Stranica 7 od 7 PrvoPrvo ... 234567
Pokazujem rezultate 61 do 70 od 70

POSAO HOSTESE

Raspravljate o temi POSAO HOSTESE u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; split ili ? ja sam za ako je split u pitanju pozzzz...

Starter
    Datum registracije
    16-04-10
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Re: POSAO HOSTESE

split ili ?

ja sam za ako je split u pitanju pozzzz

Starter
    Datum registracije
    16-05-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

POŠTOVANE !

TRAŽIMO DJEVOJKE ATRAKTIVNOG IZGLEDA, DO 30 GODINA, ZA DIJELJENJE PROMO MATERIJALA

U IMPORTANNE CENTRU ZAGREB.

HONORARAN RAD U DOGOVORENE DANE U TRAJANJU 6 SATI.

NAKNADA ZA 6 SATI 200 KN.

DIJELJENJE PROMO MATERIJALA OBAVLJA SE U GLAVNOM PREDVORJU U IMPORTANNE CENTRU NA NAŠEM KORZETI - GOTHIC PROMO PULTU.

DRESS CODE: KORZET IZ NAŠE PONUDE UZ VAŠE HLAČE ODGOVARAJUĆE BOJE.

RAD JE U POPODNEVNIM SATIMA. POČETAK I KRAJ RADNOG VREMENA DOGOVORNO NA DAN.

VAŠE FOTOGRAFIJE CIJELOG STASA S LICEM, POŽELJNO U KORZETU ILI KUPAĆEM KOSTIMU

POŠALJITE NA NAŠU E-MAIL ADRESU ZAJEDNO S OSOBNIM I KONTAKT PODACIMA

info@portali-andromeda.com

više informacija na www.korzeti-gothic.com

mog
    mog je offline
    Starter Avatar od korisnika mog
    Datum registracije
    14-11-08
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Tražimo hostese za posao hostesiranja na ozbiljnim eventima u Dalmaciji za sljedeće gradove:
    - Split
    - Trogir
    - Šibenik
    - Zadar

Za više informacija pogledajte agenciju:
    http://www.marketing-odjel.com/hostese

Početnik
    Datum registracije
    25-01-11
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Sajam vjencanja Zagrebacka Arena 04-06 veljace.

Trazi se hostesa za rad na Sajmu Vjencanja u Zagrebackoj Areni pocetkom drugog mjeseca.
    Od osobe se ocekuje dijeljenje letaka, komuniciranje sa potencijalnim klijentima te upoznavanje istih sa nasim proizvodima.
    Osoba treba biti prijatnog izgleda, vedra i komunikativna.

Starter
    Datum registracije
    13-08-11
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: vanja.p Pogledaj Poruke
    bok, ja trazim posao hostese... rado bih radila promocije pica vikendom navecer na podrucju zagreba jer sam studentica pa preko tjedna bas i nemam vremena. zgodna sam (tako bar kazu) i komunikativna. ako imate kakve prijedloge, informacije ili kontakte, bila bih vrlo zahvalna...
    Čuj teško ćeš doci do pravih kontakata na forumima tu uglavnom pisu sve i svasta! Uostalom sta stvarno mislis da ce netko tko je zadovoljan svojom agencijom tebi dati taj podatak ? Pa čuvat će ga za sebe! Ti si mu odmah konkurencija! Vise cura u agenciji manje posla za njih a i kad je jaca konkurencija teze je doci do izrazaja! To ti je borba i opstanak

Starter
    Datum registracije
    13-08-11
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: silvija1 Pogledaj Poruke
    POŠTOVANE !

TRAŽIMO DJEVOJKE ATRAKTIVNOG IZGLEDA, DO 30 GODINA, ZA DIJELJENJE PROMO MATERIJALA

U IMPORTANNE CENTRU ZAGREB.

HONORARAN RAD U DOGOVORENE DANE U TRAJANJU 6 SATI.

NAKNADA ZA 6 SATI 200 KN.

DIJELJENJE PROMO MATERIJALA OBAVLJA SE U GLAVNOM PREDVORJU U IMPORTANNE CENTRU NA NAŠEM KORZETI - GOTHIC PROMO PULTU.

DRESS CODE: KORZET IZ NAŠE PONUDE UZ VAŠE HLAČE ODGOVARAJUĆE BOJE.

RAD JE U POPODNEVNIM SATIMA. POČETAK I KRAJ RADNOG VREMENA DOGOVORNO NA DAN.

VAŠE FOTOGRAFIJE CIJELOG STASA S LICEM, POŽELJNO U KORZETU ILI KUPAĆEM KOSTIMU

POŠALJITE NA NAŠU E-MAIL ADRESU ZAJEDNO S OSOBNIM I KONTAKT PODACIMA

info@portali-andromeda.com

više informacija na KORZETI HOME - KORZETI PRODAJA ONLINE platite PayPal om s 10 % popusta
    OVO JE PREMALO NOVACA ZA TAKAV POSAO I UNIFORMU!
    Uostalom pa jedan korzet vam kosta duplo vise od toga sta hostesu zelite platiti, 200 kn + korzet e to već bi išlo!

