Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123
Pokazujem rezultate 21 do 28 od 28

Najjeftiniji hotel u Zagrebu?

Raspravljate o temi Najjeftiniji hotel u Zagrebu? u Zagreb forumu, dio Lijepa Naša foruma; eh pošto sam i sam bila u sličnoj situaciji da podijelim svoja saznanja putnicima namjernicima nedavno sam za sebe i ...

Početnik
    Datum registracije
    19-04-12
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Thumbs up Re: Najjeftiniji hotel u Zagrebu?

eh pošto sam i sam bila u sličnoj situaciji da podijelim svoja saznanja putnicima namjernicima
    nedavno sam za sebe i momka tražila jeftin smještaj u zagrebu a da nije baš neka rupa i da je blizu centra (znam znam previše tražim ), ugl našla sam neki apartman na gornjem gradu za 250 kn noć za cijeli stan
    evo vam str pa vidite Povoljan Smještaj u Centru Zagreba - Apartman Bigulica Zagreb
    jeftino a fakat je ugodan

Početnik
    Datum registracije
    20-11-10
    Poruka
    10
    Liked
    0 times

Re: Najjeftiniji hotel u Zagrebu?

Stan 50 m2 iznajmljujem najam po danu.Stan je dvosoban,2 sobe,kuhinja,kupaona,velika terasa 30 m2,potpuno namješten.Odvojen ulaz

Besplatan internet,maxtv,računalo
    ,mikrovalna,kada,centralno grijanje,perilica rublja.itd..vidi slike,5 parkirnih mjesta besplatno.

Svega 10 min. od centra grada,u blizini 10 bolnica( KBC Zagreb - Rebro, Petrova, Šalata, Dubrava, Merkur,Vuk Vrhovac,
    Jordanovac,Dječja Bolnica Srebrnjak,Šalata,Zarazna bolnica Fran Mihaljević), te studentski dom Lašćina,U blizini je Zoološki vrt grada Zagreba i stadion nogometnog kluba Dinamo. Na drugoj strani blizu su Gupčeva zvijezda i Gornji grad.

Sve je u neposrednoj blizini autobus,ambulanta,taxi,konzum,kiosk(radno vrijeme do 23 sata),igralište,itd....

Može i najam za dječje rođendane,mirne proslave,seminare itd..,uz stan moguče je i unajmiti preko nas licenciranog zaštitara ili vozača cijena na upit

Najam stana na jedan dan uključuje posuđe, pribor za jelo, posteljinu , ručnike, toaletni papir (kod dolaska), prijavu gostiju, kao i sve režije: vodu, el.energiju, plin, odvoz smeća, korištenje Interneta (ADSL) i završno čišćenje stana.

Idealna prilika za odmor daleko od gradske buke ))Mir ,netaknuta priroda, ujutro vas budi cvrkut ptica,i svježa arija bez ispušnih plinova,lijepo naselje,potpuni mir,privatnost.

Kratkoročni najam stana izvrsna je alternativa najmu hotelskih soba.
    Za vaš smještaj u Zagrebu predlažemo Vam najam našeg stana.

Brojne poznate osobe žive u našoj blizini:Severina,Lana
    Jurčević,Vanna,Damir Hojka,Antun Vrdoljak s obitelji,
    Snježana Mehun...itd

Sva vaša pitanja su dobrodošla i rado čemo vam odgovoriti na njih.Obratite nam se sa povjerenjem

Sve ostale informacije na broj 097 777 5583 od 0 do 24 sata

izdajemo R1 račun za smještaj
    250kn/dan

Početnik
    Datum registracije
    12-02-07
    Poruka
    37
    Liked
    2 times

Hostel Lika, blizu autobusnog kolodvora, oko 100Kn/dan ...

Početnik
    Datum registracije
    14-01-09
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Preporucam privatni smjestaj u centru, cijene vrlo pristupacne, sve cisto i uredno. Kontakt i slike na web stranici Zagreb appartments

Početnik
    Datum registracije
    14-01-09
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Pogledajte smjestaj u centru grada povoljno Zagreb appartments

Početnik
    Datum registracije
    30-10-12
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

noć 150kn/osobi super apartman u Zagrebu, besplatan parking, internet, tramvaj broj 6, 7, 14.
    Apartment Zagreb – Apartmani Zagreb

Početnik
    Datum registracije
    25-08-13
    Starost
    32
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

mi smo imali super iskustva s apartmanima Altis. Ako nekoga zanima, može vidjeti i galeriju slika na njihovoj stranici
    Smještaj u Zagrebu - NOVO!!AKCIJA! Sobe i Apartmani Altis
    povoljne su im cijene, a usluga/ponuda sve 5

Početnik
    Datum registracije
    17-03-12
    Starost
    32
    Poruka
    32
    Liked
    2 times

mene zanima da li su ove sobe u zagrebu dobre za odmor jer ne znam baš kako se kreću cijene po Zagrebu? da li netko ima iskustva zapravo sa ovim apartmanima? puno hvala na pomoći )
    video nadzor me čuva

Stranica 3 od 3 PrvoPrvo 123

Lajkaj nas na Facebooku