Stranica 2 od 5 PrvoPrvo 12345 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 44

Plodine

Raspravljate o temi Plodine u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter Avatar od korisnika Bubr3g
    Datum registracije
    26-08-07
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Re: Plodine

Zop svima...
    Ovak ćuo sam da se otvaraju plodine u Đakovu, i tražim radno mjesto za blagajnika ili nešto sl.
    Pa me zanima jel bi mogo dobiti nekakav broj od bilo koje trgovine plodine ili nekakvu e mail adressu gdje da se javim i da pošaljem životopis.

Unaprijed hvala na svim informacijama.

prof. Foruma Avatar od korisnika M@tej@
    Datum registracije
    22-08-07
    Starost
    31
    Poruka
    1,218
    Liked
    15 times

Evo ti link njihove web-stranice pa si pogledaj i nađi kako ćeš ih kontaktirati:
    PLODINE

Inače...čula sam da se dosta ljudi žali kako ih zadržavaju prekovremeno, ali mislim da je tako u svim tim velikim supermarketima, ono Konzum, Getro, Billa, Pevec...Tako da su uvjeti svugdje podjednaki, plaće nažalost nisu jako velike i česti su ti prekovremeni sati. Tako da mislim da od početka treba imati to na umu.
    Život je ono što nam se događa dok smo zauzeti drugim planovima.

Starter Avatar od korisnika iskrena
    Datum registracije
    21-01-08
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Dok sam se zapošljavala u plodinama, google me poslao baš na ovu stranicu, a ovdje uglavnom nisam mogla pročitati istinu,pa iz toga razloga želim da se ostavi trag onima koji razmišljaju da se tamo zaposle.
    Plaća im je katastrofalna, blagajnice 2100 kuna isto kao i punjačice, skladištari 2400, jedino dobre plaće imaju voditelji smjene koja je oko 5000 kn. Organizacije im je katastrofalna, sve ono što obećaju ne ispune. Ja sam znala da je mala plaća ali rekli su radno vrijeme je ok., radi se 7 sati i nema prekovremenih.Ne vjerujte i ne nasjedajte kako sam ja nasjela.Jutarnju još nekako preživiš, ali podnevna smjena ostaje do najmanje 22 sata!
    Uglavnom zapošljavaju za nove centre, i onda ispadne da je svatko šef i svakom se moraš obraćati upravo tako! Na kraju imaš ŠEFICU blagajna, koja jedino više od tebe što radi je nosi trake za kasu i cigarete, takve imaš dvije, pa imate šefice smjene, pa šefa(poslovođu), pa šefa direktora (3kom), pa šefa skladišta....i svima se obraćaj sa šefe!
    Ako vam stvarnoooo nije hitno i nemate drugoga izbora, zaposlite se, svi ostali bježte!

Starter
    Datum registracije
    17-02-08
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Iskrena, ja također radim u Plodinama i uz tvoju tocnu pricu o tome kako je tamo raditi ja imam još goru. Mlada sam i puna volje i energije za raditi ali tu energiju vec polako gubim. Kada sam saznala da cu tamo poceti raditi bila sam presretna. Nisam ocekivala da ce mi biti presjajno ali da ce biti dobro, da budem iskrena jesam. Iako sam cula svakakve price nisam vjerovala jer sam mislila da naravno dok ne osjetis na svojoj koži ne vjeruješ. I sada kada osjecam sve na svojoj koži muka mi je. Uopce vise ne znam sto da radim jer koliko me ponizavaju u ova skoro pa tri mjeseca vjerovatno nece nitko i da živim sto godina. Sve što proživljavamo vjerovatno se ne događa u svim poslovnicama Plodina. Placa je stvarno jadna. Nama je 2000 a koliko imamo prekovremenih sati bolje da ni ne pričam. Ako sam popodnevna smjena ne dolazim kuci prije jedanaest, popodne također imam često prekovremene sate a na punjenju smo radili dan i noc sa jedva pola sata pauze. Jedna od šefica je strašno odvratna prema nama pojednincima, šef skladišta se ponaša kao da je šef svega i često se ponaša vrlo neodgovrno prema stvarima u skladištu dok ostale šefice to smireno gledaju i odobravaju. Redovito nam prijete otkazima, ponižavaju i govore rečenice koje ne bi smjeli.
    Ja se nadam da cu uskoro naci neki drugi posao. Gori od ovoga ne može biti.
    Nadam se da ima poslovnica gdje psihickog zlostavljanja nema i da su radnici zadovljni ako ne placom barem odnosima prema njima.
    Ja sutra idem raditi sa strahom kao i svakog dana a nadam se da ce jednom i to prestati.

