Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 17 od 17

IP adresa?

Raspravljate o temi IP adresa? u Sigurnost forumu, dio Tehnologija i Tehnika foruma; Pravi autor: inborn Evo ovako ljudi iman jedan jako velik problem,znači kad se spajam na određenu stranicu(e) onda mi administrator ...

mag. ing. ljenosti Avatar od korisnika Drevni
    Datum registracije
    15-07-08
    Starost
    5
    Poruka
    3,273
    Liked
    654 times

Re: IP adresa?

Citat Pravi autor: inborn Pogledaj Poruke
    Evo ovako ljudi iman jedan jako velik problem,znači kad se spajam na određenu stranicu(e) onda mi administrator te stranice nastoji pingovat IP adresu i upadne mi u računalo,te kasnije radi šta god želi,npr gasi mi komp svako malo...minja mi theme XP-a,premješta datoteke itd....da sad sve ne navodim.

Da li postoji način kako da se zaštitim od tih smradova,jer mi tako može i modem izkonfigurirat te se spajat kad god želi i skidat i stavljat mi na HD recimo sadržaje sumljivog sadržaja.

plz pomagajte !
    Kao što je netko napisao, ti si kao pojedinac nevažan.
    A da netko ide radit stvari koje si nabrojao... čisto sumnjam. Ili je nekome jaaaako dosadno.

Stavi si neki software firewall, Zone Alarm ili Sygate Personal Firewall, ili u krajnjem slučaju čak i M$ Firewall, pa nek ti onda probaju čačkati po računalu...
    May you live in interesting times...

Starter Avatar od korisnika TheBan
    Datum registracije
    13-03-09
    Starost
    48
    Poruka
    64
    Liked
    0 times

Dosier X.

To jedino Mulder može riješiti (Scully je previše skeptična).

Haj'mo sad ozbiljno. Stvarno misliš da admin te stranice "visi" tamo 24/7 i čeka samo tebe?!! Samo tebe na čitavom Internetu?!
    Vjerojatnije (puuunooo vjerojatnije) je da imaš viruščinu na kompu pa si izvoli instalrati neki pristojan AV i očistiti komp. Ako nisi siguran kako prepusti to nekom profesionalcu.

P.S.
    A što ti nismo rekli da ne ideš na neke "takve" stranice?
    Znam da jesmo - ali što bi ti slušao, jel' da?
    Zadnji Uredio TheBan : 16-03-09 u 03:43
    Denny Crane

Starter Avatar od korisnika cybercm
    Datum registracije
    15-09-09
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

ovo je najnaj post koji sam ikada procitao.
    Trust, but Verify.

HAKERx4
    Gost

Citat Pravi autor: inborn Pogledaj Poruke
    Evo ovako ljudi iman jedan jako velik problem,znači kad se spajam na određenu stranicu(e) onda mi administrator te stranice nastoji pingovat IP adresu i upadne mi u računalo,te kasnije radi šta god želi,npr gasi mi komp svako malo...minja mi theme XP-a,premješta datoteke itd....da sad sve ne navodim.

Da li postoji način kako da se zaštitim od tih smradova,jer mi tako može i modem izkonfigurirat te se spajat kad god želi i skidat i stavljat mi na HD recimo sadržaje sumljivog sadržaja.

plz pomagajte !
    Malo si preparanoičan, može ti kopirati fileove, može ti ubacivati svoje, ali ti nemože mjenati teme baš samo tako, upad se dešava s linuxa 99 % jer se to tako radi, stavi običan firewall i to je to, skini npr aviru, eset, koji imaju firewall upali i nemože ti upast više tako lako, makar nije niti to veliki problem za skršiti, veći ti je problem šta ako ti stalno upada kako ti kažeš već ti je ako je pametan ubacio nc (net cat) i uz pomoć toga može ti ubacivati fileove u komp itd, to bi antivirus trebao prokužiti. Još nešto, provale u privatne PC-e se dešavaju ugl., zbog napada na druge web stranice, što više zaraženih kanti to jači ddos napad, ljudi tako zaraze npr 5000000 kompova i onda preko java sata nekog na internetgu preko kojeg se svi ravnaju pokrenu napad, oni ostanu čisti jer napad nije bio s njihovog pc-a, a vi ste nedužni krivac Eto, dakle za zaštitu skini aviru (odlično štiti)

Regularni forumaš
    Datum registracije
    26-02-12
    Poruka
    74
    Liked
    1 times

molila bih nekog da mi objasni šta znači kad prilikom otvaranja moje pošte zateknem" ovaj račun se koristi na drugom mjestu"

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika westina
    Datum registracije
    07-03-13
    Starost
    34
    Poruka
    2,197
    Liked
    711 times

možda si ostao/la prijavljn/a na drugom mjestu, mobaću, drugom kompu itd...
    imam sliku lijepe žene samo zato kaj sam prokleto grda

Regularni forumaš
    Datum registracije
    26-02-12
    Poruka
    74
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: westina Pogledaj Poruke
    možda si ostao/la prijavljn/a na drugom mjestu, mobaću, drugom kompu itd...
    nisam prijavljena na drugo mjesto,ali mi se često to događa. zahvaljujem na brzom odgovoru.

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku