Stranica 1 od 9 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 88
Like Tree2Likes

jel perete ruke svaki put prije jela i poslje obavljanja velike ili male nužde

Raspravljate o temi jel perete ruke svaki put prije jela i poslje obavljanja velike ili male nužde u Upoznavanje i Druženje forumu, dio Društvo foruma; ...

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    30
    Poruka
    7,614
    Liked
    2 times

jel perete ruke svaki put prije jela i poslje obavljanja velike ili male nužde

jel perete?

ja perem,ali .-jedino ne perem na javnom mjestu ako je pipa neka šugava i zahrđala...

a kod kuće obavezno perem.

Banned
    Datum registracije
    11-08-08
    Poruka
    4,162
    Liked
    11 times

Re: jel perete ruke svaki put prije jela i poslje obavljanja velike ili male nužde

ti mora da se šališ otvarajući ove teme jednu za drugom???? ili ti je jako dosadno?

Akademik Avatar od korisnika carica
    Datum registracije
    17-05-07
    Starost
    37
    Poruka
    3,847
    Liked
    14 times

Re: jel perete ruke svaki put prije jela i poslje obavljanja velike ili male nužde

neukrotiva nam opet postala znatiželjna

perem ruke
    I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

prof. Foruma
    Datum registracije
    23-10-06
    Poruka
    1,378
    Liked
    7 times

ahahahhahaaaa...jooooj

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    30
    Poruka
    7,614
    Liked
    2 times

nemojte off-at...
    odgovorite na pitanje,ne šalim se,lijpoe pitam i nije mi dosadno nego mi je došlo da pootvaram malo temica

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika One-of-us
    Datum registracije
    30-01-08
    Starost
    32
    Poruka
    685
    Liked
    2 times

prije jela i ne baš uvijek... poslije pišanja isto ne baš uvijek, pogotovo ako pišam negdje na livadi di ću oprat ruke

btw jeste li znali da na tipkovnici ima više bakterija nego na zahodskoj školjci?

ne oftopičarite, onda će se opet zbog ovakvih zatvarati tema, umjesto da ih se kazni.
    "The artist is nothing without the gift, but the gift is nothing without work."
    Emile Zola

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,494
    Liked
    199 times

kakvo je to pitanje

to mi je kao da netko pita - da li se umivate ujutro i perete zube?

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    30
    Poruka
    7,614
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: One-of-us Pogledaj Poruke
    prije jela i ne baš uvijek... poslije pišanja isto ne baš uvijek, pogotovo ako pišam negdje na livadi di ću oprat ruke

btw jeste li znali da na tipkovnici ima više bakterija nego na zahodskoj školjci?

ne oftopičarite, onda će se opet zbog ovakvih zatvarati tema, umjesto da ih se kazni.
    dobit ćeš rep plus

nisam to znala... ali moguće je...
    stvarno nemojte offat....ako neznate napisati da ili ne onda nemojte ni sudjelovati u temi...

ne peru svi ljudi ruke a preko ruku se prenosi puno bakterija...

i ova tema može puno reći o pojedincu i njegovoj higijeni

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika One-of-us
    Datum registracije
    30-01-08
    Starost
    32
    Poruka
    685
    Liked
    2 times

ovdje će se sad svi pravit da svi uvijek peru ruke i sve.

a činjenice su malo drugačije

dali perete ruke kad dođete u restoran pojesti nešto? što onda idete prije u restoranski zahod oprat ruke ili što? moš mislit

dali perete ruke kad ste na nekoj fešti ili nešto pa kad se popišate negdje sa strane? moš mislit kako perete.

a sad će svi to je normalna stvar to je kao da me pitaš dali perem zube i sl . očekivana reakcija
    "The artist is nothing without the gift, but the gift is nothing without work."
    Emile Zola

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    30
    Poruka
    7,614
    Liked
    2 times

kad dođem u restoran- ne perem ruke ,bezveze mi je prat ruke u restoranu,svejdeno jedem vilicom i nožem...

kad sam na fešti-ne perem ruke...

najjača mi je moja stara ona kad nema di oprat ruke briše ruke vlažnim maramicama koje uvijek nosoi sa sobom,hahaha

Stranica 1 od 9 123456 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku