Stranica 2 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 36

Posao u kreditnom uredu

Raspravljate o temi Posao u kreditnom uredu u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; Pravi autor: krajakovic Nema komentara? Industrial, di si? Ne mozes tako popljuvati nesto i vise se ne javiti kada ti ...

Početnik Avatar od korisnika krajakovic
    Datum registracije
    07-01-10
    Starost
    39
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

Re: Posao u kreditnom uredu

Citat Pravi autor: krajakovic Pogledaj Poruke
    Nema komentara?
    Industrial, di si? Ne mozes tako popljuvati nesto i vise se ne javiti kada ti se nesto obrazlozi!

prof. Foruma Avatar od korisnika -misic-
    Datum registracije
    09-03-07
    Starost
    12
    Poruka
    1,607
    Liked
    49 times

Vjerojatno će ti se zainteresirani javiti na pp , ne obraćaj pažnju na dežurnog negativca , kako god da napišeš on će okrenuti u -
    -misic-

Datum registracije
    07-01-10
    Starost
    39
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: -misic- Pogledaj Poruke
    Vjerojatno će ti se zainteresirani javiti na pp , ne obraćaj pažnju na dežurnog negativca , kako god da napišeš on će okrenuti u -
    Hvala!
    Ma, malo me ljute ti koji pljuju po necemu u sta se ne kuze!

Akademik Foruma Avatar od korisnika industrial
    Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Industrial, di si? Ne mozes tako popljuvati nesto i vise se ne javiti kada ti se nesto obrazlozi!
    Što da ti obrazlažem? Nema potrebe da ti se više javljam kada se ti meni javiš svaki dan sa 4-5 letaka pod brisačem.

Hvala!
    Ma, malo me ljute ti koji pljuju po necemu u sta se ne kuze!
    Ajde ti meni maloumnom objasni u što se to točno trebam kužiti?
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

Datum registracije
    07-01-10
    Starost
    39
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

A poceo sam odmah sa visoke grane?
    Zasto se tako postavljas pa poceo sam kao i svi, a uz to ja jos placam i fiksni dio! Ne kuzim te! Ne pljackam nikoga, ne varam, nudim posao kako su ga i meni ponudili prije par godina a ti se postavljas kao da sam napravio ne znam sta!
    Objasni mi svoj stav i razmišljanje! Ne razumijem takve ljude!
    Evo reci nesto na ovo! Tvoje rijeci su bile: lako tebi koji si na visokoj grani!

Datum registracije
    07-01-10
    Starost
    39
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

[QUOTE=industrial;2070587]Što da ti obrazlažem? Nema potrebe da ti se više javljam kada se ti meni javiš svaki dan sa 4-5 letaka pod brisačem.

Moji ljudi rade!

Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Ajde da ti malo crtam!

Svaki normalan i ozbiljan posao se ne temelji na nikakvom mreženom marketingu, a bome niti na piramidalnoj shemi kakvu vi (kreditni uredi) imate u kadrovskoj politici. Po tome ste isti kao svi oni gnjavatori sa Kirbi usisavačima, Amway super mega genijalnim proizvodima i sličim pizdarijama. Ovo se odnosi na višu granu.

Edukacija vam se odnosi na to kako nekoga uspješno povući za rukav i uvaliti mu kredit na cesti. Neću reći za tebe, ali velika većina kreditnih ureda je ništa drugo nego lihvarenje kojem država još nije stala na kraj. Kvazi krediti od privatnih tvrtki koje su regane kao građevinske, uzgajivačke, a jedino što imaju je pločica sa "lihvar" d.o.o. na nekoj zgradi. Jedno vrijeme ste se reklamirali kako skidate sa crne liste dok vam HUB nije stao na rep sa tim glupostima.

Pod pojmom kreditnog ureda se podrazumjeva da nudi široku lepezu kredita i osiguranja od različitih banaka i osiguravajućih društava. Kod nas takvih ureda ima za nabrojat na prste, a znam da se oni ne reklamiraju papirićima, niti imaju uvjete zaposlenja kao "kreditni ured" kojeg ti reklamiraš. Takvi u oglasima pišu ime svoje tvrtke, a mail im sigurno nije gmail.

Međuostalim postoji zakon o bankama i ostali propisi koji reguliraju to tržište, a vi bome u to ne ulazite. To što vi nudite je nekakav ugovorni odnos, tj. ugovor o zajmu koji je vrlo sumnjive i specifične prirode. Što se tiče priče o kreditima u bankama je također zanimljiva stavka jer banke ne priznaje nikakve posrednike, ti ne možeš, niti smiješ potpisivati i davati bilo koji kreditni proizvod. Banke žive od kamata i u interesu im je da imaju klijentelu koja je kreditno sposobna, a vama je u interesu da imate klijentelu koja ima neku vrijednu nekretninu ili pokretninu koju ćete za siću prebaciti u svoje vlasništvo preko ugovora o zajmu.

Sad još malo o kartičarskim kreditima koji su vjerovatno najčešća pojava. To radite bez ovlaštenja kartičarskih tvrtki, kod nas se na to još žmiri, ali u uređenom društvu i pravosuđu bi svirali klavir koju godinu iza rešetaka za takvu zlouporabu. Stvar u ovom slučaju je vrlo jednostavna jer se obavlja fiktivna kupnja nekog proizvoda, a vi glumite posrednike koji uzimaju proviziju jer imate dogovor sa nekim trgovcem. U nekim slučajevima "kupovale" su se slike za 20000kn i više direktno u uredu. Kartica se fino popegla na rate, vi dobijete sliku i 10000 kn, a gospoda fino trljaju ruke. Stari moj to se zove lihvarenje ili kamatarenje, kako god ti je draže.

Eto to je od mene, sada ti slobodno dalje drobi svoje priče, a oni koji imaju nekej u glavi će sami procjeniti o čemu se radi.
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

Datum registracije
    07-01-10
    Starost
    39
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: industrial Pogledaj Poruke
    Ajde da ti malo crtam!

Svaki normalan i ozbiljan posao se ne temelji na nikakvom mreženom marketingu, a bome niti na piramidalnoj shemi kakvu vi (kreditni uredi) imate u kadrovskoj politici. Po tome ste isti kao svi oni gnjavatori sa Kirbi usisavačima, Amway super mega genijalnim proizvodima i sličim pizdarijama. Ovo se odnosi na višu granu.

Edukacija vam se odnosi na to kako nekoga uspješno povući za rukav i uvaliti mu kredit na cesti. Neću reći za tebe, ali velika većina kreditnih ureda je ništa drugo nego lihvarenje kojem država još nije stala na kraj. Kvazi krediti od privatnih tvrtki koje su regane kao građevinske, uzgajivačke, a jedino što imaju je pločica sa "lihvar" d.o.o. na nekoj zgradi. Jedno vrijeme ste se reklamirali kako skidate sa crne liste dok vam HUB nije stao na rep sa tim glupostima.

Pod pojmom kreditnog ureda se podrazumjeva da nudi široku lepezu kredita i osiguranja od različitih banaka i osiguravajućih društava. Kod nas takvih ureda ima za nabrojat na prste, a znam da se oni ne reklamiraju papirićima, niti imaju uvjete zaposlenja kao "kreditni ured" kojeg ti reklamiraš. Takvi u oglasima pišu ime svoje tvrtke, a mail im sigurno nije gmail.

Međuostalim postoji zakon o bankama i ostali propisi koji reguliraju to tržište, a vi bome u to ne ulazite. To što vi nudite je nekakav ugovorni odnos, tj. ugovor o zajmu koji je vrlo sumnjive i specifične prirode. Što se tiče priče o kreditima u bankama je također zanimljiva stavka jer banke ne priznaje nikakve posrednike, ti ne možeš, niti smiješ potpisivati i davati bilo koji kreditni proizvod. Banke žive od kamata i u interesu im je da imaju klijentelu koja je kreditno sposobna, a vama je u interesu da imate klijentelu koja ima neku vrijednu nekretninu ili pokretninu koju ćete za siću prebaciti u svoje vlasništvo preko ugovora o zajmu.

Sad još malo o kartičarskim kreditima koji su vjerovatno najčešća pojava. To radite bez ovlaštenja kartičarskih tvrtki, kod nas se na to još žmiri, ali u uređenom društvu i pravosuđu bi svirali klavir koju godinu iza rešetaka za takvu zlouporabu. Stvar u ovom slučaju je vrlo jednostavna jer se obavlja fiktivna kupnja nekog proizvoda, a vi glumite posrednike koji uzimaju proviziju jer imate dogovor sa nekim trgovcem. U nekim slučajevima "kupovale" su se slike za 20000kn i više direktno u uredu. Kartica se fino popegla na rate, vi dobijete sliku i 10000 kn, a gospoda fino trljaju ruke. Stari moj to se zove lihvarenje ili kamatarenje, kako god ti je draže.

Eto to je od mene, sada ti slobodno dalje drobi svoje priče, a oni koji imaju nekej u glavi će sami procjeniti o čemu se radi.
    Evo da ja tebi nacrtam! Sta smatras normalnim poslom?
    Ja inace radim u marketingu u jednoj Zg. firmi! Dali to smatras normalnim poslom?
    Drugo radio sam i u Amwayu i Kirbyu ali sam ubrzo odustao jer to nije bilo za mene! Znaci i u tome imam iskustva!
    Amway i Kirby su takoder poslovi makar sam ja na njima popušio ima ljudi koji i tu zarađuju!
    Ja poslom smatram sve gdje mogu zaraditi!

A da samo informacija, mi ne radimo sa karticama! TOLIKO O TOME KOLIKO SI TI UPUČEN U TAJ POSAO!

Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Ja sam ti nabrojao sve poslove sa kojima kreditni uredi rade. Kartice su samo jedna grana, znači vi se onako direktno bavite pozajmicama, čisto lihvarenje. Ajd sad i to znamo.

MLM ti u krvi

Datum registracije
    07-01-10
    Starost
    39
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: industrial Pogledaj Poruke
    Ja sam ti nabrojao sve poslove sa kojima kreditni uredi rade. Kartice su samo jedna grana, znači vi se onako direktno bavite pozajmicama, čisto lihvarenje. Ajd sad i to znamo.

MLM ti u krvi
    Ma da! Sve za tebe! I ljudima pijemo krv po noci!

Lajkaj nas na Facebooku