Stranica 9 od 1080 PrvoPrvo ... 456789101112131419591095091009 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 81 do 90 od 10792
Like Tree2935Likes

Ovo još niste znali o meni...

Raspravljate o temi Ovo još niste znali o meni... u Upoznavanje i Druženje forumu, dio Društvo foruma; ...

V.I.P. Član
    Datum registracije
    27-02-07
    Poruka
    10,018
    Liked
    869 times

Re: Ovo još niste znali o meni...

Citat Pravi autor: Wolf-HR Pogledaj Poruke
    a ja bef fuba...

a za ozbač- naknadno saznao da imam jedan nastup za repku Hrvatske
    U čemu?

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    6,802
    Liked
    15 times

kad sam isla u 7 razred trcala sam poslije skole na zadnju epizodi esmeralde i kako sam preskakala i po 5 stepenica, krivo sam stala i zviznula, uganula glezanj zbog šamponice od tad ih vise ne gledam

Akademik Avatar od korisnika Wolf-HR
    Datum registracije
    11-12-06
    Starost
    48
    Poruka
    3,733
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: anthlon Pogledaj Poruke
    U čemu?
    Heh, ako kažem da sam vješt u rukovanju hladnim oružjem, nitko se više ne će htjeti svađati sa mnom pa će mi biti dosadno... Ali ajd' priznat ću- mačevanje.
    Mr. Wolf: Just because you are a character doesn't mean that you have character.

Caballero Negro Avatar od korisnika prospero
    Datum registracije
    10-03-07
    Starost
    34
    Poruka
    2,690
    Liked
    1 times

Imam jako dobru prijateljicu (ovo bi moglo ići i u temu 'Najveća bruka u životu', ali znao sam se ja i gore obrukat ), i ja i ta prijateljica smo imali neke, nazovi interne fore. Kad bi se čuli preko telefona, ja sam bio 'macan' a ona 'mačkica'. I tako jednom ja nju nazovem, i kažem: "Pa gdje si, maco, mačkice.."

S druge strane tišina sekundu, dvije...i onda ženski glas kaže: "A, ti sigurno trebaš Miju!" Naravno, to je bila njena mama koja ima jako sličan glas kao Mia..

Još neugodnije mi je bilo kad sam upoznavao tu ženu.."Aaa, ti si macan!"
    Tamne odaje srca njena,
    i u njima moja sjena,
    zauvijek izgubljena.

V.I.P. Član Avatar od korisnika Servant
    Datum registracije
    05-11-05
    Poruka
    6,158
    Liked
    458 times

Svaka čast...(macane)..

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,447
    Liked
    796 times

ajoj teme

pobjegao prvi dan iz vrtića i vratio se kući, nije mi se dalo tamo spavat i jest neke papice. Ipak je baka servis bilo bolje rješenje...

Bio s tetom u šetnji, pa joj zbrisao... Nađen sat vremena kasnije sav musav od sladoleda u urarskoj radnji od strica

U osnovnoj školi zajebo cijeli razred za izlet u jedan riječki parkić. Okupili se ispred škole i da krećemo u parkić, a pošto odmalena živim u gradu znao sam svaki kutak, a škola mi je bila udaljena 50 m od stana. Priča kreće tako da sam ja bio žedan, i išao kupit nešto za pit u dućan (mislim da je cola bila u pitanju), kad sam se vratio nije bilo nikog ispred škole ...Sad ja kontao da su svi krenuli u parkić pa da ću ih ja ulovit, i tako ja sam (negdje 2-3 raz. osnovne) krenuo u parkić, nisam našao nikog tamo. Pa u drugi parkić, i obišao ja tako sve parkove u centru Ri ali nisam nikog našao . Odlučio se vratit po torbu u školu i krenut doma, a kad sam ušao u razred dočekala me bijesna lica koja zbog mene nisu išla u parkić. Profesorica zvala roditelje, Finding Nemo ...Par dana su svi bili ljuti na mene, ali jebe se meni, popio svoju coca-colu i bio u svim parkovima ...

Na likovnom u isto negdje 2-3 razredu smo izrađivali makete nekakvih zgrada, radili smo u grupi po 3-4 učenika i dok su se svi mučili i lijepili kojekakve stvari ja sam nešto šarao po bilježnici. Kad smo sve završili, profesorica je pitala tko je što napravio, a ja sam samo lagao ...A ovi iza mene se svi deru, nije on to napravio, to je moja kuća ... Svi su dobili 4-5, jedino ja 2

U srednjoj se izgubili na Plitvicama na izletu, doduše ne mojom krivnjom, ali jbg, bio sam sukrivac ...Došli u Rijeku oko 1 ujutro umjesto planiranog oko 8 navečer.

Sigurno ima još materijala
    Zadnji Uredio wonderwall : 20-06-07 u 19:53

Crazy Kure s Bmw-om Avatar od korisnika HornedRapid
    Datum registracije
    20-06-05
    Starost
    35
    Poruka
    2,126
    Liked
    8 times

Da sam u osnovnoj školi imao po polugodišu u prosjeku 40 jedinica u imeniku, a nikad nisam išao na popravni i sad sam apsolvent informatike

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Nefertiti
    Datum registracije
    18-02-07
    Starost
    35
    Poruka
    2,757
    Liked
    30 times

.....do desete godine sam plakala jer se nisam zvala Đurđica (majke mi!!!) i mrzila starce jer mi nisu dali takvo ime!!!
    I only know how to do things 3 ways:
    -the WRONG way
    -the RIGHT way
    -and MY way, which is really the WRONG way, only faster!

prof. Foruma Avatar od korisnika Eleonora
    Datum registracije
    13-04-07
    Starost
    29
    Poruka
    1,660
    Liked
    16 times

Starci mi još dan danas znaju pričati kak sam ko mala psovala,al samo kaj sam pokupila od njih tako da mi je jedna od najčeščih psovki bila "Matera",valjda kad sam bila ljuta ko me naljutio nije prošo nekažnjen!!
    Nemoj me uzimati za riječ, uzmi me u naručje!

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    14,845
    Liked
    1758 times

Ustvari sam plašljiv,umiljat,mazan....

Lajkaj nas na Facebooku