Pokazujem rezultate 1 do 6 od 6

benelli 491

Raspravljate o temi benelli 491 u Tuning i Styling forumu, dio Automobilizam i Motori foruma; ...

Regularni forumaš Avatar od korisnika ghost rider 76
    Datum registracije
    07-04-07
    Starost
    42
    Poruka
    89
    Liked
    0 times

benelli 491

dobro večer
    posijedujem taj skuter iz naslova teme i sada me zanima što trebam napraviti,staviti u njega da mi vuče max do 100/kmh...
    trenutno imam blokadu radi tehničkog ali i kad nema blokade jedva vuče dvije osobe po cesti...
    nisam neki u tim vodama ali bi volio da mi barem donekle dobro vuče uzbrdo...
    odem negdi uzbrdo i dođe do pola puta i stane i više nemogu krenuti smjesta prema gore...
    ako znate i ako netko ima taj skuter neka mi napiše što moram promijeniti da mi ide zadovoljavajuće...
    lijepi pozdrav

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    31-05-06
    Poruka
    13,163
    Liked
    1590 times

Re: benelli 491

kupi nekaj od 250-500ccm
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

Regularni forumaš Avatar od korisnika ghost rider 76
    Datum registracije
    07-04-07
    Starost
    42
    Poruka
    89
    Liked
    0 times

netreba mi Vuxs...ovo mi najviše za poljeti samo...nisam ovisan o motorima i brzini,ali bi volio da mi ide donekle solidno skuter i da može dvije osobe provoziti svugdi,a ne da se jedna osoba mora spustiti sa motora pa d aide uzbrdo pješke...

zihuatanejo Avatar od korisnika carllito
    Datum registracije
    22-02-07
    Poruka
    12,862
    Liked
    6687 times

imaš baš forum za te stvari i tamo dobije precizan odgovor do zadnjega šarafa ako triba,lako se nađe
    inače ja osobno ne razumin vas što vozate te fenove od 50 ccm i sad bi tili da to ide + 100 km/h,to jednostavno ne ide iz te mašine i čemu ulagati i bacati novce u te projekte jer u prekršaju si i na tehničkom a i na cesti
    položi A kategoriju i kupi sebi nešta do 500 ccm i to je to a te fenove od 50 ccm ostavi curicama po kvartu
    ..oni su se smijali meni što sam drugačiji,a ja sam se smijao njima što su svi isti....C.Bukowski

mag. ing. ljenosti Avatar od korisnika Drevni
    Datum registracije
    15-07-08
    Starost
    10
    Poruka
    3,869
    Liked
    1240 times

2 kW snage??? Budi sretan da vuće 100 kg...
    May you live in interesting times...

zihuatanejo Avatar od korisnika carllito
    Datum registracije
    22-02-07
    Poruka
    12,862
    Liked
    6687 times

^^
    mislim da je to čak normalna snaga za 50 ccm
    u toj klasi jedino se runnerica i SR aprilia daju dobro naložiti sve ostalo nema podologu
    Zadnji Uredio carllito : 15-01-15 u 18:02
    ..oni su se smijali meni što sam drugačiji,a ja sam se smijao njima što su svi isti....C.Bukowski

Lajkaj nas na Facebooku