Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5

posao savjet

Raspravljate o temi posao savjet u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; Ovako pokusat cu bii kratak i jasan. Trebam da dobijem posao na odredzeno vrijeme,posao se tice rada na parkingu.Posao je ...

Početnik
    Datum registracije
    18-02-13
    Starost
    31
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

posao savjet

Ovako pokusat cu bii kratak i jasan.
    Trebam da dobijem posao na odredzeno vrijeme,posao se tice rada na parkingu.Posao je na odredzeno vrijeme oko 6 mjeseci i drzavna je firma.
    Medzutim imam jedan problem,a to je da u sluacju da pocnem raditi gubim bilo koju pomoc od roditelja koji su vanbracnoj djeci velikodusno dali zaposlenja koja se mnogo bolja od moga.
    I nemam bas nekog izbora ali bi zeljeo cuti vase misljenje,u slucaju i da odbijem posao tada sam prepusten sam sebi i naravno ulazim u direktan obracun sa porodicom sa kojom vec duze vremena vodim jedan vidi rata oko trazenja moga zaposljenja.
    Zaista ne znam sta da radim, do sada sam izbjegao par bjedni poslova koji su mi nasli a i ovaj mi se cini slicnim,
    Da li da odbijem ili da prihvatim.

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    36
    Poruka
    5,139
    Liked
    661 times

Re: posao savjet

da su ti roditelji zeljeli dati ikakav posao, vec bi ti dali.
    a s 24, ako ne studiras, ne vidim zasto se ne bi pokusao osamostaliti, a ne cicati roditelje u tim godinama i zicati za "kavu i cigarete".
    (ovo je u navodnicima jer ne radi se nuzno o tome)
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

Početnik
    Datum registracije
    18-02-13
    Starost
    31
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

hvala ti,ali tesko da se mogu izborii sa tim da gledam brata koji ima ise klalifikacije kao da da radi mnogo bolje placen posao koji su mu nasli oni,pa cak su isli do te mjere da mu i zeni nadzu posao i naprave mu svadbu i sve to pred mojim ocima dok sam ja bio srpljiv i cekao ssvoju sansu,

Početnik Avatar od korisnika Seminola
    Datum registracije
    01-12-10
    Poruka
    4
    Liked
    1 times

Svakako prihvati posao. Prvi posao se nikada ne odbija. Glavno je da uđeš u sustav, budući je državna firma. Uz malo sreće možda ti se otvore vrata za dalje. A, svakako je lakše tražiti novi posao kada u životopis možeš staviti da si nešto radio prije.
    NEO: I know kung fu
    MORPHIUS: show me
    www.mmo-avatar.com

Početnik
    Datum registracije
    31-10-12
    Poruka
    15
    Liked
    0 times

Ako nisi gladan, a plaća bi ti bila ispod barem 4000kn nemoj prihvatiti jer ćeš postat još jedan rob u ovoj državi. I 4000kn je sramotna plaća, ali realno u današnjoj situaciji teško možeš očekivati puno više ako do sada nikad nisi radio.

Što se tiće reference, može ti koristiti za još jedan loš posao, ali rad na parkingu ti neće ukrasiti životopis i osigurati neki bolji posao. Ako ti ipak trebaju novci, i procijeniš da s tog mjesta možeš napredovat, a plaća nije sramotna, onda prihvati.

Slične Diskusije

1. Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 25-05-12, 15:10
  2. Posao, posao, posao na internetu!
    By tvixer in forum Recycle Bin
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 06-02-12, 02:44
  3. Savjet
    By inborn in forum Sigurnost
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 16-07-08, 15:00
  4. Savjet HDD