Stranica 1 od 16 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 159

Kako prepoznati pravu ljubav?

Raspravljate o temi Kako prepoznati pravu ljubav? u Usamljena Srca forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter Avatar od korisnika elmmich
    Datum registracije
    08-05-08
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Question Kako prepoznati pravu ljubav?

Dragi moji forumaši došlo je vrijeme za moju prvu temu na formumu,a iskreno se nadam da ce te mi pomoći svojim komentarima jer sam malo izgubljena u prostoru i vremenu.Naime,ma koliko god pokusavala ostvariti neku ozbiljniju vezu,to ne uspjevam iz ovih ili onih razloga.Nedavno,sam upoznala jednog decka za kojeg sam pomislila kako bi mogao zbilja biti ono sto trazim.Bio je jako pazljiv prema meni,dugo je cekao da na njegovo pitanje,da li zelim biti njegova cura,dam odgovor.Kada smo konacno prohodali,sve se promijenilo.Imali smo probleme i ta je veza pukla a najgore od svega je sto se mi nikada nismo posvadjali i sto imamo odlican odnos.Najgore?Da,jer ne znam kuda ovo vodi...,ja zbog nekih svojih principa ne zelim da ga pitam bilo sta al nije mi jasno da neko ko je toliko zelio biti samnom tako brzo ohladi.Nekad se pitam jesam li ja kriva jer mu nikada dovoljno nisam pokazala svoje emocije?Zapravo tek sada kada sam ga izgubila pocinjem da shvatam da ga mozda volim!Sve u svemu sigurna sam da mora da postoji neki razlog,jer niko me ne moze uvjeriti u to da je ravnodusan...Pokazuje da nije!!!Ako je neko bio zaljubljen i iskreno volio neka mi opise to osjecanje jer zelim znati na cemu sam sada!hvala!

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika -cool girl-
    Datum registracije
    20-02-08
    Poruka
    711
    Liked
    0 times

Re: Kako prepoznati pravu ljubav?

A to mi se desilo tri outa,al to je bila nazalost neuzvracena ljubav,pa zavrsih za krivim ljudima i zlim..tako da se u mene svasta nesto zbivalo..A i nisam jos asla oog pravog,a ako i nadem,inda mi je zabranjen(svidimo se jedan,ful je sladak,simpa)..smjesan,cool decko,al nista od toga,cak sam zatrazila br moba od njega i dobila ga,al trebalo mi je nekoliko dana,da mu se javim,aioko me osobno nepozna..
    Pa sad tko tu koga..
    nadam se da ce ovdje ti netko dati,konkretni odgovor..

Starter Avatar od korisnika elmmich
    Datum registracije
    08-05-08
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: -cool girl- Pogledaj Poruke
    A to mi se desilo tri outa,al to je bila nazalost neuzvracena ljubav,pa zavrsih za krivim ljudima i zlim..tako da se u mene svasta nesto zbivalo..A i nisam jos asla oog pravog,a ako i nadem,inda mi je zabranjen(svidimo se jedan,ful je sladak,simpa)..smjesan,cool decko,al nista od toga,cak sam zatrazila br moba od njega i dobila ga,al trebalo mi je nekoliko dana,da mu se javim,aioko me osobno nepozna..
    Pa sad tko tu koga..
    nadam se da ce ovdje ti netko dati,konkretni odgovor..
    heh hvala ti cool girl,i ja jos uvijek cekam svog Romea i nadam se da decko o kome sam pricala nije taj ...Moj problem je taj sto se u mom zivotu nalazi nekoliko muskaraca.Ali sva moja osjecanja tako su zbrkana.No,jedna stvar je ta sto sam po prvi put nakon raskida osjetila zal za tom osobom i zato se bojim da sma izgubila nekog posebnog!

30215 Avatar od korisnika pharaoh
    Datum registracije
    10-06-05
    Starost
    9
    Poruka
    8,297
    Liked
    195 times

moraš znati što si i tko si i što želiš??? kao npr. On
    Dodane Slike Dodane Slike
    opet mi se ide u Provansu, nisam bio, nego mi se i prije išlo.

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    7,093
    Liked
    13 times

pa skupljanjem decki i stvaranjem efekta "wc-papira" (pobrisi i baci) necete sigurno nista naci osim razocarenja i depresije... oke su brijacine ako te netko privlaci cist fizicki, ali zasto forsirati nekakve vezice ako nisi zatreskana u tog nekog?

btw. iza interpunkcijskih znakova se stavlja razmak

Datum registracije
    02-08-07
    Poruka
    9,707
    Liked
    2300 times

Koliko imate godina?

Koliko ste bili u toj vezi?

Pa ce teta da vidi sta moze da ucini za tebe!
    Yet in our ashen cold is fire yreken...

Regularni forumas Avatar od korisnika Mistyc
    Datum registracije
    07-02-08
    Starost
    30
    Poruka
    164
    Liked
    1 times

a čuj, kad se stvarno zaljubiš - znat ćeš da je to to jer neće bit sumnji po glavi i nećeš se pitat šta je to

Akademik Avatar od korisnika carica
    Datum registracije
    17-05-07
    Starost
    32
    Poruka
    3,977
    Liked
    16 times

Ma daj prava ljubav ne postoji (ajmo sad svi drvljem i kamenjem na jadnu malu mene), postoji kompromis i netko tko ti dovoljno paše da ostaneš uz njega/nju
    A mene su do sad svi sjebali, tak da odmah kažem da je ljubav sranje(opet drvlje i kamenje)
    I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Regularni forumas Avatar od korisnika Mistyc
    Datum registracije
    07-02-08
    Starost
    30
    Poruka
    164
    Liked
    1 times

a hebote, jes' negativna danas....

ma ima ljubavi, samo što je omjer dobrih i loših dečki 70:30 pa onda češće naletiš na nekog tko "nije dobar" i onda naravno nahebeš i onda izgubiš i volju i želju i nadu i sve što se može izgubiti....

al kad nađeš nekog koji je okej, al stvarno okej (mada je takvog teško naći) postoji jako velika šansa da ti se desi to što se zove ljubav.

Akademik Avatar od korisnika carica
    Datum registracije
    17-05-07
    Starost
    32
    Poruka
    3,977
    Liked
    16 times

Jbg, life sucks
    Ma ljubav..... izgovor da te netko zariba
    I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Stranica 1 od 16 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku