Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2

Bol u nogama/stražnjici

Raspravljate o temi Bol u nogama/stražnjici u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Početnik Avatar od korisnika Blacky™
    Datum registracije
    07-03-10
    Poruka
    5
    Liked
    1 times

Bol u nogama/stražnjici

Dakle, ne znam gdje da postam ovu temu, ali mislim da je ovo najprikladnije mjesto. Pošto doktor trenutno ne radi i trebam ga čekat 1 tjedan, da najprije vas pitam. Imam već duže vrijeme problem s bolovima u stražnjici, muško sam, 18 god. i često se bavim sportom. prilikom kretanja bolovi su mali gotovo da ih i nema, ali prilikom sjedenja postaju nepodnošljivi. Pogotovo u automobilu, 30 min voznje i moram ustat jer više ne mogu izdržat... Boli me dio gdje se noga 'preklapa' s guzom, s ove slike tu di piše gluteal crease... Bol se pojavila prije kojih 2 mjeseca ali skroz mala, mislio sam samo da sam nategnuo mišić ili nešto, ali vidim da sam u krivu i ne mogu više podnosit. I da, stigla je tek tako. iz čistoga mira... Molim vas ako je netko imao slična iskustva ili nešto da mi pomognete, te što bi to moglo biti. hvala

lp

Mili
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    4,686
    Liked
    284 times

Re: Bol u nogama/stražnjici

prijatelju moj očito si nešto sjebo...ne čekaj svog doktora opće prakse nego odi na hitnu...lijepo će ti oni sve to slikat i znat ćeš na čemu si...

Slične Diskusije

1. dugi nokti na nogama
    By ddr in forum Ljubav, Erotika, Sex
    Odgovora: 139
    Zadnja poruka: 20-03-16, 11:59
  2. hladno vam po nogama?
    By slay in forum Humor
    Odgovora: 4
    Zadnja poruka: 03-11-07, 14:56

Lajkaj nas na Facebooku