Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 28

Izvanzemaljci komuniciraju s NASA-om

Raspravljate o temi Izvanzemaljci komuniciraju s NASA-om u Rub Znanosti forumu, dio Znanost foruma; ...

Starter Avatar od korisnika budala_02
    Datum registracije
    12-04-08
    Starost
    26
    Poruka
    44
    Liked
    0 times

Izvanzemaljci komuniciraju s NASA-om

neki dan sam čuo da je nedavno jedan NASA-in astronaut pokušao razglasiti po SAD-u(a vjerojatno i šire) kako NASA još od Roosevelta komunicira s izvanzemaljcima, ali ubrzo je bio uhićen i nitko ne zna što se dogodilo s njim, a oni koji su čuli sve što je on rekao su rekli da je taj čovjek lud zbog boravka u svemiru, u skučenom prostoru i da ga ne slušaju jer nije istina...............sada me zanima vaše mišljenje o tome......jel mu vjerujete kao što mu ja vjerujem ili mislite da je sve izmišljotina??
    NE PRIMAM MITO

u malim količinama

Regularni forumas Avatar od korisnika ChrisMartin
    Datum registracije
    31-08-07
    Poruka
    211
    Liked
    0 times

Re: Izvanzemaljci komuniciraju s NASA-om

SF..ništa više..
    Life is a Sunset Bitch....

Starter
    Datum registracije
    11-02-07
    Starost
    34
    Poruka
    40
    Liked
    0 times

Da, cito sam neki clanak o tome. Neznam bas da komuniciraju s njima, ali ima puno prica da su astronauti vidali nepoznate letjelice (objekte) za vrjeme trajanja apolo misija.

Koliko sam skuzio, NASA je iz tog razloga i prestala prenosit misije u svemir, pojavljivale su se cudne stvari na tim snimkama koje nisu mogli objasnit. Navodno je kod jednog od sljetanja na mjesec snimit i nekakav objekt na mjesecu. Sad tesko je povjerovat u to ali... ko zna!

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,494
    Liked
    199 times

man in black misija
    ah taj holivud

Regularni forumas Avatar od korisnika vinskamuha
    Datum registracije
    05-10-08
    Poruka
    115
    Liked
    0 times

vjerojatno se istina ztaskava cijelo vrijeme i neko se pobrine da to nedode do naroda....da vjerujem da ih ima....al da komuniciramo bas i ne

Akademik Foruma Avatar od korisnika industrial
    Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Istina je svugdje oko nas.

Postoji nekoliko svjedočanstava bivših vladinih zaposlenika iz Area 51 koji su pričali o suradnji vanzemaljaca sa SAD-om. Nekima od njih su se dogodile čudnovate nezgode, pa nisu uspjeli ispričati sve do kraja, no na nama je hoćemo li u to povjerovati ili ne.
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

Regularni forumas Avatar od korisnika spaljevina
    Datum registracije
    08-12-07
    Starost
    32
    Poruka
    321
    Liked
    0 times

pa i nemora bit da su vanzemaljci ali je ipak neka zavjera....kao sto nas povijest uci.....da bi zaradio napravi neko trece sranje pa da se to nemoze povezati stobom...kao u vrijeme prvog svj rata....i drugog naravno....a i ovog kraha americke burze....joj sto su dionicari svjetske banke ovih par dana okrenuli love....ugl ocu rec da kao sto je ono sa area 51 i glasinama o vanzemaljcima bio zapravo paravan za razvijanje u to vrijeme nevjerojatnog oruzja, nevidljivog bombardera....a jbg sve je moguce..pa se nebi stel mjesati
    opušteno, opušteno....ili easy, easy...ili izzy, izzy...znači daj dva izzy-ja za stol

Starter Avatar od korisnika man_eater
    Datum registracije
    08-10-08
    Starost
    28
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

a čuj,niakd se neće saznat
    američka vlada i NASA dobro prikrivaju svaku takvu vijest....
    al bilo bi stvarno zakon da imamo neke dobroćudne alieniće na zemlji
    Kada bi ljudi slušali što pričaju, manje bi govorili ;D

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika man_in_black
    Datum registracije
    27-01-07
    Starost
    31
    Poruka
    917
    Liked
    661 times

bio je onaj jedan lik na discovery scinece-u i ukratko lik je pricao kak je prije radio na erija 51 i da je vidio te neke kako letece tanjire i da je bio u jednom i navodio je još neke detalje o njihovoj tehnologiji i brojnim detaljima koje ostavljaju dojam da lik zna o cemu prica i da to ne vadi iz glave neg da je fakat tak neš vidio...kao valda mu prietila ovo ono i sad prica svoju pricu onome ko je oce slušat
    Dok ti želiš biti pop i pjevat pjesme s Žakom, mi prizivamo duhove i repamo s tupakom
    blog: http://armbarsmmaworld.blogspot.com
    https://twitter.com/Armbarsmmaworld

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Sayrex
    Datum registracije
    23-07-07
    Starost
    27
    Poruka
    547
    Liked
    5 times

Vjerujem da je istina, mislim ništa čudno
    “He may think that we’ve betrayed him, but if he’s waiting even now, how miserable must he be? [...] I can’t help but think that he’s believed in us all this time.“

Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku