Vidi Rezultate Anketa: Tko će pobijediti ?

Glasači
15. Ova anketa je zatvorena
  • Stipe Miočić

9 60.00%
  • Francis Ngannou

5 33.33%
  • Daniel Cormier

12 80.00%
  • Volkan Oezdemir

1 6.67%
Višestruki izbor anketa
Stranica 1 od 18 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 179
Like Tree194Likes

UFC 220: Miocic vs. Ngannou

Raspravljate o temi UFC 220: Miocic vs. Ngannou u UFC forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,612
    Liked
    17383 times

UFC 220: Miocic vs. Ngannou

UFC 220: Miocic vs. Ngannou (20.01.2018.)

TD Garden | Boston, Massachusetts

MAIN CARD ( 10 p.m.ET)
    Champ Stipe Miocic vs. Francis Ngannou – for heavyweight title
    Champ Daniel Cormier vs. Volkan Oezdemir – for light heavyewight title
    Shane Burgos vs. Calvin Kattar
    Francimar Barroso vs. Gian Villante
    Thomas Almeida vs. Rob Font

PRELIMINARY CARD (FS1 8.p.m.ET)
    Kyle Bochniak vs. Brandon Davis
    Abdul Razak Alhassan vs. Sabah Homasi
    Dustin Ortiz vs. Alexandre Pantoja
    Julio Arce vs. Dan Ige

PRELIMINARY CARD (Fight Pass 7.p.m.ET)
    Matt Bessette vs. Enrique Barzola
    Islam Makhachev vs. Gleison Tibau
    Zadnji Uredio Reem : 20-01-18 u 20:04
    blam_blam likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,612
    Liked
    17383 times

re: UFC 220: Miocic vs. Ngannou

Daniel Cormier vs. Volkan Oezdemir targeted for UFC 220

O UFC já sabe qual será a primeira disputa de cinturĂŁo de 2018. O site MMA Today publicou na tarde deste sábado que o campeĂŁo dos meios-pesados Daniel Cormier colocará o cinturĂŁo frente ao suíço Volkan Oezdemir no UFC 220, que acontece no dia 20 de janeiro.
    Daniel Cormier defende cinturĂŁo contra Volkan Oezdemir no UFC 220 | MMA Brasil

Daniel Cormier vs. Volkan Oezdemir
    blam_blam likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,612
    Liked
    17383 times

Report: Justine Kish vs. Ji Yeon Kim Set For Jan. 20 Event

Breaking! Justine Kish will move up to flyweight to take on Ji Yeon Kim on January 20 at a yet to be announced UFC event in the US. #UFCNews

Justine Kish vs. Ji Yeon Kim

Najveći car foruma Avatar od korisnika blam_blam
    Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,643
    Liked
    9502 times

srce me boli kad vidim razne Kimice u ufcu dok je Mizuki još u Invicti

prof. Foruma Avatar od korisnika Randleman
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    1,656
    Liked
    1474 times

Neke glasine kruze da bi Conor ovdje mogao nastupiti. Sjecam se da je bila ludnica kad se borio u Bostonu protiv Sivera a ovo je ista lokacija.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,612
    Liked
    17383 times

Citat Pravi autor: blam_blam Pogledaj Poruke
    srce me boli kad vidim razne Kimice u ufcu dok je Mizuki još u Invicti
    Koliko vidim, u najavi je da je ovo meč u fly kategoriji. Bojim se kad krene ta kategorija da ja više neću znati koja borkinja je u kojoj kategoriji kad se izmiješaju
    Citat Pravi autor: Randleman Pogledaj Poruke
    Neke glasine kruze da bi Conor ovdje mogao nastupiti. Sjecam se da je bila ludnica kad se borio u Bostonu protiv Sivera a ovo je ista lokacija.
    Moguće, samo pitaj boga što će biti s njim, neki čak kažu da se nikad neće više vratit

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,067
    Liked
    8978 times

Policija uhitila UFC-ovog izazivača Volkana Oezdemira zbog teškog fizičkog napada!

Loše vijesti za UFC i sve fanove slobodne borbe. Floridska policija je uhitila Volkana Oezdemira, izazivača poluteške kategorije koji se početkom iduće godine trebao boriti za naslov s prvakom Danielom Cormierom.

Oezdemir je uhićen u subotu, u Fort Laderdaleu, u Floridi te ga se tereti za teški fizički napad u kojem je prouzročio ozbiljne ozljede i invalidnost. Švicarsko- turski borac je trenutno u pritvoru gdje čeka saslušanje.

Zasada nema nikakvih dodatnih informacija oko Oezdemirovog uhićenja, no s obzirom na težinu zločina čini se da je UFC-ov borac u velikim problemima.

Oezdemir (15-1 MMA, 3-0 UFC) je došao u UFC ove godine i brzo postao najveće novo ime poluteške kategorije. Porazivši Ovincea Saint Preuxa, Mishu Cirkunova i Jimmija Manowu 28-godišnjak je nakon samo tri nastupa zauzeo drugo mjesto na ljestvici najboljih poluteškaša u diviziji.

