Stranica 6 od 6 PrvoPrvo 123456
Pokazujem rezultate 51 do 56 od 56
Like Tree1Likes

Tražim posao, a molim Boga da ga ne nađem

Raspravljate o temi Tražim posao, a molim Boga da ga ne nađem u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    07-07-09
    Poruka
    44
    Liked
    0 times

Re: Tražim posao, a molim Boga da ga ne nađem

Citat Pravi autor: pharaoh Pogledaj Poruke
    Zanimljivo je da ja redovito pratim portal mojposao, i poslao sam nekih 30-ak molbi za razne poslove, i na nijedan nisam dobio odgovor na mail a kamoli poziv za razgovor, išao sam na dva testiranja i to za posao u državnoj upravi ali nakon toga ništa.
    Pitam se da li ima smisla da šaljem i dalje molbe za poslove koji se tamo pojavljuju ili da primjenjujem neku drugu strategiju i koju.

Tražim bezveze posao, tj posao bez veze, jesam li ja lud?
    Isti problem mi ima i susjeda koja je dobila otkaz prije par mjeseci. Prvo je birala, a sada bi radila bilo što za bilo koje novce. Poslala je 50+ molbi i bila na jednom jedinom razgovoru za prodaju cipella negdje u tkalči... čovjek joj je ponudio posao za 2200kn, 6 dana u tjednu.

Cura je diplomirana dizajnerka.

30215 Avatar od korisnika pharaoh
    Datum registracije
    10-06-05
    Starost
    14
    Poruka
    7,916
    Liked
    218 times

Citat Pravi autor: misti Pogledaj Poruke
    Jednom sam bila svjedok da je jedna teta na intervjuu tada pitala: ''Kako da ja uopće ostvarim neku praksu ako će svi potencijalni poslodavci me odbijati zbog ne imanja iste?''

najčešće to objašnjavam sistemom ključa u zaključanoj ladici

primjer; posao na carini možete dobiti ako imate položen carinski, a polagat ga možete ići ako radite na carini.

to je dakle kao da imate zaključanu ladicu, a ključ za nju je unutra u ladici.

ili morate sjebati stol ili provaliti u ladicu - dakle morate biti lopina u startu.
    opet mi se ide u Provansu, nisam bio, nego mi se i prije išlo.

prof. Foruma Avatar od korisnika negatron
    Datum registracije
    02-08-06
    Poruka
    1,646
    Liked
    38 times

Pravi posao danas je moguće dobiti na dva načina: pukom srećom (vjerovatnost je negdje u rangu dobijanja šestice na Lotu), ili pomoću veze.
    Nije bogat onaj koji mnogo ima, već onaj kome malo treba.

Banned
    Datum registracije
    06-11-09
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Postovani,
    Zadnji Uredio Joks : 07-11-09 u 07:26

Starter
    Datum registracije
    02-07-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Stvarno me zanima koliko tvoj radnik ima plaću i koja su mu prava.Svi privatnici plaću i kukaju kako im je teško,kako ne mogu naći radnika itd.a kad ga nađu izvozaju ga ko mladog majmuna (govorim iz iskustva).Zanima me bili ti nekom radila za 2500kn,a da kod kuće imaš obitelj,kredit i moraš plaćati razno razne raćune.Mislim da bi se privatnici trabali zapitati zašto ne mogu naći radnike a kad ih i nađu zašto je trud ispod prosjeka.Svi bi privatnici da se radi,ali bi oni za to davali minimalno.Hrvati nisu lijen narod,nego više ne vjeruju poslodavcima,jer svaki drugi mulja i vara.

Početnik
    Datum registracije
    14-07-16
    Poruka
    28
    Liked
    2 times

Moj rođak, simpatičan lik, na pitanje "Sinko, kako si, jeli radiš igdje?", često odgovori "Dobro je, ne radim hvala Bogu"...
    beta likes this.

Stranica 6 od 6 PrvoPrvo 123456

Lajkaj nas na Facebooku