Stranica 1 od 5 12345 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 47
Like Tree2Likes

kako zbarit curu

Raspravljate o temi kako zbarit curu u Teens forumu, dio Društvo foruma; Evo ovako stoje stvari : Imam jedan problem oko jedne cure , idemo zajedno u razred i ono , svida ...

Starter
    Datum registracije
    06-11-09
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

kako zbarit curu

Evo ovako stoje stvari :

Imam jedan problem oko jedne cure , idemo zajedno u razred i ono , svida mi se , a u zadnje vrjeme mi se cini da mi se nabacuje , a poceli su mi to i frendovi i frendice govorit (to da mi se vjerovatno nabacuje). htio bi ju zbarit samo neznam kako , nevidamo se ovako (osim u skoli) i to pa mi je jedina sansa da ju zbarim preko msn-a (znam da zvuci glupo al tako je , ne osudujte) pa ono ako mi neko moze dat neki savjet kako , sta , di bio bih vam mnogo zahvalan .

hvala unaprjed svima .

Akademik Avatar od korisnika vesna75
    Datum registracije
    13-06-08
    Poruka
    6,343
    Liked
    2527 times

Re: kako zbarit curu

kakav msn, zovi je u šetnju, bioskop, utakmicu,....
    zavisi šta voli od toga...

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    7,093
    Liked
    13 times

pitaj ju za sajberseks prek msna

ae Avatar od korisnika ivan24
    Datum registracije
    06-02-08
    Poruka
    4,686
    Liked
    1306 times

viđaš je svaki dan, a jedina šansa ti je preko msn-a

Starter
    Datum registracije
    06-11-09
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

pa cuj ivane ovako , vidam je u skoli , pa ono u skoli je zajebancija i to , kuzis , gle nrp . totalna zajebancija i ubijacina od smjeha i nemogu sad odjednom pitat e os hodat sa mnom , misloim razumijes sta ti ocu rec , u skoli nema trenutka za take stvari ,

a vesna ovako stoje stvari , to mi i je problem kako da ju pozovem na sta ja znam setnju , utakmicu , koncert kuzis ?

ajde pliz poagajte , dajte neki donekle pametan savjet ...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika mmrki
    Datum registracije
    14-07-07
    Poruka
    2,770
    Liked
    1 times

Pitaj je da joj metneš u pak
    Citat Pravi autor: Snjesko Bijelic Pogledaj Poruke
    vidi ju prasica ti boga materina

Regularni forumas
    Datum registracije
    19-10-09
    Poruka
    117
    Liked
    0 times

jednom dok budeš šetao svojim mislima razbi čeljust onom tipu kojeg zoveš ''sramežljivi dio mene''.ii jednostavno ju preko msn-a pozovi van,ali ležerno i spontano da ne misli da si ti to već duže vrijeme slinio za njom...

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika mirko_zg
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    977
    Liked
    0 times

daj čovječe boli te kifla.
    reci joj da si primjetio da te želi i amen. ako te odbije samo reci da ju je sram priznat
    i ne se živcirat.

Akademik Gold Diggers Champion Avatar od korisnika Locrian85
    Datum registracije
    30-05-07
    Starost
    28
    Poruka
    5,926
    Liked
    6 times

1. Nabavi praćku... Ono, kužiš, praćku... Ne sada neku pederski malenu nego baš veći komad praćke... Imaš je u dućanu u kojem se prodaju noževi, ribarska oprema i takve pizdarije...

2. Kupi gumicu... Ali opet ne neku malu, nego baš jedan pristojni komad gumice... Kužiš, one za brisanje, poželjno one koja ima karton na sebi (znaš one koje su obložene kartonom)...

3. Dofuraj to u školu... Po skrivečki da nitko ne vidi... Čak ni tvoji frendovi...

4. Pod nekim satom gdje je profesor popustljiv ili gdje mu učenici se zajebavaju (ali ne smije biti prvi ili zadnji sat) izvadi gumicu i praćku...

5. Gumicu stavi u praćku i naciljaj prema njoj... Pazi, mora ti meta biti čista...

6. Ako imaš sreće pa stoji licem okrenuta prema tebi, gađaj je u područje genitalija... Ako stoji, ali je pak okrenula leđa, gađaj dupence... Ako sjedi, gađaj sise... Ako ti smetaju njene ruke, gađaj je u glavu...

7. Upotrijebi punu snagu dok budeš gađao...

8. Vjerovatno ćeš je pogoditi... To će izazvati ljutnju kod nje što ćeš osjetiti ako ti počne dijeliti da si "konj", "debil", "majmun" i slično... Možda dobiješ i šamar... Ali boli te kurac, ulet si napravio, sad samo sam nastavi...

Voljeni grade, za tebe dišem, najljepšu pjesmu srcem ti pišem...
    ×××
    Ja sam znao da ću svoju ljubav pokloniti njoj, mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj...

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    12,908
    Liked
    911 times

uhci dechko uchi

Stranica 1 od 5 12345 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku