Pokazujem rezultate 1 do 7 od 7

Remus za 206-icu

Raspravljate o temi Remus za 206-icu u Tuning i Styling forumu, dio Automobilizam i Motori foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    25-07-08
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

Remus za 206-icu

Pozdrav svima! Imam Peugeot 206 1,4 i razmišljam o stavljanju Remusa na njega ali se bojim da će stvarati veliku buku u unutrašnjosti auta.Zanimaju me vaša iskustva-unaprijed hvala!

Regularni forumaš
    Datum registracije
    26-06-08
    Poruka
    186
    Liked
    0 times

Re: Remus za 206-icu

Neće previše glasan bit,imam supersprintov na c2,van se čuje super,a unutra nije nešt jako glasan makar se poprilično čuje jer odozada nije ko u 206-ici obična klupa već 2 skoro skroz odvojena sica,tak da je bunker praktički vidiš iznutra

Starter
    Datum registracije
    25-07-08
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

Hvala ti blade60+! Moram ti priznat da još dvojim da li ga stavit ili ne,nisam provjerio ni koliko košta.

Starter
    Datum registracije
    12-07-08
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Ja sam stavio na svoju 206-icu kod privatnika rađen sportski lonac 600 kn sa ugradnjom. Lijepo se čuje iz vana a unutri skoro ništa.

Regularni forumaš
    Datum registracije
    26-06-08
    Poruka
    186
    Liked
    0 times

Ja sam za svoj dao dosta više,s tim da sam mijenjo cjeli ispuh od motora pa do kraja bez srednjeg lonca...
    samo lonac te nebi smio doć više od 900-1200 kn max,ak je onda te neko oće dobro pokrast

Starter
    Datum registracije
    27-09-08
    Poruka
    19
    Liked
    0 times

metniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Regularni forumaš
    Datum registracije
    17-11-06
    Poruka
    77
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: akuj Pogledaj Poruke
    Pozdrav svima! Imam Peugeot 206 1,4 i razmišljam o stavljanju Remusa na njega ali se bojim da će stvarati veliku buku u unutrašnjosti auta.Zanimaju me vaša iskustva-unaprijed hvala!
    ak voziš brzinom većom od brzine zvuka onda nećeš niš čuti
    a inače valjda ovi iz remusa znaju kolko db radi koji auspuh pa probaj nać neki info za model koji hoćeš staviti na auto
    nema me doma...

Lajkaj nas na Facebooku