Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123
Pokazujem rezultate 21 do 28 od 28
Like Tree2Likes

Telesno vaspitavanje.

Raspravljate o temi Telesno vaspitavanje. u Teens forumu, dio Društvo foruma; ...

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,900
    Liked
    6133 times

Re: Telesno vaspitavanje.

I što ti točno želiš da mi tu napravimo ili da ti kažem na forumu? Imaš par opcija ili odseli od kuće nađi posao i odi dalje, ako to nije opcija ili nemaš hrabrosti to napraviti onda ne znam što bi ti drugo rekao možda da šutiš? Ali ako budeš šutila onda će te svi tući i maltretirati kroz život. Moraš se zauzeti za sebe. Sam razlog zašto te kažnjava može biti i u činjenici da si baš zaslužila kaznu ali ti to ne želiš sebi priznati nego radiš stvari po svom. Još jedna radikalna opcija je da ti njih tučeš batinom eto sada imaš sve opcije napisane pa biraj što želiš raditi samo pazi za svaku opciju postoje posljedice one dobre ili loše.
    Smeštaju mu oni koji mrze sve hrvacko

Početnik
    Datum registracije
    30-01-17
    Starost
    21
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Ja znam da sam zaslužila i da je to za moje dobro.

Ne bunim se, nego samo pričamo o tome.

.... Avatar od korisnika Kjaraa
    Datum registracije
    22-12-11
    Poruka
    2,953
    Liked
    5049 times

Jasmina, jako mi je bolno ovo za čitati i svakako bi trebala stati tome na kraj s obzirom da si sada punoljetna i pokušati sve kako bi to prestalo i kako to na tebi ne bi ostavilo traga.
    Osobno sam protiv bilo kakvog zlostavljanja, bilo fizičkog bilo psihičkog.

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,900
    Liked
    6133 times

Država ima riješenje za vršnjačko nasilje u školama, tako što će svima dati da nose odore da se manje razlikuju po tome tko nosi skuplju odjeću a tko jeftinu? To je odgovor države na nasilje koje djeca provode nad svojim vršnjacima u školama. Profesori su se već snašli pa potpuno ignoriraju to nasilje ne žele ga ni priznati iako se u novinama pojavi članak da se to dogodilo u njihovoj školi.

Rezultat toga svega je da na kraju da djeca uopće ne poštuju autoritet znaju da nema kazne pa rade sve teže sranje dok neki i dalje govore da djecu ne treba fizički kažnjavati. Slažem se da ne treba djecu tući šakom jer ga možeš jako ozlijediti. Ali ako ga po zločestoj njuški opališ sa tankom šibom drugi puta će dva puta promisliti dali će raditi sranje ili ne. Takva tanka šiba ga ne može nikako fizički ozlijediti ali će si drugi puta zapamti kako to boli. Na kraju će biti manje bezobraznih šmrkavaca koji odrastu u neotesanu ljudsku telad.

Svi oni koji se zalažu da se djeca ne kažnjava fizički, prvo moraju provesti par mjeseci sa zločestom djecom. Pa kada prođu taj test onda ih treba pitati kako se osjećaju? Ono baš bi me interesirao njihov odgovor.
    Smeštaju mu oni koji mrze sve hrvacko

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Bulldog091
    Datum registracije
    27-11-07
    Poruka
    2,966
    Liked
    959 times

Citat Pravi autor: Jasminatasic Pogledaj Poruke
    Ja znam da sam zaslužila i da je to za moje dobro.

Ne bunim se, nego samo pričamo o tome.
    A reci nam čime zaslužuješ to? Kako grešiš?

To je pozitivno što shvaćaš da je to za tvoje dobro, jer majka ti želi najbolje. Majku treba slušati

Regularni forumaš Avatar od korisnika Sandra Splićanka
    Datum registracije
    25-08-12
    Starost
    26
    Poruka
    114
    Liked
    85 times

Ja mislim da se ovde radi o nekom bolesniku koji pod lažnim profilom piše neke svoje bolesne maštarije. I kladim se da je tako i nikako drugačije.

Liže čim zine Avatar od korisnika Scorpy
    Datum registracije
    18-10-08
    Poruka
    4,101
    Liked
    159 times

Ti koja si se raskravila na tom krevetu i čekaš poštara ili čistača bazena nazivaš njene maštarije bolesnima? O čemu ti sanjariš, sunce li ti poljubim?
    Potpisi su za budale.

Regularni forumaš Avatar od korisnika Snimatelj54
    Datum registracije
    26-05-16
    Starost
    34
    Poruka
    98
    Liked
    160 times

Citat Pravi autor: Sandra Splićanka Pogledaj Poruke
    Ja mislim da se ovde radi o nekom bolesniku koji pod lažnim profilom piše neke svoje bolesne maštarije. I kladim se da je tako i nikako drugačije.
    naravno, to samo slijepac ne vidi.

Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123

Lajkaj nas na Facebooku