Starter Avatar od korisnika iskrena
    Datum registracije
    21-01-08
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

To neće prestati , nažalost. Ja sam išla na posao tamo sa takvim grčem da ti nemogu objasniti, a vjeruj mi nije tako samo meni bilo, svima nama.Cure iz moga centra(bivšeg jel sam dala otkaz) kažu također da traže novi posao i jedva čekao da napuste taj kaos.Ma to je sramota, ništa drugo nego sramota! A njima smo mi nitko i ništa, i to je stvarnost, briga njih jel čemo ja i ti otići ili ne.Uvijek dođe netko novi koji nasjedne na lijepe priče.Onima kojima je tamo ok., a do sada se takvi nisu javili, ali ako ih i ima to su ulizice koje ližu dupe nadređenima.Ja imam puno radnog iskustva,stvarno sam tamo išla s voljom i veseljem kako i ti kažeš ali tako nešto još nisam vidjela u životu. Direktori Ante jedan i drugi ili koliko vas već ima, pa jel vi stvarno to nevidite ili to točno tako mora da bude?
    Sve se je to pročulo i cjeli grad bruji o nekorektnim odnosima između poslodavca i posloprimca.U mojem gradu, ljudi više ne odlaze u Plodine, a jedan od glavnih razloga je upravo taj.Otvorit oči i promjenite neke stvari!

Regularni forumas Avatar od korisnika krizma7
    Datum registracije
    21-02-08
    Starost
    31
    Poruka
    208
    Liked
    0 times

Poručujem svima da se tamo ne zapošljavaju, i ja znam par cura koje su se zaposlile u novom centru u Čazmi, i sve do jedne su u banani, a čak mislim da ih je več više od pola dalo otkaze jer je za poludit. Samo u tom mjestu je problem što ljudi nemaju gdje raditi pa trpe takva sranja do iznemoglosti.
    nije život jedna deva

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    07-12-07
    Starost
    11
    Poruka
    3,339
    Liked
    1 times

znam da nema baš prevelik veze sa temom, ali moram ovo reći

jednom sam bio u plodinama u Gospiću i kupio sam 2 litre cole i 4 ožujska u limenci i blagajnica mi je naplatila oko
    190 kn

i onda sam poslije gledao što je njoj i poslije je vidila da je zaboravila napraviti novi račun već je dodavala na račun prije

Starter
    Datum registracije
    30-12-07
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

dico moja draga ako svi radite kao što rade u plodinama u đakovu,jadna li vam majka.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika mrkyblu
    Datum registracije
    08-12-07
    Starost
    38
    Poruka
    2,209
    Liked
    15 times

Ja nisam radila u plodinama ali isto kao i Clank sam imala lose iskustvo kao njihov kupac.No nakon svega procitanog nije mi vise ni cudno ponasanje blagajnica , mesara i ostalih....
    .... Good girl go to Heaven....but bad girl go everywhere.....

Starter
    Datum registracije
    04-08-08
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

bok svima..samo zelim potvrdit sve ono ruzno napisano za plodine.ne znam tko je jos od vas ostao raditi..nadam se da ste vec nasli nesto bolje.nazalost ja radim vec godinu dana i muka mi je kad pomislim a da ne govorim o tome kad idem raditi.posao mi je potreban i ne mogu dat otkaz al se iskreno nadam boljoj prilici.
    ovako,radis za crkavicu,a ponasaju se prema tebi kao da radis za 5000 kn..i stalno neki novi zakoni,nova pravila,ne smijes ovo,ne smijes ono,moras ovako..radis za 2000 kn a sve si tamo,i blagajnica i cistacica i skladistar..
    samo da mi je otic,jer je ovo nepodnosljivo
    a i netko je prije spomenuo broj sefova i samo zelim rec ziva istina..svi su ti sefovi!
    da,istina je da je bozicnica velika..al sve to bude odradeno,bez brige..mada mislim da ce nam i to ukinit jer ove godine su ukinuli i regres..ni kune nismo dobili
    eto,nadam se da sam bila dovoljno jasna

Lajkaj nas na Facebooku