Pregovori za borbu protiv prvaka Daniela Cormiera već su bili u tijeku, no ti planovi sada definitivno padaju u vodu i pitanje je što će se dogoditi s karijerom ovog velikog talenta.
    fight site
    eto ti vraga, ide stopama Badr Harija
    pitanje je da li će se Cormier sad uopće boriti na ovom eventu, samo su dva mjeseca do tog eventa....
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,612
    Liked
    17383 times

Da, ovo je zaista razočarajuće mislim, pojavi se napokon jedan talent u poluteškoj i u tako kratkom vremenu napravi toliko stvari da već dođe do prilike za pojas i onda ovako si upropasti karijeru, a i život. Zaista ne kužim takve ljude i razmišljanja
    ana4 likes this.

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,067
    Liked
    8978 times

Citat Pravi autor: Reem Pogledaj Poruke
    Da, ovo je zaista razočarajuće mislim, pojavi se napokon jedan talent u poluteškoj i u tako kratkom vremenu napravi toliko stvari da već dođe do prilike za pojas i onda ovako si upropasti karijeru, a i život. Zaista ne kužim takve ljude i razmišljanja
    slažem se s tobom, nažalost tko zna što se takvim ljudima događa u glavi da idu raditi takve stvari
    teško da ćemo sad gledati Cormiera na ovom eventu, ali neka ostane u nazivu, možda ovi u UFC-u nekaj izmudruju

Cormier prokomentirao situaciju oko Oezdemira i možebitne zamjene protivnika

Čovjek na kojeg velikog utjecaja ima situacija s Volkanom Oezdemirom, svakako je Daniel Cormierom. UFC-ov prvak trebao je protiv Oezdemira braniti pojas prvaka poluteške kategorije, no sada je i to upitno.

Poznati novi detalji: Oezdemiru prijeti 15 godina zatvora, oglasio se i UFC!

Cormier je napokon dao svoj komentar cijele situacije, ali nije htio biti previše grub prema Oezdemiru, dok se ne sazna sve što se zapravo dogodilo. Ali, upozorio je na to da borci trebaju dodatno paziti na svoje ponašanje u situacijama gdje bi moglo doći do ovakvih stvari.

“Teško je prolaziti kroz nešto tako, posebno kad te čeka najveći trenutak tvoje karijere. Ne znam što se dogodilo, no mislim da ipak trebamo paziti što radimo i truditi se da ne stavimo sebe u pozicije gdje možemo biti u problemima. Može to biti i samoobrana, no on mora znati tko je i misliti na to, on je osoba sposobna bilo koga uspavati jednim udarcem”, rekao je Cormier o toj temi.

On i Oezdemir su bili u planovima za prvi UFC-ov PPV event u idućoj godini. U pitanju je UFC 220, koji se održava 20. siječnja u Bostonu. Borba još nije bila potvrđena, iako su oba borca izjavili kako su prihvatili sve uvjete, a sada je sve u zraku. Ipak, Cormier se želi boriti na tom eventu, a onda je tu opcija zamjenskog protivnika. Prvo ime koja svima pada na pamet je Alexander Gustafsson, no tu je i Ovince St. Preux, s tri pobjede u vrlo kratkom vremenskom razdoblju.

“Čekao sam posljednje potvrde, no ovo sada stvara probleme tim planovima. Trebamo sada stati i pogledati što će biti s njim. Mislim kako Alexander Gustafsson sada nikako ne bi stigao biti spreman, mislim da se on trenutno bavi drugim stvarima. Ukoliko će on biti moj idući protivnik, onda pretpostavljam kako će borba biti malo kasnije, no ja bih se volio boriti u Bostonu. Borio bih se protiv bilo koga iz vrha, no Volkan je u najduljem nizu. No, ukoliko bude Gustafsson, nije problem. Isto tako, čuo sam da tim iza Ovincea St. Preuxa također traži borbu za titulu. Meni je uistinu svejedno”, prokomentirao je Cormier opcije protivnika za taj event.

Uskoro bi se trebalo znati više informacija o ovome, no nema sumnje kako i UFC želi vidjeti Cormiera u glavnoj borbi tog eventa, posebno pokraj svih problema s ugovoranjima velikih borbi koje imaju.
    fight site

eto Cormier bi se borio, samo mu treba sad naći protivnika
    Zadnji Uredio ana4 : 22-11-17 u 01:35
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,612
    Liked
    17383 times

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    slažem se s tobom, nažalost tko zna što se takvim ljudima događa u glavi da idu raditi takve stvari
    A mislim što mora ići po barovima, ima najvažniju borbu karijere i umjesto da nakon treninga ideš doma i budeš profesionalac, on napravi nešto ovako glupo. Vjerujem da ostali borci u ovoj diviziji su sigurno "sretni" zbog ovoga jer je još jedan top protivnik maknut iz divizije (pored Jonesa) i sigurno je onda "lakše" do pojasa.

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    eto Cormier bi se borio, samo mu treba sad naći protivnika
    Pa dao bi ja onda isto OSP-u šansu, jedino logično rješenje u ovom trenutku

Stranica 1 od 18 12345611 ... ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. UFC 198: Werdum vs. Miocic
    By Reem in forum UFC
    Odgovora: 352
    Zadnja poruka: 18-05-16, 01:56
  2. Prognoza 4.kolo (23. sezona) - UFC 198: Werdum vs. Miocic
    By blam_blam in forum MMA natjecanja
    Odgovora: 3