Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3

posao cuvara

Raspravljate o temi posao cuvara u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; Da li neko ima iskustva na poslovima cuvara garaza.I kakva su iskustva- pozzz...

Početnik
    Datum registracije
    18-02-13
    Starost
    31
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

posao cuvara

Da li neko ima iskustva na poslovima cuvara garaza.I kakva su iskustva-
    pozzz

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    36
    Poruka
    5,147
    Liked
    667 times

Re: posao cuvara

ja sam radio kao cuvar vise od 6 godina. svaki objekt je razlicit, zahtjevi su drugaciji,... tako da ne znam kaj te tamo ceka, koliko cesto moras ici u obilaske, kakva je prostorija gdje inace boravis, kaj ti je tamo dostupno, da li mozes "ubiti oko",... bilo je genijalnih poslova gdje sam prakticki dosao na posao kao da sam doma, odspavao 5-6 sati i zaradio novce. a bilo je i poslova gdje sam morao paziti na gradiliste kojem je materijal bio doslovno na cesti, nezasticen, a ja bio u staroj mini kampici u kojoj je netko opako pusio pa je sve smrdilo da nisi niti mogao biti unutra...
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

Početnik
    Datum registracije
    18-02-13
    Starost
    31
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

Re: posao cuvara

Citat Pravi autor: GajbaPive Pogledaj Poruke
    ja sam radio kao cuvar vise od 6 godina. svaki objekt je razlicit, zahtjevi su drugaciji,... tako da ne znam kaj te tamo ceka, koliko cesto moras ici u obilaske, kakva je prostorija gdje inace boravis, kaj ti je tamo dostupno, da li mozes "ubiti oko",... bilo je genijalnih poslova gdje sam prakticki dosao na posao kao da sam doma, odspavao 5-6 sati i zaradio novce. a bilo je i poslova gdje sam morao paziti na gradiliste kojem je materijal bio doslovno na cesti, nezasticen, a ja bio u staroj mini kampici u kojoj je netko opako pusio pa je sve smrdilo da nisi niti mogao biti unutra...

radim na poslu cuvanja garaze sa dvije etaze,kucica je mala radi se 12 sati nocu,obilasci auta su redovni a spavanja nema a niti smijes jel si pokraj ceste,zanima me sta ti mislis o tome jel to rizicno i koliko posto mi ljusi sa kojima radim nedaju bas tacne informacije

Slične Diskusije

1. Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 25-05-12, 14:10
  2. Posao, posao, posao na internetu!
    By tvixer in forum Recycle Bin
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 06-02-12, 01:44
  3. Moj posao.............
    By Nostradamus81 in forum Posao
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 19-10-10, 14:18
  4. Posao???