Pokazujem rezultate 1 do 5 od 5

podjela imovine

Raspravljate o temi podjela imovine u Pravo forumu, dio Znanost foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    29-10-08
    Poruka
    28
    Liked
    0 times

Exclamation podjela imovine

Budući da dijelite besplatne pravne savjete,savjetujte me u vezi podjele imovine kod rastave braka-što ako sam je došla na njegovu stečevinu,a u braku smo počeli zidati kuću za koju on tvrdi da je investirao sam sa svojom ušteđevinom a ja nisam u tome financijski sudjelovala iako smo ju počeli graditi nakon 5 godina braka-imam li ja pravo na polovicu od započete gradnje?

Mouth for War Avatar od korisnika PanterroR
    Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    13,287
    Liked
    4719 times

Re: podjela imovine

Ako ste bili na papiru vjenčani, tu nema dileme uopće da imaš pravo na pola, a isto se tiče izvanbračne zajednice - znam, jer imam situaciju od oca za primjer. Živjeli su 10 godina u izvanbračnoj zajednici i onda su se razišli, a ona po zakonu ima pravo na polovicu svega što su za to vrijeme zajedno stekli, bez obzira što ona nije lipe uložila i što je stari sve sam financirao...
    The releasing of anger can better any medicine under the sun... - Phil Anselmo

Rule no. 1 - There ain't no fucking rule!!!

Starter
    Datum registracije
    29-10-08
    Poruka
    28
    Liked
    0 times

zahvaljujem,to sam i pretpostavljala ali nisam bila sigurna jer mi svatko govori drukčije.Sada ću mirno spavati barem što se ovoga tiče...

Mouth for War Avatar od korisnika PanterroR
    Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    13,287
    Liked
    4719 times

Sretno!
    The releasing of anger can better any medicine under the sun... - Phil Anselmo

Rule no. 1 - There ain't no fucking rule!!!

Banned
    Datum registracije
    04-07-09
    Poruka
    81
    Liked
    0 times

imas pravo. moja zena uzela sve

Lajkaj nas na Facebooku