Starter
    Datum registracije
    13-08-11
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: user999 Pogledaj Poruke
    ja sam čuo od cura da moraš utjeravati lovu mjesecima
    Kako gdje ja sam eto u agenciji koja utjeruje to za mene O divotaaaa su, jos me poticu da ih nazovem kad prođe rok placanja za nekog klijenta!!
    Prvo me je bilo bed ali kad sam zvala za prvi honorar kod njih zena (vlasnica) mi je ljubazno rekla da ce provjeriti jel su novci za te koji su me angažirali sjeli, nazvala me odmah i rekla da sutra klijent plaća tako je i bilo!
    Mene je agencija isplatila u roku par dana (koliko je trebalo da rijesimo SC ugovor) e da i imaju svoju uniformu i voze te doma ako nemaš kako!
    Kod njih sam skoro 3 i pol godine i sve stigne na naplatu.Njima je bitno da pričaš sa njima o problemu ako postoji, fakat saslušaju i objasne!
    Tek sad citajuci tu neke komentare shvatim koliko vise znam zahvaljujući tome kaj se trude objasniti
    Njih su 3 žene zaposlene sve su prije radile kao hostese i kuze posao! A i probleme nas hostesa, to je prednost ali i problem nemožes im nikaj muljat odmah skuži, pa su neke dobile otkaz, ali po mome i trebale su!! Ja bi kao trebala raditi i posao za njih a one bu pricale na mobitel i svako malo cik pauza! One koje vrijede su ostale i super nam je radila sam do sad za Arena Centar, kongrese, i Mercator ( izvlacenje PIKA kartica, ne degustacije)i premijeru filma...uglavnom super poslove i pristojno sam bila obucena a evo i slikica

Necu reći ime jer bi moglo pola ovog foruma pohitati tamo!
    Sorry drustvo, predobri su uvjeti, puno je agencija snači ćete se!

57061_464494252187_836617187_5468460_787220_o.jpg
    Zadnji Uredio Pretorian : 13-08-11 u 06:47

Početnik
    Datum registracije
    25-01-11
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Sajam Dani vjencanja Zagrebacki Velesajam 30-09 do 02-10.

Trazi se hostesa za rad na Sajmu Dani Vjencanja na zagrebackom velesajmu.
    Od osobe se ocekuje dijeljenje letaka, komuniciranje sa potencijalnim klijentima te upoznavanje istih sa nasim proizvodima.
    Osoba treba biti prijatnog izgleda, vedra i komunikativna.

Početnik
    Datum registracije
    23-06-11
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: blabić Pogledaj Poruke
    Kako gdje ja sam eto u agenciji koja utjeruje to za mene O divotaaaa su, jos me poticu da ih nazovem kad prođe rok placanja za nekog klijenta!!
    Prvo me je bilo bed ali kad sam zvala za prvi honorar kod njih zena (vlasnica) mi je ljubazno rekla da ce provjeriti jel su novci za te koji su me angažirali sjeli, nazvala me odmah i rekla da sutra klijent plaća tako je i bilo!
    Mene je agencija isplatila u roku par dana (koliko je trebalo da rijesimo SC ugovor) e da i imaju svoju uniformu i voze te doma ako nemaš kako!
    Kod njih sam skoro 3 i pol godine i sve stigne na naplatu.Njima je bitno da pričaš sa njima o problemu ako postoji, fakat saslušaju i objasne!
    Tek sad citajuci tu neke komentare shvatim koliko vise znam zahvaljujući tome kaj se trude objasniti
    Njih su 3 žene zaposlene sve su prije radile kao hostese i kuze posao! A i probleme nas hostesa, to je prednost ali i problem nemožes im nikaj muljat odmah skuži, pa su neke dobile otkaz, ali po mome i trebale su!! Ja bi kao trebala raditi i posao za njih a one bu pricale na mobitel i svako malo cik pauza! One koje vrijede su ostale i super nam je radila sam do sad za Arena Centar, kongrese, i Mercator ( izvlacenje PIKA kartica, ne degustacije)i premijeru filma...uglavnom super poslove i pristojno sam bila obucena a evo i slikica

Necu reći ime jer bi moglo pola ovog foruma pohitati tamo!
    Sorry drustvo, predobri su uvjeti, puno je agencija snači ćete se!

57061_464494252187_836617187_5468460_787220_o.jpg

haha ok blabić znam o kojoj agenciji pričaš ali sada su počeli zahtijevati i book. Koji košta 600 kn. A koliko si ti uspijela zaradit jednim oljim angažmanom ako nije tajna?

Akademik Avatar od korisnika aroma
    Datum registracije
    06-01-11
    Poruka
    4,848
    Liked
    2876 times

omg,ove hostese ko mlade partizanke
    ja sam bome ganjala da mi se plati ..
    la kukuracha

Stranica 7 od 7 PrvoPrvo ... 234567