Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 16 od 16

ispadanje kose

Raspravljate o temi ispadanje kose u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Uvaženi forumas Avatar od korisnika rebecca brandon
    Datum registracije
    07-03-08
    Starost
    46
    Poruka
    614
    Liked
    0 times

Re: ispadanje kose

ma gdje će se netko tko živi u gradu s tim zezati. još bolje naći sastojke, podotovo mlađarija.

meni je stvarno pomogao kron.

Starter
    Datum registracije
    04-07-07
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

Nista se ne boj, u ljetnjem periodu ince opada kosa jace, ako dodas stres ili recimo operaciju super kombinacija. No, posto sam imala slican problem prosle godine (meni je kosa ispadalja od anestezije), sisanje obzirom da imam bas dugu kosu nije dolazila u obzir, moja srecna kombinacija bila je:

1. Fitoval Ultra

2. Vichy ampule koje se utljavavaju na mokru kosu i ne ispiraju (kod nas su oko 28 Eura cijelo pakovanje)

3. I bingo! - ampule od koprive URTINOL- Italijanski
    proizvodjac (cisto da ne moras da ides po selima i skubes koprive, ipak smo mi gradska đeca) isto se utrljavaju u korijen kose (pakovanje od 10 je 8 Eura)

4. Masaža skalpa - pomaze prokrvljivanju i cirkulaciji

5. Dvije nedelje B kompleks vitamin

Pozz,
    i srecno

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,493
    Liked
    199 times

ne vidim zašto bi mi ljeti kosa ispadala više neg na primjer zimi, jer gotovo da i ne boravim na suncu. ipak, kosa mi pojačano ispada, ima je po krevetu, po kupaoni, po trosjedu posvuda. za početak ću promijeniti šampon, i hvala na savjetima glede ampula. probam s tim.

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Spanak
    Datum registracije
    04-08-08
    Poruka
    671
    Liked
    21 times

joj curke imam strašnih poreblam u zadnjih par godina. moguće da se to jednostavno više vidi, jer sam prije nekoliko godina pustio dugu kosu. ali ipak me zabrinjava ona količina kose u kadi kada operem! jedno vrijem je malo popustilo, evo sada opet...

ali tako mi ispada već par godina, a ne vidim baš da mi se kosa prorijedila... i sada je prpošna i živahna! i sjajna...
    fitoval sam koristio jedno vrijeme...

šta je?!?!
    i metalci se moraju njegovati!!

Početnik Avatar od korisnika sheri
    Datum registracije
    10-07-14
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

manjak željeza u krvi je jedan od uzroka ispadanja kose

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    12-11-13
    Poruka
    2,266
    Liked
    2383 times

...moja opada ujesen, i kao vrlo mlada imala sam taj problem, al uvijek naraste...treba se barem ošišati ...ono ispadanje u pramenovima kad ostaju goli krugovi (alopecija areata)...pomaže antireumatik...mast, garant...

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku