Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 16
Like Tree16Likes

UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2

Raspravljate o temi UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2 u UFC forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,675
    Liked
    17409 times

Datum: 29.12.2018.
    Mjesto: T-Mobile Arena
    Grad: Las Vegas, Nevada (SAD)

FIGHT CARD:
    Jon Jones vs. Alexander Gustafsson – for light heavyweight title
    Champ Cris Cyborg vs. Amanda Nunes – for featherweight title
    Corey Anderson vs. Ilir Latifi
    Ryan Hall vs. B.J. Penn
    Arnold Allen vs. Gilbert Melendez
    Michael Chiesa vs. Carlos Condit

Zanimljivosti:
    * zadnji UFC event u 2018.
    * main event Jones i Gustafsson, rematch koji se čeka 5 godina. DC će biti skinut sa titule poluteške (pošto je istovremeno prvak teške i branit će taj pojas), tako da je ovaj meč za upražnjenu titulu u poluteškoj.
    * na ovom eventu u co-main eventu se očekuje meč između pero prvakinje Cyborg i bantam prvakinje Nunes. Meč će biti za titulu u pero kategoriji, bantam pojas neće biti u igri.

NAPOMENA: fight card je podložan promjenama.
    Zadnji Uredio Reem : 12-10-18 u 20:58
    Sukim likes this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,675
    Liked
    17409 times

Re: UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2

Jon Jones vs. Alexander Gustafsson
    – for light heavyweight title
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

prof. Foruma Avatar od korisnika Randleman
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    1,662
    Liked
    1474 times

Drago mi je da se Jones vraća, samo da sve bude u redu ovaj put. Bez ikakvih repova.

Najveći car foruma Avatar od korisnika blam_blam
    Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,655
    Liked
    9529 times

šta kažete na poraz Cyborg?

Za mene sam poraz nije toliko šokantan, koliko način na koji je izgubila. Ono je bilo čisto prebijanje, Cyborg bez ikakve taktike i razuma. Težak poraz koji joj je definitivno naštetio brendu jer Cyborg je bila ta koja je uništavala protivnice. Nadam se da će dobiti rematch ali teško. Razočaravajuće da je protiv bezvezih protivnica ulazila strpljivo i pametno u borbu i onda protiv najbolje bantam borkinje svih vremena uđe totalno bezglavo. Nunes je def. najveća svih vremena, ali ne zna se ponašati

pozz ako netko još ovo čita..
    Reem likes this.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Axe Murderer
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    3,004
    Liked
    4202 times

Cyborg mi je bila favorit i mislio sam da će dobiti i to najviše zbog prednosti u fizičkoj snazi i dužini.
    Na svim onim sučeljavanjima prije meča Nunes mi je izgledala sitna u odnosu na Cyborg.
    U samom meču i na vaganju razlike skoro pa nije ni bilo. Čak su i na grafici prije meča napisali da su obje visoke 5'8.
    Možda je Cyborg u civilki nosila petice pa me to zavaralo.

Nisam Nunes skroz otpisao davao sam joj solidne šanse baš zbog toga jer udara ko muško i znao sam da će za Cyborg to biti najteža protivnica u karijeri, ali nisam ni sanjao da će ju razbiti za 50 sec.
    Fascinira da je u tim ludim izmjenama Cyborg skoro sve udarce fulala, a Nunes skoro svaki pogodila i to drito u bradu. Nevjerojatna snaga i preciznost.
    Pratim Nunes od početaka UFC karijere, ako se sjećaš birao sam ju na onim našim draftovima. Još dok je Ronda gazila nadao sam se da će Nunes dobiti priliku i da će ju uspijeti pobijediti, ali ovakav ishod meča me iznenadio.
    Većim djelom si je kriva i sama Cyborg koja je kao što si napisao ušla bezglavo u meč.

Slažem se da je Nunes GOAT, jer niti jedna žena nema pobjede nad ovako impresivnim imenima: Miesha, Ronda, Cyborg, Valentina x 2.
    Njoj je poraz od Cat Zingano jedini poraz u UFC-u (10-1) s tim da je i tu ubijala Zingano na početku meča, a onda pala u trečoj rundi kad se ispuhala.
    blam_blam and Reem like this.

Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,655
    Liked
    9529 times

Nunes je ogromna bila

šteta što nikad nećemo vidjeti rematch

prof. Foruma Avatar od korisnika Sukim
    Datum registracije
    13-04-12
    Poruka
    1,236
    Liked
    855 times

Cyborg se je loše postavila kada ju je roknula Nunes. Treba doći do druge borbe pa ćemo imati bolji uvid je li stvarno Nunes toliko bolja. Svakako mi je šokantniji poraz, nego kada je izgubila Ronda prvi puta u karijeri.
    blam_blam and Reem like this.
    ,

Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,655
    Liked
    9529 times

jadne one izjave Nunes o revanšu za 2 godine. Žena sama sebe pokopava i zato nikad neće biti omiljena među fanovima
    Reem likes this.

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    35
    Poruka
    22,675
    Liked
    17409 times

Ja sam mislio da smo svi na kraju odustali od foruma pričao sam i čuo se redovito sa Axe-om preko moba, čak sam ozbiljno mu pričao da ću možda prestat pratit UFC, jer mi je nekako došlo do zasićenja. A i iskreno, falio mi je ovaj forum i vi ovdje, kao što smo nekad komentirali.

Uspio sam pogledat zadnje 3 borbe ovog eventa i mišljenja sam da se Cyborg previše "zaletila" u meč, bezglavo kako kažete, kao neki amater. A kako je neke mečeve prije toga u UFC pametno radila, gradila put do pobjede, a ovdje ići protiv tako opasne protivnice koja je isto poznata po sličnom agresivnom stilu kakav njeguje i sama. Iako su komentatori bili u čudu i sve, meni je baš došlo žao u tom trenutku i upravo zato ne volim te superfight mečeve gdje jedan borac izgubi na kraju sve što je godinama gradio, a sad nemam pojma što će biti sa jednom i drugom kategorijom, kako će te obrane ići i što će biti sa Cyborg. Nisam ljubitelj revanša kako vam je poznato, ali ovdje bi ga volio odmah vidjet.
    Zadnji Uredio Reem : 11-01-19 u 04:24
    blam_blam, Axe Murderer and Sukim like this.

Datum registracije
    16-09-11
    Poruka
    7,655
    Liked
    9529 times

toliko je zabrijala s tim boksom i onda se onako izblamira. Dani je skoro narasla kosa od sreće. Cyborg je uoči ove borbe snimala nekakve spotove, onda ono druženje sa Halle Berry, promjena managementa, treniranje u vlastitom gymu,.. mislim da je sve to utjecalo na poraz. Reem mislim da je realnija opcija Megan Anderson koja je srećom slavila protiv Cat jer da nije mogli su komotno ugasiti kategoriju. A i vidjet ćemo kakva će Cyborg biti nakon ovako teškog poraza...
    Reem and Sukim like this.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. UFC Fight Night 109: Gustafsson vs. Teixeira
    By Reem in forum UFC on Fox & Fuel TV & FX
    Odgovora: 17
    Zadnja poruka: 29-05-17, 17:58
  2. UFC 192: Cormier vs. Gustafsson
    By Reem in forum UFC
    Odgovora: 523
    Zadnja poruka: 13-10-15, 11:19
  3. UFC on Fox 14: Gustafsson vs. Johnson