Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 17

Kako zavoditi?

Raspravljate o temi Kako zavoditi? u Teens forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter Avatar od korisnika Vona
    Datum registracije
    18-05-08
    Poruka
    69
    Liked
    0 times

Talking Kako zavoditi?

Kako i s čim zavoditi dečka, a da poludi od toga??? Plese good savjete!!! Hvala!!!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Savana
    Datum registracije
    29-07-08
    Starost
    62
    Poruka
    2,075
    Liked
    13 times

Re: Kako zavoditi?

Imamo već temu,

1. Kako zavesti curu
    2. Kako privući curu
    Sad se ovo odnosi na dečke.I to da polude.Ni manje ni više.

Ako misliš na to kako postati zavodnica, onda ti mogu reći - teško.Ono što znam je da ne moraš biti ni previše lepa ni previše pametna, pa i godine nisu toliko bitne.Da postoji recept, svi problemi bi se dali lako rešiti.
    Prave neodoljive zavodnice su jako retke.Takva žena to nosi u sebi.To je celi sklop, ukomponovan tako da muškarci jednostavno ruše sve norme i postaju plen.Nema odbrane.

Ako ne misliš na to nego kako nekoga odvući, preoteti ili šta već, onda je sve mnogo jednostavnije.Dovoljno je biti zgodna, sačekati povoljan trenutak i eto ti ga na tanjiru.
    Nikada nisam volio matematiku. Nekada je to bio čisto spontani osjećaj, a danas znam da je to zbog toga što je okrutna. Malo, malo, pa me vrati u stvarnost.

Datum registracije
    02-08-07
    Poruka
    9,511
    Liked
    1938 times

Ne znam, ja to ne radim...
    Yet in our ashen cold is fire yreken...

Black Tattoo Avatar od korisnika ponosnipurger
    Datum registracije
    31-07-07
    Starost
    7
    Poruka
    9,291
    Liked
    70 times

Citat Pravi autor: Vona Pogledaj Poruke
    Kako i s čim zavoditi dečka, a da poludi od toga??? Plese good savjete!!! Hvala!!!

Govorom tijela

svira frulu Avatar od korisnika vacs
    Datum registracije
    09-01-07
    Starost
    7
    Poruka
    3,444
    Liked
    117 times

cek,ti to mislis sanadera zavest i dovest nam drzavu u red?

samo naprijed
    Give a man a fish and you feed him for a day. Don't teach a man to fish, and you feed yourself. He's a grown man. Fishing's not that hard.

Celebrity Avatar od korisnika deedee00
    Datum registracije
    14-04-06
    Poruka
    1,957
    Liked
    10 times

lakše je zavesti nekoga koga barem malo poznajes od potpunog neznanca! e sad pitanje je na sta ti mislis,na prvi susret ili kad tu vec ima necega,a ti bi ga voljela vrtiti oko malog prsta( a za tu opciju ne smijes biti zapaljena za tipa)??
    Dont like me? sit with the other bitches waiting for me to give a fuck

Starter Avatar od korisnika lina06
    Datum registracije
    15-11-08
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Deedee00 ovo si super rekla --za tu opciju ne smiješ biti zapaljena za tipa...
    Kako zavesti dečka koji ti se sviđa, tj. vrititi ga oko malog prsta ako te sama njegova pojava ostavi bez teksta... ?!!

Početnik
    Datum registracije
    26-04-07
    Starost
    52
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Vona Pogledaj Poruke
    nikako... to dođe samo od sebe... vjeruj, tako je... ja nikad nikog ne zavodim, čekam da dečki priđu meni... i uspije!!!

Starter
    Datum registracije
    01-02-11
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Vjeruj mi,to ti nije nimalo teško...
    Prvo,istina je,nemoraš biti ljepotica,ali budimo iskreni,muškarci baš nevole gabore...
    Dakle,uvijek se malo potrudi oko izgleda. Ako si zgodna,to i iskoristi: uvijek možeš istaknuti svoje atribute,ali da neizgledaš napadno. nemoj obući veliki dekolte,već jednostavno istakni grudi sa uskom majcom. tako ćeš im dati do znanja da si zaista zgodna,ali da nisi neka sponzoruša koja samo trpa svoje sise svugdje. Zatim make up...Nikada se nemoj pretjerano našminkati,jel to većina muškaraca nevoli,najbolje je otići kod kozmetičara da te našminka,ali ako nisi u mogućnosti imaš super videa na youtube-u. Našminkati se nije zabranjeno,ali pokušaj izgledati što prirodnije. Kosu nemoj previše komplicirati.Nemoraš imati 'ekstra' frizuru da bi fascinirala muškarca...Po mome mišljenju,više im se sviđaju jednostavne frizure koje ti lijepo stoje...Zatim ponašanje! Nikada nemoj previše pričati,odnosno brbljati non stop..To muškarci mrze..Ali isto tako nemoj samo čekati da oni nešto pričaju.Uvijek nastoj pričati,ali umjereno. Često mu upućuj poglede,te mu se slatko osmjehni. Muškarci obožavaju 'zavodnički' smješak i padaju na to. Uvijek mu smiješ dobaciti neki kompliment,ali nemoj to raditi stalno,jel će i njemu samome dosaditi, a možda će i pomisliti da ga samo želiš osvojiti na to. Dodiri su isto jako važni.! dok pričate ili se smijete ili bilo što radite,lagano ga dodirni svojom rukom po njegovoj nadlaktici [ znalo mi se često dogoditi da nakon ovog poteza muškarci odma krenu u akciju ahahahha ]. Jednostavno,očarajte ga svojom jednostavnošću i zračenjem ljepote,smijeha i sklada. Nikada nemoj biti 'laka' i odmah mu se prepustiti,već mu malo otežavaj ali ne u smislu da ga stalno odbijaš jer će onda možda odustati...nadam se da sam malo pomogla.Iako imam samo 14 godina,vjeruj mi da je meni sve ovo pomoglo, i uvijek na iste fore mnogi muškarci padaju

Starter
    Datum registracije
    10-02-10
    Starost
    21
    Poruka
    28
    Liked
    2 times

14 godina : (bez uvrede )
    Ja sam shvatio samo jedno : s ljudima NE možeš raditi po nekoj špranci, nisu svi isti.
    To što žene ili muškarci vole - je subjektivno.
    Neka cura voli da dečko napravi prvi korak, neke cure vole preuzeti same inicajativu.
    Ali dečki vole dodir, to im je siguran znak. Za ruku, tj dlan je najbolje. Ili lakat kako je kolega napisao. Svi dečki vole malo hvatati, pa kada vidš da je zagrizo malo se distanciraš, ali ne previše i ne glumiti neosvoljivu.
    Eh tu je ta granica, i moraš procjeniti.
    Ja ti mogu reći samo : svaka čast kaj si preuzela inicijativu, i sretno

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku