Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 27

UPISI U SREDNJU

Raspravljate o temi UPISI U SREDNJU u Školarci i Studenti forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter Avatar od korisnika razorone1
    Datum registracije
    28-01-08
    Poruka
    38
    Liked
    0 times

UPISI U SREDNJU

dali netko zna koji mi predmeti trebaju za elektrotehničara(škola končar)

Regularni forumas Avatar od korisnika klik™
    Datum registracije
    26-01-08
    Poruka
    370
    Liked
    0 times

Re: UPISI U SREDNJU

Čuj, dovoljno da prođeš razred...
    BEZ UVREDE!

Akademik Avatar od korisnika vibica
    Datum registracije
    27-05-07
    Starost
    10
    Poruka
    4,977
    Liked
    5 times

pise ti na stranici
    Syntax Error

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika mišo_legenda
    Datum registracije
    10-12-07
    Starost
    29
    Poruka
    2,095
    Liked
    25 times

Citat Pravi autor: klik™ Pogledaj Poruke
    Čuj, dovoljno da prođeš razred...
    BEZ UVREDE!
    Otkad je elektrotehničku školu lako upisat?

Ovdje u Rijeci je puno lakše upast u gimnazije nego u tehničke škole (barem kad sam ja išao u srednju je tako bilo).

Pogotovo za neke smjerove u elektrotehničkoj. Računalstvo recimo, za tamo se moralo imat stvarno super ocjene mislim da je 56 bodova (od 60 max) imao zadnji na ljestvici jer ih se jako malo prima- samo 30 po smjeru, za razliku od gimnazija di ih se puno prima pa možeš s trojkama upast.

A bila su i u elektrotehničkoj dva smjera koja su bila poznata po tome da je lakše upast, telekomunikacije i još nešto.

Ne sjećam se više točno koji predmeti sve se gledaju, ali znam sigurno da su se gledali engleski, matematika, hrvatski, fizika i još nešto je bilo ali neznam šta

Datum registracije
    27-05-07
    Starost
    10
    Poruka
    4,977
    Liked
    5 times

zavisi koja skola i koj agimnazija. necemo se tako igrati
    Syntax Error

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika mišo_legenda
    Datum registracije
    10-12-07
    Starost
    29
    Poruka
    2,095
    Liked
    25 times

ja govorim za ovdje u Rijeci (ovdje imaš tri gimnazije i dvije tehničke škole) i odnosi su ovdje takvi - barem su bili pred par godina

Datum registracije
    27-05-07
    Starost
    10
    Poruka
    4,977
    Liked
    5 times

ma dobro, ja to ovako odokativno. ovdje postoje stavrno jadne gimnazije i stvarno lose elktroteh. ali opet i izvrsne tehnicke i gimnazije. ma meni to sve dobro i lijepo i super. jej, svi smo razlicti. ne znam sta pisem
    Syntax Error

prof. Foruma Avatar od korisnika EvilM@ster
    Datum registracije
    26-09-06
    Starost
    28
    Poruka
    1,584
    Liked
    7 times

hrvatski jezik, strani jezik, matematika, fizika i tehnička kultura.... za upis bi ti trebalo minimalno 40 bodova.... dok sam se ja upisavao ovdje u KC zadnji na listi je imao 42 boda...
    Daj, kad mi u srce pogledas, da tamo nema nicega, da nista nema osim tvoga imena..
    Tu, na tvome pragu zaspala, jedna dusa iskrena i samo cekam dan da ti lice ugledam...

Uvaženi forumas Avatar od korisnika bloody_filthy
    Datum registracije
    22-02-08
    Poruka
    527
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: mišo_legenda Pogledaj Poruke

Ovdje u Rijeci je puno lakše upast u gimnazije nego u tehničke škole (barem kad sam ja išao u srednju je tako bilo).

Pogotovo za neke smjerove u elektrotehničkoj. Računalstvo recimo, za tamo se moralo imat stvarno super ocjene mislim da je 56 bodova (od 60 max) imao zadnji na ljestvici jer ih se jako malo prima- samo 30 po smjeru, za razliku od gimnazija di ih se puno prima pa možeš s trojkama upast.

A bila su i u elektrotehničkoj dva smjera koja su bila poznata po tome da je lakše upast, telekomunikacije i još nešto.

Ne sjećam se više točno koji predmeti sve se gledaju, ali znam sigurno da su se gledali engleski, matematika, hrvatski, fizika i još nešto je bilo ali neznam šta
    Kod nas treba gotovo jednako bodova za gimnazije i tehničare za računalstvo.Mislim da to nije u redu i da se treba podići prag za gimnazije(pritom ne mislim da su druge škole manje vrijedne).
    "Budite onakvi kakvi želite izgledati."
    (Sokrat)

V.I.P. Član Chuck Norris - Attack of the Massacre Ni Champion Avatar od korisnika Ive_ri
    Datum registracije
    22-03-07
    Starost
    26
    Poruka
    11,861
    Liked
    653 times

Ma nije stvar u vrijednosti, nego u tome da gimnazije primaju jako puno ljudi pa onda obično ostane mjesta, pa prime i ljude s lošijim ocjenama da bi se to mjesto popunilo.

A tehničara za računalstvo primaju samo 30 (tako u Ri), i onda je normalno da to sve zavisi o tome koliko će ljudi sa izrazito dobrim ocjenama otić tamo i ako je takvih već oko 30 naravno da neće bit mjesta za ove sa lošijim ocjenama.

Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku