Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234
Pokazujem rezultate 31 do 40 od 40

antivirusna zastita

Raspravljate o temi antivirusna zastita u Sigurnost forumu, dio Tehnologija i Tehnika foruma; ...

Starter Avatar od korisnika bassmasta
    Datum registracije
    26-11-06
    Poruka
    23
    Liked
    0 times

Re: antivirusna zastita

Ja koristim najnoviji Eset smart security, moram priznat da sam oduševljen programom. Brzi update, brzi scanovi, a troši zapanjujuće malo resursa računala.
    Moj komp ima 370 RAM i procesor od 1.8 Ghz, smart securityu pri paljenju kompa treba 30 sekundi da se učita, stvarno jako brzo.
    Preporućujem ga svima.

Još bi spomenou i Avira antivirus koji također jako malo troši, brzo skenira i prema nekim testovima polovio je 99,80 % virusa. Jedini nedostatak je update koji zna biti spor i malo uspori komp.
    Nije sve tako sivo kad imaš s nekim otić na pivo! http://www.croportal.net/forum/image...4ce494fac7.gif

Starter Avatar od korisnika bassmasta
    Datum registracije
    26-11-06
    Poruka
    23
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: ferenc Pogledaj Poruke
    Društvo imam jedno pitanjce! Koristim NOD32 2.7 i kad ga pokrenem da skenira pronađe mi nekog trojana (Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\QDVBM13E\go4movs[1] is infected with trojan JS/TrojanDownloader) i neda ga izbrisati tj. očistiti. Sad pitanjce, dobi sam informaciju da ga treba dobro podesiti i da je u tom kvaka, da li ima tko postavke za pravilno podešavanje i zašto dok ga pronađe piše da se ostavi, a ne nudi opciju brisanja ili čišćenja?
    Probaj ovo: otiđi na add/remove programs u control panelu, tamo pazljivo pogledaj da mozda nema neki program koji ti je sumnjiv i za kojeg si siguran da ga nisi instalirao. Ako ima takvih programa zbriši ih, restartaj komp i obriši cijelu arhivu ručno

Sad sam tek vidio da se trojan nalazi u temorary internet fileovima... probaj napravit obični disk cleanup, možda će se automatski izbrisat cijela arhiva....
    Zadnji Uredio bassmasta : 26-11-07 u 15:44
    Nije sve tako sivo kad imaš s nekim otić na pivo! http://www.croportal.net/forum/image...4ce494fac7.gif

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika mirko_zg
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    977
    Liked
    0 times

jel može neko poslat nekakav link za taj novi nod 32 ako postoji?

Starter Avatar od korisnika GameMaster
    Datum registracije
    25-12-07
    Starost
    22
    Poruka
    18
    Liked
    0 times

Eset - Download
    Nadji sta te zanima i downloadaj
    "If you can't make it good, make it LOOK good!"-Bill Gates.

Starter
    Datum registracije
    25-12-07
    Starost
    34
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

NAJBOLJI ANTIVIRUS JE COMBOFIX sve viruse mi obrise a i one koje avg nije mogao
    Zadnji Uredio daidza : 12-01-08 u 14:14

Starter Avatar od korisnika Worm 2
    Datum registracije
    13-01-08
    Poruka
    13
    Liked
    0 times
    Bok narode mislite da su vam zaštite OK?.Ja koristim Norton 2008, skup je sa licencom ali je zakon ne prolazi ništa.

Nabavi "UNLOCKER" stariju verziju,jer je badava. Dozvoljava brisati ono što se neda normalnim programima za brisanje.##OPREZ PAZITE ŠTO BRIŠETE###

Drugo je upozorenje zbog brisanja moderatorovog upozorenja, a jedan karton ti je već netko dao, mogao bi brzo završiti na hlađenju.
    Zadnji Uredio _Aris_ : 18-01-08 u 21:22

Starter
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    26
    Liked
    0 times

bitdefender & zone alarm

Početnik Avatar od korisnika EMCO 55
    Datum registracije
    04-07-10
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

Moja preporuka je ESET SS 4, imam ga već duže vrijeme i nemam nikakvih ozbiljnih problema sa virusima i ostalim smećem sa interneta. SVE PET ZA OVAJ PROGRAM

Početnik Avatar od korisnika EMCO 55
    Datum registracije
    04-07-10
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

ESET SS4 sve PET ZA OVAJ AV program.

Regularni forumaš
    Datum registracije
    20-06-10