Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

Konvertiranje - pitanje ?

Raspravljate o temi Konvertiranje - pitanje ? u Tutoriali i Trikovi forumu, dio Tehnologija i Tehnika foruma; ...

prof. Foruma Avatar od korisnika bandanko
    Datum registracije
    16-04-11
    Poruka
    1,532
    Liked
    492 times

Konvertiranje - pitanje ?

Moj digitalni prijemnik snima na USB u TS formatu u dijelovima od po 8 minuta (oko 250 mb) svaki, imam TS-Joiner i sve ih spojim, onda sa Boilsoftovim video converterom konvertiram u .avi. Ali mi uvijek kasni ton, čak i kad prepišem iz TS-ovog file info sve postavke bitstreama, fps-a, bitrate, sample rate. Probao sam na mnogo načina, ali vjerojatno nisam sve isprobao jer mi slika i ton ne pašu. Zato pitam zna li netko dobro postaviti Boilsoftov video converter za konvertiranje iz TS-a u .avi file. (ili bez obzira na vrstu filea, samo da su ton i slika ujednačeni)
    Kad bi neki ljudi mogli pasti sa razine svoga ega na razinu svoje inteligencije-ubili bi se.

Datum registracije
    16-04-11
    Poruka
    1,532
    Liked
    492 times

Re: Konvertiranje - pitanje ?

Citat Pravi autor: bandanko Pogledaj Poruke
    Moj digitalni prijemnik snima na USB u TS formatu u dijelovima od po 8 minuta (oko 250 mb) svaki, imam TS-Joiner i sve ih spojim, onda sa Boilsoftovim video converterom konvertiram u .avi. Ali mi uvijek kasni ton, čak i kad prepišem iz TS-ovog file info sve postavke bitstreama, fps-a, bitrate, sample rate. Probao sam na mnogo načina, ali vjerojatno nisam sve isprobao jer mi slika i ton ne pašu. Zato pitam zna li netko dobro postaviti Boilsoftov video converter za konvertiranje iz TS-a u .avi file. (ili bez obzira na vrstu filea, samo da su ton i slika ujednačeni)
    nitko mi nije odgovorio pa bumpam
    Kad bi neki ljudi mogli pasti sa razine svoga ega na razinu svoje inteligencije-ubili bi se.

Regularni forumaš Avatar od korisnika Daniel S.
    Datum registracije
    20-08-07
    Poruka
    112
    Liked
    16 times

Probaj s nekim drugim programom/konverterom. Na ostalim forumima predlažu pocket divx decoder ili DrDivx. Ako ni oni ne rade, upiši u google ''ts to avi'', valjda ćeš naći neki program koji će dobro napraviti posao.

P.S. Ja nisam probao ni jedan, doduše, dosad se ni nisam susreo sa TS formatom, hehe
    ''Let the games begin!''

Datum registracije
    16-04-11
    Poruka
    1,532
    Liked
    492 times

Citat Pravi autor: Daniel S. Pogledaj Poruke
    Probaj s nekim drugim programom/konverterom. Na ostalim forumima predlažu pocket divx decoder ili DrDivx. Ako ni oni ne rade, upiši u google ''ts to avi'', valjda ćeš naći neki program koji će dobro napraviti posao.

P.S. Ja nisam probao ni jedan, doduše, dosad se ni nisam susreo sa TS formatom, hehe
    Pa neznam baš, svi govore da je boilsoftov video converter najbolji

Slične Diskusije

1. m2ts format! konvertiranje ZA full HD tv!pliz help
    By BITCHARKA in forum Help Service
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 25-04-10, 02:09
  2. Konvertiranje nekoliko AVI clipova u jedan DVD ???
    By cropape in forum Help Service
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 26-07-09, 00:14
  3. Konvertiranje Filea za PS2
    By CROmax in forum Software
    Odgovora: 3
    Zadnja poruka: 25-10-08, 00:35
  4. Pitanje odgovornosti - Pitanje časti
    By pharaoh in forum Politika
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 08-06-08, 05:05
  5. Preporuka za program za konvertiranje Divx u Dvd