Stranica 1 od 4 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 36

DEBELJAK selo u općini Sukošan

Raspravljate o temi DEBELJAK selo u općini Sukošan u Zadar forumu, dio Lijepa Naša foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    26-09-08
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

DEBELJAK selo u općini Sukošan

Debeljak selo nadomak mora(cca.1km) ali i dalje bez značajnog razvoja (voda) sridnja zalost! Tako mala sredina a korupcija prisutna (dobro nam znana gospoda)! Selo bez: kulturni sadržaja, sportski objekata, ugostiteljski objekata (kafića...), max adsl-a, direktne autobusne linije sa Zadrom i nažalost i još mnogo toga do kada pitamo se, a možda to samo bog dragi zna.
    Dragi poznanici ovog sela i općeg stanja u njemu obratite se komentarima, prijedlozima ili već s bilo čim (slike, snimke...) bar se izjasnite ako ste več izolirani (ako živite) već kad ništa ne možete!

ČINI MI SE DA JE BUDUĆNOST LOKANJE ISPRID DUČANA

2. 06-11-08, 19:04

Starter

Razlog
    Dupli post

Starter
    Datum registracije
    03-10-08
    Poruka
    16
    Liked
    0 times

Re: DEBELJAK selo u općini Sukošan

žao mi je šta je tako

Starter
    Datum registracije
    12-08-08
    Poruka
    32
    Liked
    0 times

a vraga nas sramotiš prid svitom, kad si već frajer imaš debeljački forum na www.debeljak.de.vu i imaš grupu na facebook-u pa piši, a pola navedenoga je već u realizaciji. I ti budi taj ko se zauzima za misto!

art
    art je offline
    prof. Foruma Avatar od korisnika art
    Datum registracije
    09-12-08
    Poruka
    1,152
    Liked
    59 times

Citat Pravi autor: alfist159 Pogledaj Poruke
    a vraga nas sramotiš prid svitom, kad si već frajer imaš debeljački forum na www.debeljak.de.vu i imaš grupu na facebook-u pa piši, a pola navedenoga je već u realizaciji. I ti budi taj ko se zauzima za misto!

Starter
    Datum registracije
    05-03-09
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Thumbs down Re: DEBELJAK selo u općini Sukošan

nije to sramota to je realnost zašto nebi pisali po ovom forumu o našem selu ne vidim razlog jer ovo što se radi je totalna pušiona a ti mora da si bliže oltara
    Da jaka je realizacija hvala vragu što je ćovik život izgubija pa se nešto napravilo a i ta donirana sredstva opet se zna di su pošla molin te nemoj da mudruješ daj malo osvrni se oko sebe ovo je libanon u malom srića da su male cifre u pitanju pa se malo manje dotićni "kurće"
    Dajte ljudi malo realnosti apa recite ono što je i kako je!!

Starter
    Datum registracije
    12-08-08
    Poruka
    32
    Liked
    0 times

Ovi anonimni su najjači! Malo popravi pravopis pa onda piši, ne bi se čudija da iza ovih napisa stoji Sveto, hahahahahaha. Ja radim u toj firmi koja je pokupila novce od stradalog vojnika i nije da je branim ali sve što je napravljeno je uredno napravljeno i ispoštovani su svi uvjeti ugovora, ko misli da nije tako neka predloži to na dnevni red u "večernju" pa prodiskutirajte!

Starter
    Datum registracije
    05-03-09
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Ovi anonimni su najjači! Malo popravi pravopis pa onda piši, ne bi se čudija da iza ovih napisa stoji Sveto, hahahahahaha. Ja radim u toj firmi koja je pokupila novce od stradalog vojnika i nije da je branim ali sve što je napravljeno je uredno napravljeno i ispoštovani su svi uvjeti ugovora, ko misli da nije tako neka predloži to na dnevni red u "večernju" pa prodiskutirajte!
    Da Sveto je!
    Da da jebi ga nismo svi školovani ka ročkovi čini mi se da si ti jedan od njih!! Da sve je isposlovano realno kao i sve di sada svaki teren svaka ćestica daj molim te realnosti malo!

Starter
    Datum registracije
    12-08-08
    Poruka
    32
    Liked
    0 times

ročkovi sve pokupiše, nekima je ćaća u opčini pa imaju privilegije!

Starter
    Datum registracije
    06-03-09
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

blago li je meni,dok mi ćaća nije bija u općini nisan ima za marendu u školi,a u kući je kiša curila kroz krov koliko je šupalj bija,odkad se zaposlija u općini plačan svima marende u školi koga god vidin,sad se razmišljan da mi ćaća uzme ktm ili runnera pa će mi kad napunin 18 kupiti bmw-a jer se nakrca love da to nije istina,ali stvarno reka sam mu ja da je moga baren sportski centar napraviti ili rasvjetu,pa nebi ni vrtić bija loš i uređenje parka isprid spomenutog,a i ona jadna dica u školi onoj ni krov nije kako triba,a voda o tome nećemo ni pričati nije ni hidrant u debeljaku kamoli cili vodovod da je prispojen u kuće,a ceste tek...pa kad ideš onim putem kraj šaraja sve prašina za tobon se diže...ili san ja to nešto pobrka u glavi,da se nije to sve napravilo ili ja nisan odavna bija doli?!?!?

trafostanica,blabor??

Starter
    Datum registracije
    05-03-09
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: šaraj Pogledaj Poruke
    blago li je meni,dok mi ćaća nije bija u općini nisan ima za marendu u školi,a u kući je kiša curila kroz krov koliko je šupalj bija,odkad se zaposlija u općini plačan svima marende u školi koga god vidin,sad se razmišljan da mi ćaća uzme ktm ili runnera pa će mi kad napunin 18 kupiti bmw-a jer se nakrca love da to nije istina,ali stvarno reka sam mu ja da je moga baren sportski centar napraviti ili rasvjetu,pa nebi ni vrtić bija loš i uređenje parka isprid spomenutog,a i ona jadna dica u školi onoj ni krov nije kako triba,a voda o tome nećemo ni pričati nije ni hidrant u debeljaku kamoli cili vodovod da je prispojen u kuće,a ceste tek...pa kad ideš onim putem kraj šaraja sve prašina za tobon se diže...ili san ja to nešto pobrka u glavi,da se nije to sve napravilo ili ja nisan odavna bija doli?!?!?

trafostanica,blabor??
    Ha ha al se falimo ovo sve ide u piriju ovoj kompi koja je rasprodala terene svojoj bagri na posebnim lokacijama naravno po želji a da ostali nisu ni znali!!
    Moš misliti ljudi što su zacrtali terene od prije i sada su ih tili kupiti kad je za to došlo vrime al nisu uspili ZAŠTO jer su ih drugi imali veća prava za kupnju aj to objasnite:

alfista i ti sa šaraja???

Stranica 1 od 4 1234 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku