Pokazujem rezultate 1 do 10 od 10
Like Tree7Likes
  • 1 Post By blam_blam
  • 1 Post By Axe Murderer
  • 1 Post By Reem
  • 1 Post By blam_blam
  • 2 Post By Axe Murderer
  • 1 Post By blam_blam

UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal

Raspravljate o temi UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal u UFC on Fox & Fuel TV & FX forumu, dio UFC foruma; UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal (16.03.2019.) The O2 | London, England MAIN CARD (ESPN+, 4 p.m. ET) Darren ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,827
    Liked
    17471 times

UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal

UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal (16.03.2019.)

The O2 | London, England

MAIN CARD (ESPN+, 4 p.m. ET)
    Darren Till vs. Jorge Masvidal
    Leon Edwards vs. Gunnar Nelson
    Volkan Oezdemir vs. Dominick Reyes
    Jose Quinonez vs. Nathaniel Wood
    Danny Roberts vs. Claudio Silva
    Jack Marshman vs. John Phillips

PRELIMINARY CARD (ESPN+, 1 p.m. ET)
    Arnold Allen vs. Jordan Rinaldi
    Marc Diakiese vs. Joseph Duffy
    Nicolae Negumereanu vs. Saparbeg Safarov
    Danny Henry vs. Dan Ige
    Priscila Cachoeira vs. Molly McCann
    Mike Grundy vs. Nad Narimani
    Zadnji Uredio Reem : 16-03-19 u 18:07
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,827
    Liked
    17471 times

Re: UFC Fight Night 147: Till vs. Masvidal

Till i dalje u welteru, mislio sam da će otići u srednju..
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Najveći car foruma Avatar od korisnika blam_blam
    Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,759
    Liked
    9604 times

Reem likes this.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Axe Murderer
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    3,054
    Liked
    4249 times

Najviše me zanima Oezdemir vs. Reyes. Ako Reyes prođe i ovu prepreku biti će u najužem krugu kandidata za pojas.

Onda naravno glavni meč, s tim da bi volio da Masvidal pobijedi. Till cijelo vrijeme priča kak je najbolji, nikog se ne boji, a nema hrabrosti otići u srednju i boriti se sa borcima svoje veličine. Rađe umire skidajući kg.

Tu je još jedan zanimljiv borac kojeg sam pratio u DWCS Ian Heinisch. U debiju je dobio mutantea, mislim da je čak bio short notice u pitanju. Protivnik mu je Tom Breese kojeg dugo nismo gledali kojem će ovo biti drugi meč u srednjoj. 12-1 vs 11-1 score.

Meni uvijek zanimljivi Gunnar Nelson

Glavni meč u uvodnima Arnold Allen 4-0 u UFC, 13-1 ukupno. Nova engleska nada protiv Jordana Rinaldia.
    Rinaldi ima 2-2 u UFC, ali ta dva poraza su od Gregora Gillespia i Abela Trujilla koji su kategorija iznad. U zadnjem meču je meni
    neočekivano i poprilično lako dobio Jasona Knighta.

U poluteškoj debitira neki rumunj Nicolae Negumereanu, 9-0 score: 6 pobjeda nokautom, 3 zahvatom. Protivnik mu je Saparbek Safarov.

Pa onda Marc Diakiese i Joseph Duffy, sve u svemu jedan solidan europski card.
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,827
    Liked
    17471 times

Citat Pravi autor: Axe Murderer Pogledaj Poruke
    Tu je još jedan zanimljiv borac kojeg sam pratio u DWCS Ian Heinisch. U debiju je dobio mutantea, mislim da je čak bio short notice u pitanju. Protivnik mu je Tom Breese kojeg dugo nismo gledali kojem će ovo biti drugi meč u srednjoj. 12-1 vs 11-1 score.
    Otpao nažalost taj meč danas: https://mmajunkie.com/2019/03/tom-br...lth-injury-mma

Tom Breese out of UFC London fight vs. Ian Heinisch hours before bout

On the day of the fight, Breese is out of his middleweight bout against Ian Heinisch at UFC on ESPN+ 5. Breese (11-1 MMA, 4-1 UFC) and Heinisch (12-1 MMA, 1-0 UFC) were set to be part of the preliminary card of the event, which takes place today at The O2 in London. The entire card streams on ESPN+.
    Izgleda da uvodni program počinje prijenos u 19h, a glavni program u 22h. Osvježio fight card u uvodnom postu.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,827
    Liked
    17471 times

Ipak je početak bio sat ranije, pa sam zakasnio na prvu borbu. Gledao sve live i dobar, solidan event.

Uvodne borbe
    Znači, malo se kasnije uključio u prijenos, taman kad su žene bile. Ova Molly McCann me baš oduševila. A i kakvo joj je oko bilo na kraju, užas. Ali ona ništa, skače, veseli se, kao da je sve normalno. Bome bi ja bio sav u bolovima i jedva čekao da mi to srede, a ona ništa, baš joj se divim. Dan Ige rutinski završio posao, jako brzo. Safarov dosta nanio štete Negumereanu, a i baš glupa odluka kuta od Negumereanu da puste da se dalje bori nakon onakve ozljede, užas. Diakiese i Arnold isto rutinski u svojim predstavama, ništa nešto posebno.

Glavne borbe
    Silva i Roberts je bilo dosta dobro, mislio sam u jednom trenutku da je Silva ostao bez snage. I onda uspije izvući sub, svaka čast! Reyes i dalje neporažen, ali ta borba sa Volkanom mi nije nimalo dobra bila, očekivao sam puno više. Gunnar Nelson me isto razočarao, uvijek sam mislio da je on jedan od onih od kojih bi moglo nešto biti. A bome je i on natekao u ovoj borbi.

Ali ono što je spasilo večer je glavna borba večeri. Znam da Masvidal jako dobro boksa, da ima odličan cardio, odličnu bradu (može puno izdržat)i iskustvo veliko i da je i on pomalo "lud" i da nema nikakve veze što je borba na "neprijateljskom teritoriju". Sve to znajući, malo sam se ipak brinuo da ga Till ne iznenadi. Meni je ovaj Till inače jedan od najodvratnijih likova u UFC-u. I ne moram ni reći kakvo je oduševljenje vladalo kod mene kad ga je Masvidal složio Podsjetio sam se odmah one H-bombe Henda protiv Bispinga na UFC 100. Uf, kako mi je bilo drago! Nisam mogao odmah poslije ni zaspat od uzbuđenja.

Kako sam spomenuo Bispinga, bilo ga je lijepo za vidit, on isto ide u UFC HOF na ljeto i mislim da je itekako zaslužio kad pogledamo cijelu njegovu povijest u UFC-u.
    Zadnji Uredio Reem : 17-03-19 u 15:06
    blam_blam likes this.

Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,759
    Liked
    9604 times

meni je Till vjr. u top 5 najprecijenjenijih boraca ikad. Drago mi je što ga je nokautirao bivši lw borac Mislim da on zbog te svoje brade izbjegava srednju. Kako to često biva ufc je prodao priču pa onda imamo ovakve scene

Volkan i Reyes užasni, Jones može mirno spavati uz takve izazivače. Reyes je na razini Pedra

Nelson je bio bolji borac prije 5 godina. Edwards trenutno najbolji britanski borac

Till x Perry
    Masvidal x Askren
    Reyes x Walker
    Edwards x Ponzbibio
    Reem likes this.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Axe Murderer
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    3,054
    Liked
    4249 times

Masvidal car, kako je dočekao svoju priliku i složio ga
    Užitak je gledati ovakvog Masvidala. Taj je prošao ratove i ratove, ogromno iskustvo i kada dođe ovako spreman može svakoga dobiti.
    Neko vrijeme je na wikipediji stajalo:

Edwards je više batina pobrao u par sekundi protiv Masvidala nego u 3 runde protiv Nelsona

Nije mi Till baš tako odvaratan kao Reemu, ali mi je bilo drago da ga je netko prizemljio jer se šepuri ko puran.
    "GOAT", nikog se ne boji, a do nedugo dok nije naletio na najbolje dominirao je samo zbog fizikalija.
    Kao što blam kaže debelo precijenjen i uspio je sa pričom dobiti title shot prije Usmana i Covingtona.

