Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 25
Like Tree8Likes

heroin

Raspravljate o temi heroin u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; koje su posljedice uzimanja heroina vec prvi put nakon uzimanja gdje se moze nabavit ?...

Početnik
    Datum registracije
    08-10-14
    Starost
    27
    Poruka
    32
    Liked
    1 times

Cool heroin

koje su posljedice uzimanja heroina vec prvi put nakon uzimanja
    gdje se moze nabavit ?

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,977
    Liked
    1179 times

Re: heroin

Nema nikakvih posljedica.
    tuvok likes this.
    You're an idiot. Play a record.

Početnik
    Datum registracije
    08-10-14
    Starost
    27
    Poruka
    32
    Liked
    1 times

ok di se moze nabavit

ae Avatar od korisnika ivan24
    Datum registracije
    06-02-08
    Poruka
    4,553
    Liked
    1376 times
    Kod dilera

Akademik Avatar od korisnika Dorotea123
    Datum registracije
    16-02-14
    Poruka
    4,810
    Liked
    2535 times

posljedica nakon prvog uzimanja je nagla i iznenadna smrt

ma šta će ti droga, navuci se na čokoladu to ti je najopojnija i najdjelotvornija od svih droga nema veće ovisnosti od čoko ovisnosti

i kakve sad droge, šta ne čitaš literaturu koju sam ti predložila? a rekao si da ćeš škicnuti i potražiti
    Zadnji Uredio Dorotea123 : 13-12-14 u 17:04
    bubika likes this.
    Zapadna civilizacija je izgrađena na potčinjavanju žena. U različitim vremenima, na različite načine, različitim intenzitetom, ali u kontinuitetu. Koga još čudi današnja slika svijeta?

prof. Foruma Avatar od korisnika zaneti.m
    Datum registracije
    15-10-08
    Poruka
    1,277
    Liked
    79 times

Citat Pravi autor: nikola 03112345 Pogledaj Poruke
    ok di se moze nabavit
    u policiji
    Ljubavnica je ultra mega ribetina koju nekim čudom muškarci nikad ne biraju za ženu. Žena im je u većini slučajeva čista suprotnost, pa onda šta će moraju da nadoknade.

..your only limit is limit of your imagination.. Avatar od korisnika junction
    Datum registracije
    26-08-08
    Poruka
    1,210
    Liked
    1893 times

Posljedica je da ces ici traziti opet i eto ga ode papa..Nemoj to ni pokusvat..A odi van i deri se po ulici ima ko drogeeee..Istrazivanja kazu da u roku sat vremena ces nekoga naci xd

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Loš način da si uništiš život, potraži neki blaži porok.
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Početnik
    Datum registracije
    08-10-14
    Starost
    27
    Poruka
    32
    Liked
    1 times

Doro pa da je tak nebi ni postojali narkići, ja sam mislim da nemam sta izgubit, al mislim da drugi imaju, zatvrorenost zbog narisoidnosti te sebicnost kao posljedica prelazi svaku granicu ljudskosti , koja steti najmanje meni a najvise mojim bliznjima, sada je dobro al kako ce bit uskoro ne zelim ni znat , pijem antidepresive a pre ljen sam da se pocmem ponasat normalno tako da tablete rade svoje dokle ide kad ne bude islo , neznam , heroin je zadnja stvar koja bi ucinio u zivotu, posto msm da nemam volje da se prestanem unistavat sto vodi nikamo drugdje nego u smrt , cijenu mog unistavanja placaju oni koji mi najvise pomazu, ja svoju , jos cekam

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Ispade da si balast ljudima i društvu oko sebe nikola .

Ne otežavaj im situaciju .
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku