Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3

LAK POSAO DOBRA ZARADA

Raspravljate o temi LAK POSAO DOBRA ZARADA u Recycle Bin forumu, dio Croportal.net foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    16-02-07
    Poruka
    52
    Liked
    0 times

LAK POSAO DOBRA ZARADA

Ovako ljudi nudim posao, vrlo lak za dobru plaću

Dvojica momaka su osnovali firmu kojoj je posao tražit ljude koji će se prebacit iz svog mirovinskog fonda u Raiffeisen ili AZ mirovinski fonda, a ako već jesu u jednom od njih onda se trebaju prebacit u drugi. E tu dolazim ja i svi oni koji čitaju ovo i žele sudjelovat.
    Prije nego sto počnemo o tome kako to funkcionira, treba spomenuti da su spomenuti fondovi najbolji, tj. najstabilniji u Hrvatskoj te da je prebacivanje iz jednog fonda u spomenute, potpuno besplatno, čak se ne uzima nikakva provizija. To je vrlo lako, potrebno je samo otići u finu sa osobnom karticom i tražit čovjeka za pultom da vas prebaci… i to je to.

Momci su uzeli sustav piramide kako bi traženje ljudi bilo efikasnije, a taj sustav funkcionira ovako. Moj posao je naći 5 ljudi koji će se prebacit u jedan od ta dva fonda, a za to dobivam od firme 800 kuna. Ako jedan od tih pet dovede još petoricu ja dobivam 400 kuna(on 800kn), a ako jedan od nove petorice dovede 5 ljudi(novi dobiva 800, onaj koji je njega doveo 400kn a) ja dobivam 300 pa 200 pa 100 pa 50 kuna. To je samo primjer ako jedan od petorice nađe petoricu no ako svih pet nađe još pet, računajte, a šta ako vi nađete 10 ,15 ,20 ljudi .Jedna piramida od 5 ljudi koju vi započnete, ako se zatvori u potpunosti dakle da svaki vaš čovjek nađe još petoricu i tako svaki njihov još petoricu sve do onih 50 kuna vaša zarada je 50,000 kuna.

Znam da možda nekima zvuči predobro pa misle da mora bit neka komplikacija ali nema je, a zašto ne probati kad se ne traži ništa od vas, već samo trud pri nalaženju ljudi .
    Moj razlog zbog čega sam ušao u taj posao je zato što mi je prijatelj rekao za to pa sam ja prvo njemu učinio uslugu što sam se prebacio, a on je meni učinio uslugu tako sto me s tim prebacivanjem uveo u posao i omogućio da i ja zaradim.

Ako vas zanima i želite probat ili trebate neke informacije u vezi ovog javite mi se na e-mail: sule33@net.hr

Akademik Avatar od korisnika marinkoM8
    Datum registracije
    20-08-07
    Poruka
    3,722
    Liked
    45 times

Re: LAK POSAO DOBRA ZARADA

zašto je izbrisan moj post kojin upozoravan na nelegalnost ovakve rabote
    Kontra mraku, kontra sili,
    nareslo je ka iz vode,
    i trkalo do slobode

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Starost
    36
    Poruka
    19,326
    Liked
    5171 times

Re: LAK POSAO DOBRA ZARADA

marinko nitko ti nije obrisao post http://www.croportal.net/forum/posao...-zarada-35595/

Tema ide u smeće i nemoj otvarati više ovakve teme
    Kad me vidite možete me se nadati!

Lajkaj nas na Facebooku