Blam ovu ženu koju si stavio sam vidio odmah u prijenosu. Scena ko iz egzorcizma, da te trnci prođu .

Poprilična gužva je nastala u welteru, probao sam složiti parove među TOP 20 i nije ni najmanje lagan zadatak.
    Ovi parovi su poznati:
    Kamaru Usman vs. Colby Covington
    Stephen Thompson vs. Anthony Pettis

Ben Askren mi je ovdje strano tijelo i ne uklapa mi se nigdje pa sam ga stavio sa Maiom (na parteru majstori, u standupu trube):
    Ben Askren vs. Demian Maia

Onda imamo borce koji su tu godinama, većina se borila međusobno pa sam ih izmiksao sa 4 nova lava koji imaju impresivan pobjednički niz i zaslužili su TOP protivnike:
    Tyron Woodley vs. Santiago Ponzinibbio
    Jorge Masvidal vs. Leon Edwards
    Robbie Lawler vs. Elizeu Zaleski dos Santos
    Rafael dos Anjos vs. Vicente Luque

Ovo je ostatak:
    Darren Till vs. Alex Oliveira
    Neil Magny vs. Tony Martin
    Gunnar Nelson vs. Michael Chiesa

Oezdemir i Reyes razočaranje. Bilo je tužno vidjeti Reyesa kako nakon poklonjene pobjede proziva Jonesa, a niti sam ne vjeruje da ima neke šanse. Taj bi se predao prije Smitha, prije ulaska u kavez.
    Dodane Slike Dodane Slike
    blam_blam and Reem like this.

Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,759
    Liked
    9604 times

žena će imati traume do kraja života
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,827
    Liked
    17471 times

Citat Pravi autor: Axe Murderer Pogledaj Poruke
    Nije mi Till baš tako odvaratan kao Reemu, ali mi je bilo drago da ga je netko prizemljio jer se šepuri ko puran.
    Dragi moj Axe, ma mene ti je kod Tilla najviše zasmetalo ona izjava ako se sjećaš:

"Imam djevojku koja je skoro sedam mjeseci trudna, ne boli me baš briga. Imam kći u Brazilu koju nisam vidio godinu dana, ne boli me baš briga. Zanima me samo moja ostavština i veličina. Zbog toga sam u ovome."
    https://www.profightstore.hr/portal/...elicina-/30071

Kako sam i sam roditelj, ove riječi te točno zabole, a vjerujem i sve normalne ljude. Da tako netko može reći o svojoj djeci, stvarno je teški idiot Tako da mi je extra drago da mu se niti jedan plan u UFC-u ne ostvari, nek mu sad daju tog što ti imaš na avataru i neka ga izbije na 7.red tribina

Axe, sjajan matchmaking btw

Masvidal vrhunski i ja ga ovakvog volim. Prošao je i on svašta, a sjetimo se da je i imao nekad borbe u dvorištu kao Kimbo Slice i Alex Caceres. I što Blam veli, LW borac ga nokautirao

Citat Pravi autor: blam_blam Pogledaj Poruke
    žena će imati traume do kraja života
    Primjetio sam je i ja jer sam iznova i iznova gledao taj nokaut, koja reakcija

Slične Diskusije

1. UFC Fight Night 130: Thompson vs. Till
    By Reem in forum UFC on Fox & Fuel TV & FX
    Odgovora: 5
    Zadnja poruka: 29-04-18, 13:18
  2. UFC Fight Night 118: Cerrone vs. Till
    By Reem in forum UFC on Fox & Fuel TV & FX
    Odgovora: 15
    Zadnja poruka: 25-10-17, 20:51
  3. Odgovora: 5
    Zadnja poruka: 12-12-15, 00:48
  4. UFC Fight Night 79: Henderson vs. Masvidal