Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 16

ispadanje kose

Raspravljate o temi ispadanje kose u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    10-08-08
    Poruka
    8
    Liked
    0 times

ispadanje kose

Pozdrav! Nova sam na forumu i imam jedan problem. Naime, već više od 2 mjeseca meni NENORMALNO ispada kosa, toliko da se vidljivo stanjila i prorjedila. Bila sam kod doktora i poslao me da izvadim hormon štitnjaće, pa sada čekam nalaze. Isto tako, malo me tješi to što od naprijed vidim da mi raste mlada kosa....

Zanima me dali je netko od vas imao takav problem i kako ga je rješio?

I dali je normalno da kada lasi opadaju opadaju s korijenom?

Unaprijed hvala.

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    6,802
    Liked
    15 times

Re: ispadanje kose

meni svake godine u ovo vrijeme pojacano ispada kosa, ali imam hrpetinu mladih koje mi strse na sve strane pa me to ne zabrinjava toliko nisma isla kod doca zbog toga, 3 razlicite frizerke su mi rekle da je to sve u redu dok god mi rastu mlade

mozes otic u ljekarnu i trazit neki sampon koji ce ti smanjit ispadanje kose, ja sam koristila fitoval ili tako nesto.. jbg, ne sjecam se vise.. nije nista pretjerano pomoglo, ionako ga moras koristit bar mjesec-dva dok pocne djelovat, al si mislim da je ionako tad vec moj period ispadanja kose prosao dok su se poceli nazirat rezultati sampona..

javi nalaze kad stignu

Starter
    Datum registracije
    10-08-08
    Poruka
    8
    Liked
    0 times

Puno hvala! Sutra će mi biti nalazi pa javim, a i ići ću kod frizerke pa ću vidjeti kaj ona kaže.

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,199
    Liked
    27 times

Normalno je i ako si pod velikim stresom... ako si anemična, a dobro bi bilo provjeriti i hormone... tek kad eliminiraš sve to onda uzmi neki šampon ili vitamine, dobro je masirati tjeme tretmanom od korijena koprive i rakije.

Starter
    Datum registracije
    10-08-08
    Poruka
    8
    Liked
    0 times

evo danas došli nalazi hormona štitnjaće i sve je ok

ošišala sam dosta kose, počela piti vitamine i kupila šampon protiv ispadanja, pa valjda nekaj od toga pomogne.

Akademik Avatar od korisnika korisnik62
    Datum registracije
    27-06-08
    Poruka
    3,852
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Rachellina Pogledaj Poruke
    evo danas došli nalazi hormona štitnjaće i sve je ok

ošišala sam dosta kose, počela piti vitamine i kupila šampon protiv ispadanja, pa valjda nekaj od toga pomogne.
    Ajde dobro da je sve uredu

Uvaženi forumas Avatar od korisnika rebecca brandon
    Datum registracije
    07-03-08
    Starost
    46
    Poruka
    614
    Liked
    0 times

kupi si kron šampon i regenerator. ima u dm-u

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Savana
    Datum registracije
    29-07-08
    Starost
    68
    Poruka
    1,940
    Liked
    14 times

Ispadanje kose pogotovo ako se desi da jednostavno ceo pramen ispadne je bolest koja se javlja vrlo cesto u danasnje vreme.Naziv bolesti je Alopecija .... ima jos jedna rec ali se ne mogu setiti.
    Ima vise razloga a stres je jedan od njih.Ima neki vitamini koji se koriste i kapi kojim to mazete.Treba par meseci da se to dovede u red.Caj od koprive je dobar za utrljati ali ako se o tome radi ,vikajte pa cu vam sve detaljnije objasniti.Treba naci dobar sampon jer se danas svasta prodaje.Najbolje u apoteci neki medicinski.
    Nikada nisam volio matematiku. Nekada je to bio čisto spontani osjećaj, a danas znam da je to zbog toga što je okrutna. Malo, malo, pa me vrati u stvarnost.

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,199
    Liked
    27 times

Čaj od koprive s rakijom.. to je moja baka radila tonik za protiv ispadanja

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Savana
    Datum registracije
    29-07-08
    Starost
    68
    Poruka
    1,940
    Liked
    14 times

Tako je.Uzima se sveza kopriva pa se prelije ,najbolje cistom komovicom i to onda stoji na suncu 40 dana.
    Posle se skloni i tako sa koprivom stoji i upotrebljava po potrebi.Super je za kosu ali i za jos stosta samo ne znam tacno.Moze se i malo popit.Pomaze i ne steti sto je najvaznije.
    Nikada nisam volio matematiku. Nekada je to bio čisto spontani osjećaj, a danas znam da je to zbog toga što je okrutna. Malo, malo, pa me vrati u stvarnost.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku