite kvalitetan sadržaj, nešto što će im zaista trebati ili koristiti.
    Nitko od nas ne voli da nam se odmah izvlaći novac iz đepa bez da se ponudi neki kvalitetan sadržaj. Upravo ponudom kvalitetnog sadržaja navest ćete posjetitelje da se upišu na Vašu listu, te čete kroz par mailova besplatne ponude kvalitetnog sadržaja izgraditi odnos sa njima, te ih navesti da kupe Vaš proizvod.

daj se rajngle primi,ja koliko sam na webu,jos nis čul da je neko nekaj zaradil..sorrry,onda bi svi kupili
    zveri od kompa,pa vudri sediš domeka čučeki padaju z neba...forra
    NO COMMENT's

Starter
    Datum registracije
    02-12-06
    Starost
    36
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

payo čitaj pravila ili pa pa
    Zadnji Uredio daidza : 12-11-10 u 23:07

Starter Avatar od korisnika BONGOtheKING
    Datum registracije
    08-11-10
    Starost
    57
    Poruka
    52
    Liked
    0 times
    ok ja sam v penziji oču zaradit ajde-kaj da delam-knjigu da kupin,ili kaj idemo deca pare da se tuku.....

lunica da izgledaš tak kak na slici svaki dan bi ti lizal po 45 minuta i za vreme menge..ok drkam na te tj na pictures...ti znaš čija je to slika??
    Zadnji Uredio fat_boy_slim : 12-11-10 u 21:31
    NO COMMENT's

Starter
    Datum registracije
    19-02-09
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

hmm prek neta nije bas lako zaradit osim ako imas hrpu posjetitelja na sajt, ja zaradujem prek neke social mreze ak vas zanima pogledajte na mom blogu detaljne informacije al i tam je zarada slaba bar na pocetku

http://ocuparepreneta.blogspot.com/

Početnik Avatar od korisnika sanjincausevic
    Datum registracije
    17-03-10
    Poruka
    23
    Liked
    0 times

Evo jedan BESPLATAN e-kurs Kako Odabrati Posao od Kuće u kojem pišem i o tome kako zaraditi na internetu i o još dosta vrijednih informacija.
    Upisi bez obaveza na stranici: Besplatan E-kurs
    www.posaoodkuce.ws - moj posao od kuće
    Direct Club - uštedite i zaradite na stvarima koje ste i do sada kupovali.

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    14
    Poruka
    38,460
    Liked
    21560 times

Citat Pravi autor: AgentOrange1970 Pogledaj Poruke
    Ovaj princip sam pokušao i ne funkcionira, jer da bi sve to odradio moraš jako puno uložiti i svaki klik se plaća, ja vam s druge strane nudim riješenje. Kliknite na link i riješite svoje probleme...
    ne trazi ban
    downloading...

prof. Foruma Avatar od korisnika nikita789
    Datum registracije
    02-02-12
    Poruka
    900
    Liked
    242 times

ma sve je to varka....da se može tako dobro zaraditi kao što pričaju tko bi išao na posao???

prof. Foruma Avatar od korisnika bandanko
    Datum registracije
    16-04-11
    Poruka
    1,389
    Liked
    495 times

sve je to samo spamanje, može ti se dogoditi da ti ISP ukine vezu
    Kad bi neki ljudi mogli pasti sa razine svoga ega na razinu svoje inteligencije-ubili bi se.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku