Stranica 10 od 1081 PrvoPrvo ... 5678910111213141520601105101010 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 91 do 100 od 10807
Like Tree2942Likes

Ovo još niste znali o meni...

Raspravljate o temi Ovo još niste znali o meni... u Upoznavanje i Druženje forumu, dio Društvo foruma; ...

Dr. Love Avatar od korisnika Oggy
    Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    39
    Poruka
    5,049
    Liked
    31 times

Re: Ovo još niste znali o meni...

U osnovnoj zdrmo lika iz povjesti tvrdim ceserom u glavu. Nije bio bas presretan
    Ajd jo jedna. Kao klinac od cca 10tak godina. bila rana jesen i sezona pečenih kestena i mošta. Najeo se tih kestena i popio cca litra vec poprilično uzavrelog mošta. Prevrnuo vecinu stolica i stolova po kuci. Starci me jos dan danas zajebavaju za to da sam cuger odmalena :cc
    Zadnji Uredio Oggy : 20-06-07 u 21:45
    Ja sam najsretniji čovjek na svijetu

Akademik Avatar od korisnika vibica
    Datum registracije
    27-05-07
    Starost
    15
    Poruka
    4,851
    Liked
    6 times

Kao mala, oko 5 godina, bila sam s tatom na plitvicama. Kad nam je došla konobarica i pitala što ćemo, ja sam joj rekla vino, a tata je naručio kavu. Iako mi prvo nije htjela dati, tata ju je nagovorio. Kad mi je konacno donjela, donjela je neku mjesavinu 90:10 voda:vino. Ja sam se naljutila, bacila čašu preko šanka i zderala se: neću mista ocu vina! (...ponosna kci vinogradara )

Tata obozava tu pricu i uvijek ju prica svim mojim frendovima kad dodu k meni. On je još ponosan na to
    Syntax Error

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Kad sam išla u prvi razred osnovne, tad sam još živjela u kući, i mačka mi se bila okotila, i ja sam mrzovoljno išla u školu a htjela sam se ostat igrat s malim mačićima.. i došla sam u školu i sjećam se da ništa nisam slušala nastavu nego sam gledala kroz prozor i maštala kako ću se ić kući igrat s macama, i ne znam šta mi je puklo u glavu da počnem iz dosade pod satom puzat po podu i mijaukat, a sva djeca su se smijala, a nastavnici je to bilo jako simpatično pa me od tad uvijek zvala maca, i kako je negdje prije moja prijateljica radila praksu u našoj osnovnoj pitala ju je jel se mene sjeća i rekla joj moje ime a ona joj odgovorila "kako ne, pa to je moja maca"

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika blackdevilles
    Datum registracije
    22-04-07
    Poruka
    2,229
    Liked
    4 times

LOL

ja se sjecam kako sam doma donesla 5 ostavljenih pasica u kutiji.ja i prijateljica ih nasle u sumici pokraj mosta.... moji su dobili svrab jer smo vec imali 2 psa.... joj...
    necu ni spominjat koliko sam macaka,kornjaca,pticica nosila doma. sve sto sam mogla uhvatit... jednom sam polumrtvu zmiju donesla doma.. neku crnu....
    S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Nježni predator Avatar od korisnika Maslow
    Datum registracije
    08-04-06
    Starost
    56
    Poruka
    6,776
    Liked
    99 times

Citat Pravi autor: sahasa Pogledaj Poruke
    Ustvari sam plašljiv,umiljat,mazan....
    A da ti nisi podvojena ličnost?
    Pokušavam doći do istine, a ne činjenica i dovoljno sam star da ih znam razlikovati.
    Jerzy Kosinski

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika blackdevilles
    Datum registracije
    22-04-07
    Poruka
    2,229
    Liked
    4 times

Citat Pravi autor: Maslow Pogledaj Poruke
    S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    14,845
    Liked
    1758 times

Citat Pravi autor: Maslow Pogledaj Poruke
    A kaj tebe to briga

prof. Foruma Avatar od korisnika Eleonora
    Datum registracije
    13-04-07
    Starost
    30
    Poruka
    1,660
    Liked
    16 times

Ja sam jednom donjela mrtvog miša doma!Kad se sjetim fuuuuuuuuuuj!
    Nemoj me uzimati za riječ, uzmi me u naručje!

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Ja sam kao mala kad smo se preselili u stan dovodila mačke i pse lutalice, okupala ih i nahranila, i točno u 3 sata kad bi mi se roditelji trebali vratit kući ih ponovo izbacila van jer bi oboje poludili da su znali šta sam napravila Nisu mi nikako dali da imam kućnog ljubimca jer smo bili u stanu.... Jedva sam ih nagovorila tek s negdje 13 da mi nabave psa

Akademik Avatar od korisnika Wolf-HR
    Datum registracije
    11-12-06
    Starost
    48
    Poruka
    3,733
    Liked
    5 times

@ Wamp

kad sam bio mali sam bio bucmast, plav i rudlav- a sad ništa od toga
    Mr. Wolf: Just because you are a character doesn't mean that you have character.

Lajkaj nas na Facebooku