Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3

Otvaranje agencije za promociju, distribuciju i unapredenje prodaje!!!

Raspravljate o temi Otvaranje agencije za promociju, distribuciju i unapredenje prodaje!!! u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; Pozdrav, imam u planu otvoriti agenciju za podrucje zapadne Hrvatske (Rijeka, Istra, otoci...). Agencija bi se bavila organiziranjem promocija, distribucijom ...

Početnik
    Datum registracije
    27-10-11
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Lightbulb Otvaranje agencije za promociju, distribuciju i unapredenje prodaje!!!

Pozdrav,
    imam u planu otvoriti agenciju za podrucje zapadne Hrvatske (Rijeka, Istra, otoci...). Agencija bi se bavila organiziranjem promocija, distribucijom proizvoda i sl. za odredene kompanije ili tvrtke. Zanima me par stvari; koliko je pametno otvarati tako nesto?, takodjer me zanima da li s obzirom da ne ocekujem u pocetku neke vece prihode i s obzirom na vrstu posla bolje otvoriti agenciju kao obrt, d.o.o. ili mozda j.d.o.o.?,..Iako sam se dosta raspitivao o tome kako posluju takve agencije i na koji nacin dolaze do klijenata zanimaju me i vasa iskustva (ako ih ima)... Uglavnom sva iskustva, savjeti i informacije su dobrodosli Unaprijed hvala!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika westina
    Datum registracije
    07-03-13
    Starost
    39
    Poruka
    2,033
    Liked
    708 times

Re: Otvaranje agencije za promociju, distribuciju i unapredenje prodaje!!!

obrt, doo, jdoo ovisi o tome kako se želiš deklarirati, želiš li biti u sustavu PDV-a ili ne
    savjet, ako se odlučiš biti...skupi lovu i otvori doo
    jdoo ima prešućenih manjkavosti, naravno, na prvu izgleda jako jeftino i praktično, no nije tako, postoje procedurama koje ti nitko ne prezentira kod otvaranja
    ako imaš klijente...nemaš kaj čekati
    proširi djelatnosti, ovo možeš staviti kao primarne ali trebati će ti i popratne
    imam sliku lijepe žene samo zato kaj sam prokleto grda

Početnik
    Datum registracije
    27-12-07
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Exclamation Re: Otvaranje agencije za promociju, distribuciju i unapredenje prodaje!!!

Citat Pravi autor: westina Pogledaj Poruke
    obrt, doo, jdoo ovisi o tome kako se želiš deklarirati, želiš li biti u sustavu PDV-a ili ne
    savjet, ako se odlučiš biti...skupi lovu i otvori doo
    jdoo ima prešućenih manjkavosti, naravno, na prvu izgleda jako jeftino i praktično, no nije tako, postoje procedurama koje ti nitko ne prezentira kod otvaranja
    ako imaš klijente...nemaš kaj čekati
    proširi djelatnosti, ovo možeš staviti kao primarne ali trebati će ti i popratne
    Imam pitanje, također razmišljam o otvraanju jedne takve agencije, no nisam ekonomske struke nego gimnazija .... da li mogu otvoriti jednu takvu agenciju ? ako netko zna .... Hvala.

Slične Diskusije

1. KOju distribuciju koristite?
    By Denis88 in forum Linux
    Odgovora: 55
    Zadnja poruka: 24-03-19, 22:35
  2. unapređenje na poslu...
    By juventus in forum Posao
    Odgovora: 7
    Zadnja poruka: 26-05-12, 05:30
  3. Severina bojkotirala promociju CD-a Pahora
    By roby_photo in forum Tračevi
    Odgovora: 2